Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа в 11:42
Пчитала пости про популярні спеціальності… сумно
Можу сюди скинути посилання, але там довгі пости, тут таке не люблять )))
Вкраціє: цьогоріч випускники найбільше обирали спеціальності з гуманітарного пулу. В топах знову ті ж самі менеджери, економісти, юристи, філологи, психологи
Критична нестача запитів на інженерні та прикладні спеціальності ((( і це в наш час, коли попереду ще війна невідомо скільки, а потім відбудова країни.
Мами підлітків, які будуть вчитися в Україні, цікавить таке: чому ваші діти обирають гуманітарний напрямок?
Там вказувались причини, але я не дуже довіряю. Тут з анонімами і можна щирі відповіді почути.
Особисто про себе скажу, що моєму підлітку ще кілька років до вибору вузу, але вже цілиться на архітектурно-будівельну спеціальність.
Результат:
вже голосів:
130 (24.44%)
Тиць
88 (16.54%)
Ще мала дитина
80 (15.04%)
Дитина гуманітарій
76 (14.29%)
Моя дитина за кордоном
64 (12.03%)
Обрав прикладну/технічну спец.
45 (8.46%)
Це простіше
21 (3.95%)
Не маю дітей
17 (3.2%)
Нема перспектив у технічних…
11 (2.07%)
Мріє про менеджера/юриста
Зажуженная Жужжа• 06 августа в 12:37
Ответ дляВірю, я повірив
Когда уравняется зарплата судьи и математика конкурс на матфакультеты будет такой же как и на право)
Так чтоб стать судьей в Украине образования не достаточно. Если, конечно, у тебя мама/папа не судья
Бла бла бла• 06 августа в 12:38
Ответ дляЗажуженная Жужжа
По математике 199
Если это техническая специальность, то какая разница, что там по истории и украинском. Вот в среднем и 180 получилось
Ну а в когось всі предмети по 199
Нікакой разніци?
Дружная семейка• 06 августа в 12:38
Ответ дляТримаю свічку
Главное, что автора не смущает, что на БЮДЖЕТ в этом году на врача можно поступить с 151 баллом, на кибербезопасность с 146, на строительство 132, т.е. можно быть тупым врачом, а экономистом с 180 баллами ай-я-яй
А Ви б змогли в один день скласти 4 іспити? Спочатку два, потім 40 хвилин перерва, потім ще два?
НМТ у такій формі - то знущання над дітьми.
Зажуженная Жужжа• 06 августа в 12:39
Ответ дляБла бла бла
Ну а в когось всі предмети по 199
Нікакой разніци?
А у кого-то математика 180, а остальные 200, тоже никакой разницы для технической специальности?
После 18• 06 августа в 12:39
Ответ дляКоханозадовільна
Моя сестра ось цьогоріч закінчила університет з відзнакою, захист диплому на 100 балів, спеціальність- хімік-технолог. Але роботи в її місті немає, бо немає промисловості такої, а переїжджати не хоче, бо вже є родина. Пішла працювати не по спеціальності, але у своєму місті.
Да, не только ваша сестра так
Топтунша• 06 августа в 12:39
Я гуманітарій але пішла в тех. Дочка вщагалі глибокий гуманітарій, мови на раз два вчить, памєять розвинена досить гарно. Хімія біологія шарить більше математики Але я не знаю куди їй вступать.... Юристів скоріш за все штучний інтелект витіснить, за кордоном наш юрист не знайде роботу. Медицина військовозобов´язані. Тому бачу її інженером ....
Бла бла бла• 06 августа в 12:39
Ответ дляДружная семейка
Ще з 90х так вступали до Києво Могилянки
Тільки без перерви
Я особисто складала, норм повірте
Тільки без перерви
Я особисто складала, норм повірте
Дружная семейка• 06 августа в 12:40
Ответ дляЛеплю из пластилина
Приносят. Но опять же все зависит от человека.
В якій сфері?
Однокурсники мого чоловіка повиїжджали після випуску цілими кафедрами за кордон.
Сидіти тут на з/п 12 тис. бажання у хлопців немає.
Знайома переїхала до Словаччини (астроном), бо в Україні навіть спостереження вже ніде робити.
Бла бла бла• 06 августа в 12:40
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ви з якою метою зі мною торгуєтеся?)
Подивіться рейтинги і заспокойтеся
Щаслива Я• 06 августа в 12:41
Ответ дляДружная семейка
Не всім мови даються.
У мого старшого дислексія. Математика, хімія, біологія (профільний рівень) 10-12, мови ледь натягує на 8-9, і щоб ті оцінки отримати, він часу витрачає втричі більше, ніж на профільні предмети :(
Ну да, у людей бувають якісь розлади і ненормотиповість. Але ж це виключення
Самоучка• 06 августа в 12:42
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Насправді дають, нехай не сучасну, але це база, яка потім на практиці шліфується
Знаете, я год стажировалась в МТИ. Думала, что я попала на 50 лет вперёд, в будущее. Какие лаборатории, какое оборудование, бюджет и возможности для студентов. Инвесторы с удовольствием вкладываются в студенческие разработки, всё поощряется. Это подготовка специалистов.
