Мне без сахара• Изменено 03 августа в 20:52
Батьки відмовляються позичати гроші. Це нормально чи ні?
Мені 24, живу в Києві, забезпечую себе самостійно - житло, комунальні, одяг, їжа і тд і тп.
Працюю 5/2.
Але зарплата дуже маленька - 25 тисяч.
Раз в місяць-два я позичаю у батьків 500-1000 грн, які одразу повертаю із зарплати.
Батьки хоч і живуть в селі, але доволі заможні, не бідують, завжди забезпечені були
У 20 років влаштувалась на роботу і з тих пір не дали просто так жодної грн, тільки в борг.
Але кожен раз коли я прошу позичити це викликає у них дику істерику, крики, останній раз мама мені ледь в обличчя не кинула ті 300 грн, що я позичила.
Ваша думка: це нормально? З умови, що вони не бідують, я одразу повертаю гроші, і прошу маленькі суми.
Працюю 5/2.
Але зарплата дуже маленька - 25 тисяч.
Свисток ля-минор• 03 августа в 21:03
Ответ дляКуплю орехи
Це ви не смішіть.
Одній!!!! харчування ну максимум 10 тис.
Ще 10 тис залишається. На недорогий одяг, косметику масмаркет повинно вистачати.
разве это тема о том, ’как прожить на 25 тыс’, вопрос же вообще не в этом
Сама собі лікар• 03 августа в 21:03
Ответ дляМне без сахара
😂😂😂
На что вы тратите, по ночным клубам ходите, Массимо Дутти покупаете, Queen Country посещаете?
Сама собі лікар• 03 августа в 21:04
Ответ дляДодаю напруги
Ленивая...
И наглая) Родители вырастили и до сих пор им надо кормить наглую морду
Лялькодзьоб• 03 августа в 21:04
Дивна ситуація. В нас донька працює і сама себе забезпечує вже роки 2. Але коли приїжджає, то стараємося і одяг якийсь купити, і косметику, і грошей хоч пару тисяч дати, хоча вона не просить. Але і мені батьки так само допомагали чим могли, коли почала працювати
Лінива, не каюсь• 03 августа в 21:04
Ответ дляМне без сахара
Ви що смієтесь з мене???????
Як цих грошей може вистачати?????????
Легко.
Нам 40 тис. вистачає на чотирьох, причому діти ж постійно ростуть, їм регулярно треба одяг і взуття.
Куди Ви витрачаєте кошти? Спробуйте тиждень записувати всі трати.
Можливо, харчуєтеся готовою їжею, йогуртами і т.д.? Тоді і 50 тис. буде замало.
Файна дівка• 03 августа в 21:04
Ответ дляРаспутница
Где ж такого взять....когда все вокруг халявщики.....
Пысы:только не нужно,про ’подобное притягивает подобное’....не могут разные девушки в разных городах постоянно встречаться с таким тепажом
Подобное действительно притягивает
Девушка попрошайка может притянуть такого же
Будут вместе просить у её родителей
Дона Ко Ко• 03 августа в 21:05
Ответ дляМне без сахара
Ви що смієтесь з мене???????
Як цих грошей може вистачати?????????
Троль
Ответ дляДона Ко Ко
Троль
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3678655
И еще куча тем раз в пару месяцев
Сама собі лікар• 03 августа в 21:07
Ответ дляМне без сахара
Ви що смієтесь з мене???????
Як цих грошей може вистачати?????????
Заведите кавалера
Сама собі лікар• 03 августа в 21:09
Ответ дляГимли
И еще куча тем раз в пару месяцев
В той теме 3т аренда комнаты
, у автора есть такая же ноющая сестра
Сама собі лікар• 03 августа в 21:12
Ответ дляГимли
Не, просто показания каждый раз немного меняются)
Авось, кто пожалеет и бесплатно сдаст
Ку ка ку ка ку• 03 августа в 21:13
Ответ дляМне без сахара
Я знімаю кімнату , а не квартиру
Почему вы ничего не откладывается? Хотя бы 100 евро каждый месяц приучить себя откладывать
Сама собі лікар• 03 августа в 21:14
Ответ дляКу ка ку ка ку
Тогда автор, будет у родителей одалживать по 5000 в месяц
ВерСаСе• 03 августа в 21:14
Свекри під час окупації Київської області не дозволили жити в своїй пустій квартирі на заході України, паркет, ремонт і т.д. ми знімали за немаленькі гроші в тому ж місті у чужих людей - батьки мають право відмовити. Спілкуємось норм, це їхня власність і мають повне право не дозволити там жити, навіть своїм онукам ;) навіть під час окупації;)
Мелочунь• 03 августа в 21:15
Ответ дляМне без сахара
Яку зміну? У мене офісний графік
У вас нет детей и выходные,можете подрабатывать
Попихтю та й годі• 03 августа в 21:17
Ответ дляМне без сахара
Яку зміну? У мене офісний графік
Ночную
Ку ка ку ка ку• 03 августа в 21:18
Ответ дляВерСаСе
Кошмар, теперь я понимаю, почему и за что нам эта война, если родные люди такое делают
Мелочунь• 03 августа в 21:18
Ответ дляТрактор Віка
Для мене це ненормально. Але що поробиш, батьки різні.
У мене батьки чоловіка-достатньо заможні люди. Коли ми познайомились з чоловіком, його мама була важко хворою, чоловік мій віддавав все що має, щоб її вилікувати. І все, слава Богу, обійшлось. Потім захворів мій чоловік, нам по 23-24 роки, мати у нього не працює, живе за рахунок своїх батьків, я попросила в борг у батька його, щоб пройти обстеження синові. Батько сказав мені: « ох уж эти женщины, им нужны только деньги» і посміхнувся) це його синові, не мені. За 11 років що ми разом, батько жодного разу не те що не допоміг грошима, він навіть кг яблук ніколи не пригостив, він жодного разу не подарував хоч щось своєму синові) при цьому син у нього розумний, добрий, не якийсь там проблемний син. От в мене питання: як так можна?
Ну если он свою жену не лечил,то что вы одидали?
Сама собі лікар• 03 августа в 21:19
Ответ дляВерСаСе
Капец
Трактор Віка• 03 августа в 21:20
Ответ дляМелочунь
Очікувала, що діти для нього щось значать. Жінка вже давно колишня була на той момент, мав право не допомагати, справа його совісті, але син.. твій син важко хворий, а ти посміхаєшся, розвертаєшся спиною і йдеш. Як можна спати після цього? Ну що там в душі у людини? Чорнота чи що?
Безпринципова• 03 августа в 21:21
Ответ дляВерСаСе
Мои еще не так плохи оказывается, кроме нас, еще две семьи наших соседей приняли, с домашними животными, что для свекров просто катастрофа. Одна семья у них полгода прожила.
Басноплетка• 03 августа в 21:22
Ответ дляНе зацілована
Вы приёмная?)
Похоже. Трудно представить таких родителей. Ладно бы не давали денег, но в долг?
Лівий Локіть• 03 августа в 21:23
Ответ дляМне без сахара
У мене батьки в держструктурі працюють+є землі, які вони здають в оренду. Вони фізично мало працювали, це те село, яке ви уявляєте 😅
Возвращайтесь домой.
Мелочунь• 03 августа в 21:26
Ответ дляТрактор Віка
Ну понятно что от хорошего женщина с маленьким ребенком не уходит