Мне без сахара• Изменено 03 августа 2025
Батьки відмовляються позичати гроші. Це нормально чи ні?
Мені 24, живу в Києві, забезпечую себе самостійно - житло, комунальні, одяг, їжа і тд і тп.
Працюю 5/2.
Але зарплата дуже маленька - 25 тисяч.
Раз в місяць-два я позичаю у батьків 500-1000 грн, які одразу повертаю із зарплати.
Батьки хоч і живуть в селі, але доволі заможні, не бідують, завжди забезпечені були
У 20 років влаштувалась на роботу і з тих пір не дали просто так жодної грн, тільки в борг.
Але кожен раз коли я прошу позичити це викликає у них дику істерику, крики, останній раз мама мені ледь в обличчя не кинула ті 300 грн, що я позичила.
Ваша думка: це нормально? З умови, що вони не бідують, я одразу повертаю гроші, і прошу маленькі суми.
Працюю 5/2.
Але зарплата дуже маленька - 25 тисяч.
Метелик• 03 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Легко.
Нам 40 тис. вистачає на чотирьох, причому діти ж постійно ростуть, їм регулярно треба одяг і взуття.
Куди Ви витрачаєте кошти? Спробуйте тиждень записувати всі трати.
Можливо, харчуєтеся готовою їжею, йогуртами і т.д.? Тоді і 50 тис. буде замало.
Йогуртами
Астановитесь• 03 августа 2025
Придумали доволі цікаво. Але не врахували один момент. Молода дівчина, яка давно живе самостійно у великому місті, ніколи би не позичала невеликі гроші у токсичних батьків в той час, коли онлайн банкінг дозволяє це зробити за кілька секунд. Із зрозумілим процесом повернення.
ВерСаСе• 03 августа 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Кошмар, теперь я понимаю, почему и за что нам эта война, если родные люди такое делают
Може зі сторони це дивно, але квартира їм теж не з неба впала, тяжко заробляли, ну і ми діти в 40 рочків маємо якось вирішувати фінансові питання самостійно, а не просити стареньких батьків. Тому це філософське питання - мають право на старості років відмовляти дітям. Хоча зняти квартиру в Львівській області в березні 2022 було дуже непросто
Оле Лукойе• 03 августа 2025
Якщо вам 25тис мало, то чим вам ті 300-500 грн допоможуть? Кожного місяця не вистачає саме такої суми? Де ж вона має взятися наступного?
ШанельКуКу• 03 августа 2025
Ответ дляАстановитесь
та я сразу поняла что она шоколадо мертветчуковский бот.спалилась сразу
Ищу Аленя• 03 августа 2025
Ответ дляВерСаСе
Свекри під час окупації Київської області не дозволили жити в своїй пустій квартирі на заході України, паркет, ремонт і т.д. ми знімали за немаленькі гроші в тому ж місті у чужих людей - батьки мають право відмовити. Спілкуємось норм, це їхня власність і мають повне право не дозволити там жити, навіть своїм онукам ;) навіть під час окупації;)
звиздец какой...
Ищу Аленя• 03 августа 2025
Ответ дляВерСаСе
а стареньким батькам не шкода своих детей в такой ситуации7 не понимаю такого...пс сама старенька..
Лукава Кішка• 03 августа 2025
Для меня ситуация не нормальна и не понятна. Вы молодой специалист, понятно зарплата не большая. Мне родители помогали без просьб с моей стороны и когда мне 30 было, отказ не принимался. Я тоже готова помогать своему ребенку, как минимум в начале карьеры. Ни о каких займах речь идти не может. Единственный вариант, может родители хотят научить вас жить по средствам, считают, что вы не умеете распределять бюджет. Но тут не с психом в долг 300 грн швырять надо, а научить тому, чему до сих пор не научили. Для одного человека 25 тыс на жизнь должно хватать в принципе, если вам не хватает всего лишь от 300 до 1000 грн., то вам стоит пересмотреть траты.
Додекаэдр• 03 августа 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Легко.
А йогурт це вже розкіш?
Сама собі лікар• 03 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
Мои еще не так плохи оказывается, кроме нас, еще две семьи наших соседей приняли, с домашними животными, что для свекров просто катастрофа. Одна семья у них полгода прожила.
Приятель из Франковска бесплатно принял в марте 2022г в свою однокомнатную квартиру какого то профессора из Киева, так и через полтора года еле выпер его обратно в Киев. Квартира была убита, загажена, приятель был в шоке, ну как так можно
Лінива, не каюсь• 03 августа 2025
Ответ дляДодекаэдр
А йогурт це вже розкіш?
Якщо їсти по два йогурти на сніданок, обід і вечерю, то з з/п автора розкіш, і все одно голодною буде.
Безпринципова• 03 августа 2025
Ответ дляСама собі лікар
Профессора не для уборок рождены, они думы думают!
Ку ка ку ка ку• 04 августа 2025
Ответ дляВерСаСе
Нет, это не философский вопрос, речь шла о жизни и смерти, а вы ж дети даже, а не посторонние люди, ничего б той квартире не сделалось, они ужасно поступили, просто ужасно
КарамбОлька• 07 августа 2025
Ответ дляМне без сахара
Яку зміну? У мене офісний графік
Родители правы , это вы неумееие с деньгами