Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа в 11:42
Пчитала пости про популярні спеціальності… сумно
Можу сюди скинути посилання, але там довгі пости, тут таке не люблять )))
Вкраціє: цьогоріч випускники найбільше обирали спеціальності з гуманітарного пулу. В топах знову ті ж самі менеджери, економісти, юристи, філологи, психологи
Критична нестача запитів на інженерні та прикладні спеціальності ((( і це в наш час, коли попереду ще війна невідомо скільки, а потім відбудова країни.
Мами підлітків, які будуть вчитися в Україні, цікавить таке: чому ваші діти обирають гуманітарний напрямок?
Там вказувались причини, але я не дуже довіряю. Тут з анонімами і можна щирі відповіді почути.
Особисто про себе скажу, що моєму підлітку ще кілька років до вибору вузу, але вже цілиться на архітектурно-будівельну спеціальність.
Результат:
вже голосів:
130 (24.44%)
Тиць
88 (16.54%)
Ще мала дитина
80 (15.04%)
Дитина гуманітарій
76 (14.29%)
Моя дитина за кордоном
64 (12.03%)
Обрав прикладну/технічну спец.
45 (8.46%)
Це простіше
21 (3.95%)
Не маю дітей
17 (3.2%)
Нема перспектив у технічних…
11 (2.07%)
Мріє про менеджера/юриста
Леплю из пластилина• 06 августа в 12:19
Ответ дляДружная семейка
У Шевченка на якому факультеті? Я закінчила факультет кібернетики і там не було такого і близько, викладачі майже всі ті самі, що були у мене.
КПІ може бути, тільки от який факультет...
КПИ закончил. Все меняется
Дружная семейка• 06 августа в 12:20
Ответ дляЩа как дам
шось погано дивилися.
Там є напрям БЛА та мікроелектроніки, штучний інтелект, прикладна математика
Прикладна математика багато де є, але в Україні знання матаналізу, алгебри, теорії функції комплексної змінної, методів математичної фізики не приносять грошей.
Щаслива Я• 06 августа в 12:21
Ответ дляПротру пилюку
А до чого тут, що не можуть вивчити мову? Людина може бути хорошим лікарем, але ж це не означає, що їй легко дається вивчення іноземних мов
Людина не може бути хорошим лікарем без хорошої пам´яті і когнітивних здібностей, без самодисципліни і здатності пахати задля результату. Без цього усього це буде терапевт в державній районній поліклініці, який сидить на жопі піно в деградує. Або вчитель посередній в державній фіговій школі, або інженер в водоканалі. Щоб бути хорошим лікарем/вчителем/інженером треба мізки і працелюбність. Щоб вивчити мову треба те саме. Талант треба для того щоб вивчити десяток мов, чи пару мов досконало, для проф.перекладу синхронного чи літературного
90x60x90• 06 августа в 12:21
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Хотя бы 500 мест бюджетных
Ви в курсі взагалі про сучасний обсяг бюджетних місць? На всю Україну, на всі універи разом взяті, наприклад, на англ.м. виділено 700 місць. А ви хочете 500 на КШЕ?
Хлопаю ресницами• 06 августа в 12:22
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
о боги, эти ’гении’ опять кровати в борделе переставляют. вместо того, чтобы повышать качество образования, опять переименовали специальности
ох б... на фиот на 121 41 льготник , це пипец,товарищи, с проходнім 140 , мать его за ногу
90x60x90• 06 августа в 12:22
Ответ дляВірю, я повірив
120... чего вы так)
Пусть беру с 100 100 100 100
І один на вибір з 99:) ну а шо такова? 1 же бальчик всього!
Дружная семейка• 06 августа в 12:23
Ответ дляВірю, я повірив
Как говорит мой знакомый математик...
Математику учат только те, кого в 15 не берут курить за гаражи. )))
Не от любви, а от безысходности, что ты не член крутой тусовки))
Бывают исключения, таланты, те кто успевают одной левой и математику выучить и на дискотеках тусить, но это единицы.
Не знаю. Мої діти вчаться у ліцеї з поглибленим вивченням математики, хімії і біології.
Все вони встигають. І на велосипедах поганяти, і по гаражам пострибати. У тому числі з однокласниками.
Тільки у одного зажили руки-ноги, іншого бинтую.
Тримаю свічку• 06 августа в 12:23
Главное, что автора не смущает, что на БЮДЖЕТ в этом году на врача можно поступить с 151 баллом, на кибербезопасность с 146, на строительство 132, т.е. можно быть тупым врачом, а экономистом с 180 баллами ай-я-яй
Леплю из пластилина• 06 августа в 12:23
Ответ дляДружная семейка
Приносят. Но опять же все зависит от человека.
90x60x90• 06 августа в 12:24
Ответ дляПротру пилюку
Блін, ну Усик же зі своїми донт пуш зе хорсес щось та й вивчив. Для роботи треба більш-менш обмежена лексика.
