Наполеон Бонапарт• 06 августа в 11:56
Вам допомогла мелатонінова форма спрею заснути швидше, ніж таблетки?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа в 11:57
Вы извините, вот делаете немного йоги на ночь и спите очнеь крепко. это физиологично- от растяжки мышц наступает природное расслабление. И не нужно никому платить за таблетки
Интимная• 06 августа в 12:15
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Йога це звісно добре і регулярні тренування дійсно покращують сон, але не завжди допомагає заснути. Йога скоріше для якості сну, для тривалого часу без ранніх пробуджень. Мелатонін трохи для іншого