А не линейки и маятник да приборы 1970-х годов, как у нас.
Дружная семейка• 06 августа в 12:42
Ответ дляБла бла бла
Тільки без перерви
Я особисто складала, норм повірте
Тільки без перерви
Я особисто складала, норм повірте
Під обстрілами, у підвалах?
Не вірю.
Зажуженная Жужжа• 06 августа в 12:43
Ответ дляБла бла бла
Ви з якою метою зі мною торгуєтеся?)
Подивіться рейтинги і заспокойтеся
Я с вами не торгуюсь. Я лишь спросила, сколько в том ВУЗе бюджетных мест. Если у вас нет ответа на этот вопрос, можно было просто ничего не отвечать
Дружная семейка• 06 августа в 12:44
Ответ дляЩаслива Я
Дислексія досить часто зустрічається, для системи дитина навіть не потребує додаткового супроводу.
Бла бла бла• 06 августа в 12:45
Ответ дляДружная семейка
Під обстрілами, у підвалах?
Не вірю.
Ви ж про 4 предмети обурювалися, що в 1 день здаються
До чого тут обстріли і підвали?
Кондуктор троллейбуса• 06 августа в 12:45
Ответ дляДружная семейка
Яка база?
Товариш викладає на фізичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.
Їм поскорочували лабораторії. Ті, які у 70-х будувалися.
Це на рівні міністерства.
Вивезти дітей на міжнародну олімпіаду майже неможливо, немає фінансування. Ставки викладачів постійно скорочують.
Про з/п взагалі писати не хочу. Касир у АТБ отримує суттєво більше.
Це на рівні міністерства.
ну так останні роки у нас в приоритеті 95 квартал і всі проізводні,котрі ’нелохи’.
кому ті грязні роботяги потрібні.Побудова нових заводів,робочих місць? та ну нафіг,лишній гемор.
Щаслива Я• 06 августа в 12:46
Ответ дляДружная семейка
А недостатній для опанування складних інтелектуальних професій рівень інтелекту зустрічається ще частіше
Хлопаю ресницами• 06 августа в 12:46
авторица
забудьте за ту писаниниу
скоро детей всех вывезут конкурсов не будет
поступите в любой
забудьте за ту писаниниу
поступите в любой
Усатая фея• 06 августа в 12:46
Ответ дляДружная семейка
Яка база?
Це на рівні міністерства.
Плюс преподаватели еще возраста товарища ленина и ну и программа обучения тихо плачет.
Вірю, я повірив• 06 августа в 12:47
Ответ дляБла бла бла
Тільки без перерви
Я особисто складала, норм повірте
Тільки без перерви
Я особисто складала, норм повірте
В конце 90-х на айти в могилянку землю жрали чтобы поступить. Там стажировка со второго курса была в ... Канаде. Там в начале 2000х был первый ’звездный выпуск’. )
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 августа в 12:47
Ответ дляКоханозадовільна
за границей ее бы с руками оторвали
Шумелка Мышь• 06 августа в 12:47
Якщо займатися не своєю справою, навіть у перспективних напрямках складно буде нормально заробляти і життя здасться пеклом. І навпаки: якщо це твоє, у найдивніших нішах можна досягти успіху і жити нормально. Моя дитина взагалі вчиться на хореографа, бо все її життя з народження -- це танці. І не думала її відмовляти. А от бабуся наша, як і ви, кіпішує, що краще б на програміста.
Бла бла бла• 06 августа в 12:47
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ця інформація доступна і відкрита
Там і треба було подивитися, не розписувати мені бали, як ніби я приймальна комісія і щось вирішую.
Криниця щастя• 06 августа в 12:48
Ответ дляКоханозадовільна
Навіщо тоді все те було, як їй та спеціальність і кар´єра не потрібні? Хиба дипломом хизуватись до старості, бо такі спеціальності без практики = нуль.
Дружная семейка• 06 августа в 12:49
Ответ дляБла бла бла
До чого тут обстріли і підвали?
Діти зараз втомлені і не висипаються нормально тижнями.
Це зовсім не те, що було 30 років тому.
Коханозадовільна• 06 августа в 12:49
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
за границей ее бы с руками оторвали
Не хоче поки.
Бла бла бла• 06 августа в 12:49
Ответ дляВірю, я повірив
І як вони вступали?
Тошніли, як то важко 4 предмети скласти в 1 день?)
Чи сідали й писали іспит?
Вірю, я повірив• 06 августа в 12:49
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
за границей ее бы с руками оторвали
Конечно)) она ж химию на английском наверное в совершенстве знает. Ну блин... люди...
Или вы имеете ввиду она сможет молча капать в пробирки сутками?
Дружная семейка• 06 августа в 12:49
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так і є. Об´єднали міністерства, фінансування якесь у спорт ще є, у науку майже 0.
Дружная семейка• 06 августа в 12:51
Ответ дляЩаслива Я
А таких людей і не треба багато.
Для того, щоб бути гарним слюсарем, автомеханіком чи фрезерувальником ряди Фур´є вивчати точно не треба.