Бла бла бла• 06 августа в 12:24
Ответ дляХлопаю ресницами
Подивіться кінець бюджету на фіот 121
Там 220 місць, і більша половина з балами 160)
Зовсім не ті часи, коли менше ніж 190 навіть заяви не подавали)
Зажуженная Жужжа• 06 августа в 12:26
Ответ для90x60x90
Да, в курсе
Я задала вопрос, сколько там бюджетных мест, вы ответили, будто мы в Одессе.
Если там одно-два бюджетных места, то даже и рыпаться нет смысла тем, у кого в среднем 180
Хотя это достаточно высокий балл
Дружная семейка• 06 августа в 12:27
Ответ дляБла бла бла
фото
Це вже магістратура, дякую. Я дивилася бакалаврат.
Але про власне програму теж не можу знайти даних з телефону :(
Зажуженная Жужжа• 06 августа в 12:28
Ответ дляТримаю свічку
Это поступили с таким баллом или можно подать документы?
Дружная семейка• 06 августа в 12:29
Ответ для90x60x90
Триста лет тому назад, вибачте.:)
Так і є.
Але курси ті самі і читають ті самі люди.
Матаналіз Александрович викладає більше 50 років вже.
Хлопаю ресницами• 06 августа в 12:29
Ответ дляБла бла бла
Подивіться кінець бюджету на фіот 121
в 2023 проходной был еще 186,9
у меня сын поступил
Два-три тижні і фсьо• 06 августа в 12:31
Ответ дляТримаю свічку
в принципе это не так и страшно. умным будет легче поступить на эти специальности, а дураки все равно отсеются по пути. когда я училась, до диплома не дошло человек 10 из группы, все с низкими баллами, все не ходили на занятия
ЭмчЭндЭм• 06 августа в 12:31
Ответ дляХлопаю ресницами
Та да, мы эту красоту наблюдали...ну шо, взять обязаны. Правда кпи взял практически точно, как держава предписала, а львивська политехника взяла только половину положенных льготников. Думаю, универ сам решает, сколько их в итоге брать
Швидка Настя• 06 августа в 12:31
Ответ дляКоханозадовільна
Моя сестра ось цьогоріч закінчила університет з відзнакою, захист диплому на 100 балів, спеціальність- хімік-технолог. Але роботи в її місті немає, бо немає промисловості такої, а переїжджати не хоче, бо вже є родина. Пішла працювати не по спеціальності, але у своєму місті.
А вона не знала, що так буде? Що нема роботи?
Хлопаю ресницами• 06 августа в 12:31
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
где? харьков ставят от балды в каразина оценки сейчас
онлайн
Бла бла бла• 06 августа в 12:33
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Да, в курсе
Хотя это достаточно высокий балл
Завжди були факультети і університети, де було занадто мало 180 балів для вступу
Патріотка з дивану• 06 августа в 12:34
Ответ дляЗ вишневого садка
Це добре, що філологи в топах, може менше писатимуть ’вкраціє’. Хоча...
Та хоч би «Буковелю» припинили сношати….
Дружная семейка• 06 августа в 12:34
Ответ дляЛеплю из пластилина
КПИ закончил. Все меняется
Про КПІ вірю. Товариш там вчився і ще тоді вийшов готовим спеціалістом, а не далеким теоретиком.
После 18• 06 августа в 12:35
Инженерам лучше за границу поступать
Больше перспектив
У нас промышленность разрушена
Больше перспектив
У нас промышленность разрушена
Руда ліса• 06 августа в 12:35
У мене декілька подруг інженери-технологи в харчовій промисловості. Та ну його нафіг, за ті копійки, які платять здоров´я втрачати.
Особливо на початку кар´єри
Затишне кубло• 06 августа в 12:35
Ну можливо, якщо у дитини немає особливих талантів, то гуманітарні науки в рази простіші.
Там якщо щось і не зрозумів - можна зазубрити і здати. З технічними таке не пройде.
Потрібно мати здібності до таких наук. Бо якщо я не розуміла ні фізику ні математику - сенс його вчити далі?
Дружная семейка• 06 августа в 12:36
Ответ дляЩаслива Я
Не всім мови даються.
У мого старшого дислексія. Математика, хімія, біологія (профільний рівень) 10-12, мови ледь натягує на 8-9, і щоб ті оцінки отримати, він часу витрачає втричі більше, ніж на профільні предмети :(
Зажуженная Жужжа• 06 августа в 12:36
Ответ дляБла бла бла
По математике 199
Если это техническая специальность, то какая разница, что там по истории и украинском. Вот в среднем и 180 получилось
Вірю, я повірив• 06 августа в 12:36
Ответ дляДружная семейка
Когда уравняется зарплата судьи и математика конкурс на матфакультеты будет такой же как и на право)
Коханозадовільна• 06 августа в 12:37
Ответ дляШвидка Настя
Вступала і вчилася в Харкові, в Харкові робота була, там і думала залишитися. Тепер усе.