Ондатрова шуба• 12 августа 2025

Снова билеты в Одессу. Подскажите поменяетесь ли местами в такой ситуации?

Едем я, моя мама, ребенок 9 лет и ребенок 3 года. Что удалось выцепить: два билета на верхних полках в разных вагонах и один люкс. Получается или моя мама и мой 9летка едут в разных вагонах и я отдельно с малым в люксе или хочу вот такое предложить тому, кто будет на верхней полке соседней рядом с моим малым - чтобы этот человек пошел в люкс, а я уже лягу на верхней полке с мелким, но зато вместе. Потому что мне самого страшно оставлять девятилетку, это мальчик, но мало ли что может случиться. А так и я хоть как-то посплю. Либо сидеть нам в люксе всем втроём - уложить детей, а мне просто сидеть скраю
Как думаете, поменяются же со мной на люкс?
НеГолосую• 12 августа 2025
ставьте автовикуп, потім сдасте.
Думаю, що 100% поміняються.
Папобус• 12 августа 2025
Я бы поменялась.
муха в кедах• 12 августа 2025
Якщо людина буде їхати сама, то думаю поміняється
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
ставьте автовикуп, потім сдасте.
Думаю, що 100% поміняються.
Та уже ставила, ці білети просто невловимі, оце найкраще що вдалося знайти
Ще звичайно почекаю може щось з´явиться в продажу
Кручу хвости• 12 августа 2025
Плацкарт на люкс я б без проблем поміняла, якщо без доплат.
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2025
Зараз на другій полиці видають рамки безпеки, повідомте провідника і нормально дитина спатиме...
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2025
Ответ дляКручу хвости
Звичайно доплату не буду просити, це ж я прошу людину помінятися
Неместная Я• 12 августа 2025
Є норм варіант
Ви з трьохліткою в люксі на одному ліжку, 9-річка на іншому.
Мама сама в іншому вагоні.
Або мама з дітьми, в ви окремо

Я б так зробила
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2025
На другій полиці з 3-річкою
взагалі дуже важко буде.
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та він то нормально спатиме, але якось боюсь хто там сусіди? Хоч і хлопчик, а якісь домагання тощо ніхто не відміняв, якось мені лячно
Якщо не поміняються то заберу його в люкс і вкладу меншого і старшого, мама сидітимц скраєчку
Не знаю чи буде радий наш сусід в люксі такому, але не бачу іншого виходу
Корсет_на_шурупах• 12 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Є норм варіант
Мама сама в іншому вагоні.
Або мама з дітьми, в ви окремо

Я б так зробила
Одно место в люкс у автора
НеГолосую• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
пропонуйте не верхньому, а навіть на нижній полці
Неместная Я• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А у вас в люксі лише одне місце?
Бо я зрозуміла, що весь люкс ваш
муха в кедах• 12 августа 2025
Сидіти в люксі троє на одному місці-погана ідея. Другий пасажир не для того платив шалені гроші за люкс, щоб в циганському таборі їхати.
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Точно
Дякую
Я якось про верхні лише думала типу поруч з малим
Сподіваюся там не буде компанія і поміняються
Неместная Я• 12 августа 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Одно место в люкс у автора
Вже зрозуміла
Корсет_на_шурупах• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я бы тоже так сделала. Втроём в люкс
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Боже, ну де стільки фобій береться. Людей, домагання... Від всього вагону чи як? Люди вночі сплять, а не суть подорож собі і оточуючим
Запасная спина• 12 августа 2025
Просите того, кто на нижней полке. Можете еще к проводнику обратиться за помощью, скажите, что готовы отдать люкс. Я думаю, желающие найдутся.
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2025
Ответ длямуха в кедах
Ну ми ж на його місце не будемо претендувати
А так я б все одно була з трьохрічкою разом з ним і нічого не поробиш якщо сусід з дитиною
Запасная спина• 12 августа 2025
Ответ длямуха в кедах
Как они ему мешать будут? Дети спят, она сидит просто.
НеГолосую• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Точно
Дякую
а іншу верхню просити помінятися на ту, що в іншому вагоні, можливо навіть з інших купе, тоді ви хоч разом будете в одному вагоні.
Закусенец• 12 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Є норм варіант
Мама сама в іншому вагоні.
Або мама з дітьми, в ви окремо

Я б так зробила
у автора 1 квиток в люксі
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Місце не розраховане на 3х пасажирів, навіть в люксі
Запасная спина• 12 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Полка сломается?
Закусенец• 12 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
у мене немає фобій, моєму сину майже 8, і я б його одного в окремому вагоні з незнайомими людьми ніколи б не залишила. Вже мовчу про те, що і він би сам не захотів залишатись.
Питання навіть не в тому, що хтось буде домагатись, а в тому, що в дорозі може статись що завгодно, де він мене потім шукатиме по всім вагонам?
муха в кедах• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
То беріть вже й бабусю на те місце, чо уж там...всі ж просто спати будуть.
В якщо попутник теж буде з малою дитиною ...там навіть дихати не буде чим...
Корсет_на_шурупах• 12 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Да разные есть люди. Есть нормальные, а есть неадекваты. И вторых хватает, на самом деле.
автор Ондатрова шуба • 12 августа 2025
Ответ дляЗакусенец
Я не тривожна, але зараз буває всяке. Старшого не залишу самого точно, буду шукати варіанти
Спасу мир• 12 августа 2025
Не легче было на автобусе поехать? Там тоже можно просто сидеть, детям можно два места взять, чтоб спали, если на то пошло.