Женщина с двумя несовершеннолетними детьми раньше жила в съёмной квартире с 2006 года. Сейчас ей нечем платить за жилье. Куда обращаться? Одному ребёнку 13 лет, второму 4. Пока что я оплатила ей гостиницу, так как знаю ее. Что делать дальше? Хотела идти в полицию, чтобы они что-то решили. Мужа тцк забрали поэтому она в таком положении.. Дети не здоровые, не говорящие и куча диагнозов по нервному чем, то. Семья обычная.. Без вредных привычек..
_Твоя_подруга• 07 августа 2025
Ответ дляКузякин
Вполне. Полно тех, кто служит дале в 20 км от зоны боевых действий и не получает зарплату как на 0
Они получают надбавку 30 тыс
Настасья2025• 07 августа 2025
Ответ дляK.Yurchenko
Ну, ок. В мене питання: вони десь жили до цього? Чому з´їхали? Домовитись з орендодавцем про відстрочку платежу на місяць, тим паче найімовірніше у власника лежить залогова сума за квартиру. Якщо чоловіка мобілізували, через кілька днів він буде в навчальному центрі з нарахуванням з/п 20000 грн. - з них можна оплачувати квартиру. Чесно кажучи, дивна історія.
Ну, хоть кто-то заметил
Сейчас больше адекватных девочек проснётся, придётся автору отвечать на неудобные вопросы
Nata292984• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
Просто це лягло на мене, не хочу нашкодити, звичайнi вони люди з села, може трошки дечого не знає, але це звичайна сім´я сільська, ні шкідливих звичок нічого такого
В багатьох селах, навіть у нас в Сумській області, в безпечних районах подалі від кордону, дають житло безоплатно, в хатах. Може там і не топ умови, але мабуть не самий поганий варіант. Знаю точно про Роменський район, громади зацікавлені в родинах з дітьми, щоб школи не закривались. Багатьом волонтери купили будинки. Куди саме звертатися нажаль не знаю. Можливо, зателефонувати в районну раду і спитати.
Настасья2025• 07 августа 2025
Ответ дляЕлена - 79
А у детей нет инвалидности?
Понятно же, что нет, раз отца забрали
Елена - 79• 07 августа 2025
Ответ дляНастасья2025
Понятно же, что нет, раз отца забрали
Есть случаи, что отец просто не оформил документы на отсрочку.
Nata292984• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
Так мене просила допомоги, спати не можу, оплатила їм готель, а шо буде дальше, до себе взяти тоже не можу і оплачувати готель, зранку думаю щось вирішити.. Чоловік по стройках працював оплачував все, тцк забрали і шо дальше. ..
вище радили групи в фейсбук, підтримую. по своїй області, може по інших ще
vasilisa-l• 07 августа 2025
Ответ дляНастасья2025
Ну, хоть кто-то заметил
Таке враження, що вони подобово платили. Чоловіка днів 10 тому забрали, а їх вже виселили.
Ответ дляCаванна
А чому обоє дітей не розмовляють? Якісь люди з села не дуже звичайні . Хочете сказати, що в селах діти масово не розмовляють?
Поліція позселенням займатися не буде, соціальні служби мають вирішувати.
Якщо чоловіка мобілізували, то він має отримувати грошове забезпечення.
Wendy Rhoades• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
дети не говорят в 13 и 4 года?
Настасья2025• 07 августа 2025
Ответ дляvasilisa-l
А посторонняя женщина сняла им гостиницу
, не квартиру, не комнату, не хостел. Насколько я знаю, любая гостиница дороже квартиры посуточно. Можно ж было на те же деньги снять хостел и иметь время на решение проблемы
Соседка Маши• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
Ужас, а якщо умови де вони жили були нормальні? Просто чоловіка забрали вона не змогла оплачувати тому покинула помешкання
Ну забрали это печально, но они оформляют карту в течении 2 дней и через месяц на нее уже начисляют зп.
настявика-4343• 07 августа 2025
Ответ дляЕлена1265
Можете еще загуглить, в Хмельницкой области село приглашает семьи с детьми, чтоб спасти школу. Обещают помочь с жильем и трудоустроить на колбасный завод
Они предлагают арендовать жилье
Ответ дляДафна
История странная.
Мама «со странностями», дети, один из которых 13-ти летний подросток не разговаривают, инвалидностей нет. Не особо похоже на « благополучную» семью.
Может, вариант что ими заинтересуются спецслужбы не так уж плох
Мабуть це найкращий вихід
Клементина• 07 августа 2025
Діти не розмовляють чому?
Я так розумію, не почали своєчасно, і на них забили. А там, мабуть, РАС. Те, що в селах можуть називати «трошки дивні»
Це ж інвалідність! І виїзд всією родиною за кордон.
Але це не одного дня справа.
А поки що десь по селам треба шукати хати, ще є вільні!
І дітьми треба займатися, старший вже навряд розмовляти нормально буде, але хоч молодший
Але це не одного дня справа.
Ответ дляCаванна
А мати що немічна що ви вирішуєти їх проблеми? Її чоловік отримує зп, а вона пенсію по інвалідності дітей. Або нехай у село вертається
Ответ дляКлементина
Діти не розмовляють чому?
Але це не одного дня справа.
Сім,я тут не дала ради своїм дітям, ще до початку повномасштабної війни. За кордоном ці поліглоти хіба що на соціалі сидітимуть, дітьми точно займатися не будуть.
Ответ дляДафна
Там у мамы у самой, судя по описанию, явно какой то диагноз и детьми никто не занимается
Та мене й автор своїми дописами теж ´´смущает´´. Якось дивно формулює речення. Пояснення якісь тупі. Є запитання взагалі, як для дорослої розумної людини, ´´ахтунг´´.
Настасья2025• 07 августа 2025
Ответ дляsur_sur
Детей у неё там бы забрали
Ирина Веселуха• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
Дуже раджу найти в інтернеті Марту Левченко з Чернівців . ’ Місто добра ’. Селять жінок з дітьми, які в тяжкій ситуації
олена олена• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
Немного старший говорит но слабо, им разве в дет.доме лучше будет? Они любят маму.. Забрали мужа..
Коли забрали? Зарплату не платять?
ЧупакабраЗеБест• 07 августа 2025
Ответ дляCаванна
им надо выезжать!
Бессмертный пони• 07 августа 2025
Странная история . Дети не говорят , куча диагнозов , но инвалидности у детей нет . Мужа забрали и женщину с детьми сразу выселили . Посторонняя женщина сняла им отель . И собралась идти в полицию . Не в соцслужбы , не в органы самоврядування , а в полицию . Больше похоже на сказку или вброс .