Тра Ля Ля• 11 августа 2025
В квартирі живе ВПО. Як через Дію власник житла подає заявку на компенсацію?
Привіт. Підкажіть будь ласка
Прихистили дівчинку із окупованої території.
Вона через ДІЮ подала заявку - як ВПО вже отримала гроші.
Квартира свекрухи. Хочемо аби свекрусі компенсували ті 400грн - як людині, що дала прихисток.
Але не бачсу в Дії такої функції. Є в Сервісах "Допомога ВПО" - захожу, там як я розумію функціонал саме для ВПО
Чи в ЦНАП йти? Свекруха просто маломобільна
МамОмужа• 11 августа 2025
Ко мне мама приезжает ВПО, как мне компенсировать, правда и я впо, но выплат не получаю.
Тра Ля Ля
• 11 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
зачем вам этот геммор?, налом нельзя компенсировать?
людина живе безкоштовно
вона - інвалід, з неї кошти брати не будемо
Анти-анонім• 11 августа 2025
Цим тепер займається пенсійний фонд. Треба їхати туди з документами на житло та оформлювати.
Тра Ля Ля
• 11 августа 2025
Ответ дляАнти-анонім
дякую. сама дівчина-ВПО треба там?
Анти-анонім• 11 августа 2025
Ответ дляТра Ля Ля
дякую. сама дівчина-ВПО треба там?
Не можу сказати, як для новеньких, але начебто ні. Раніше ми в ЦНАП ходили, а потім передали автоматично в ПФ і я там жодного разу не була.
Тра Ля Ля
• 11 августа 2025
Ответ дляАнти-анонім
дякую. спробую на гар лінії у них спитати
Баба на горошині• 11 августа 2025
Мы ходили в цнап, писали заявление, что проживают впо, нужны их документы и ваши, документы на квартиру. Потом через месяц можно подать на компенсацию, ходить нужно было каждый месяц. Но это 1,5года назад так было.
Губи до вух• 11 августа 2025
Ответ дляТра Ля Ля
людина живе безкоштовно
ну пусть коммуналку тогда платит сама и все
Тра Ля Ля
• 11 августа 2025
Ответ дляГуби до вух
вона сплачує
Тра Ля Ля
• 11 августа 2025
Ответ дляХочу барабульки
Ми ходили з властком
дякую. в пенсійний? попередньо записувались чи в живій черзі стояли?
Хочу барабульки• 13 августа 2025
Ответ дляТра Ля Ля
В цнап ходили. Но то было село, там только цнап и был.