вАлнуюся сильнА• Изменено 15 августа в 13:42

Питання:Київський коледж морського і річкового флоту та транспортних технологій

це Київ. на вулиці Івасюка
Можливо є тут хто навчається чи колишні студенти (друзі/родичі/діти/)
цікавить Інженерія програмного забезпечення

я там останнім часом не бачила студентів ... чи він взагалі діючий чи переїхав кудись?
Взагалі цікавить враження та відгуки
Атятя_тётя• 15 августа в 13:43
Я живу на Оболони всб свою жизнь, никогда не слышала, чтобы он был хоть сколько-нибудь стоящим внимания. В свое время мои одноклассники троешники пошли туда учиться
автор вАлнуюся сильнА • 15 августа в 13:51
Ответ дляАтятя_тётя
я теж живу на Оболоні все життя.і теж про нього мало знаю. але
це все ж коледж при транспортномк універі, що є престижним начебто
Триндичіха Байрактар• 15 августа в 13:53
В народе его называли техникум плавучего хозяйства. Там действительно учились те, кому было далеко до медалей и красных дипломов.
Ну всем же в могилянке штаны тереть? Надо кому то и сети из Днепра уметь сматывать. Вообще образование сейчас ни на что не влияет, я хотела сказать вернее, его наличие. Диплом есть, а дальше видно будет. Не все время же по болотам и лягушатникам лазить, раков гонять...
Триндичіха Байрактар• 15 августа в 13:55
Ответ длявАлнуюся сильнА
Он престижен ровно настолько, насколько было престижно например ПТУ СССР.Ни больше и не меньше.
автор вАлнуюся сильнА • 15 августа в 13:57
Ответ дляТриндичіха Байрактар
син обрав свою стезю. чітко розуміє, що не хоче терти штани в школі до 11 класу. хоче йти навчатись і рухатись далі.
я чудово розумію, що коледж лише гарна назва - насправді ПТУ.
але він хоче вчитись. ті поки його однокласники закінчать школу він вже більше детально опанує ази спеціальності.
він вже кілька років їх опановує на курсах
Триндичіха Байрактар• 15 августа в 14:00
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сын не поймет конечно, а вам я объясню свою точку.
Карьера человека мало зависит от образования. Ни в совке, ни сейчас. Важно как, где и кем хочет быть человек. А диплом колледжа лишь проездной билет на пути к карьере. На этом этапе жизни для него важно где учиться, школа или колледж. Решение верное. Колледж лучше школы. Дальше будет решать сам куда двигаться.
Криниця щастя• 15 августа в 14:00
Ответ длявАлнуюся сильнА
Готуйтеся до того, що оточення у вашого сина буде не найінтелігентніше. З мого класу на Троєщині в цей коледж вступали не найкращі учні. Часу пройшло багато, але не впевнена, що щось змінилося.
автор вАлнуюся сильнА • 15 августа в 14:00
Ответ дляТриндичіха Байрактар
я з вами погоджуюсь.
освіта та дипломи - це ніщо. корочка...
автор вАлнуюся сильнА • 15 августа в 14:01
Ответ дляКриниця щастя
він вчиться в ліцеї Оболонь - думаєте там краще контингент ?)
чого вартий директор ? тамада районний
Триндичіха Байрактар• 15 августа в 14:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
я з вами погоджуюсь.
освіта та дипломи - це ніщо. корочка...
Да, какие основы, навыки дает. В основном это школа жизни, начало взросления. Далеко не такая жестокая как ПТУ, но и конечно не такая интиллигентная как ВУЗ.
Триндичіха Байрактар• 15 августа в 14:03
Ответ дляКриниця щастя
Понятное дело, что есть разница колледж сельского хозяйства или колледж связи. А что делать если ребенок не тянет на связь?
Боневтікла• 15 августа в 14:12
Ответ длявАлнуюся сильнА
А може, замість протирати штани, просто почати вчитися в школі?
Боневтікла• 15 августа в 14:13
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ага, прям стане інженером після коледжу, насмішили. Поки його однокласники з 11 класу поступлять в універ і вчитимуться на 3му курсі, він лише поступить на скорочену програму (2й курс) універа. І то, якщо добре нмт здасть.
ОП Маруся• 15 августа в 14:17
В коледжі краще навчатись ніж в школі, там зовсім інше відношення до дітей і навчання. Діти стають більш самостійними, а якщо ще на державному будете, то і стипендію буде отримувати при вчасній здачі всіх завдань. Якщо дитина хоче навчатись і вибрала сама цей ВУЗ - то не заважайте, це рішення прийнято самостійно. Нехай іде і поступає!!!
ЗновЗдоров• 15 августа в 14:19
Колись давно, ще в далекому 2012, здавала екзамени в цей коледж, але не пройшла по балам на бюджет…
Зате пройшла до КНУБіА)
автор вАлнуюся сильнА • 15 августа в 14:25
Ответ дляБоневтікла
Перепрошую , та що саме в школі треба вивчити ?
писати, читати рахувати ?
на математику ходить до репетитора
те що його цікавить з інформатики - ходит ьна курси. бо знань в школі не дають
автор вАлнуюся сильнА • 15 августа в 14:27
Ответ дляОП Маруся
дякую за підтримку. він поки що обрав спеціальність, варіанти накидую я.
Злива інформації• 15 августа в 14:40
Я за коледж після 9 класу. Сама вчилась в пед.коледжі, потім в інституті. Але може подивитись інші коледжі, я думаю, їх є доволі багато, а не саме цей
ОП Маруся• 15 августа в 14:41
Ответ длявАлнуюся сильнА
Коледж до речі непоганий
Мамин тріль• 15 августа в 15:37
А почему в морском колледже он выбрал инженерию программного обеспечения?
Эту специальность сейчас тулят везде, разве в пед и мед ее не проткнули?
Или найти нормальный колледж с этой специальностью, или нормальную специальность в этом колледже.
В следующем году сын тоже в морской колледж собрался поступать в Одессе, но на такую специальность, точно, пошел бы в другой
Боневтікла• 15 августа в 16:40
Ответ длявАлнуюся сильнА
писати, читати рахувати ?
на математику ходить до репетитора
В школі викладають для всіх однаково, хтось бере, а хтось - ні. Комусь треба репетитор, бо там більший контроль. Без контроля не вистачає мотивації. Але ви можете йти в коледж.
Атятя_тётя• 15 августа в 17:52
Ответ длявАлнуюся сильнА
А коли транспортний був престижним?
Зліпок ступні• 15 августа в 21:54
Ответ длявАлнуюся сильнА
я з вами погоджуюсь.
освіта та дипломи - це ніщо. корочка...
Неправда. Є люди, які мають інший досвід. Вдумливо обирали фах, любили, те, чим займаються.
Екатерина27• 15 августа в 23:13
Ответ длявАлнуюся сильнА
чого вартий директор ? тамада районний
Смотря в каком лицее на Оболони. Если это вчерашняя обычная школа, то наверное не стоит. Хотя, и среди районных школ есть очень неплохие на Оболони
Боневтікла• 16 августа в 11:23
Ответ дляЕкатерина27
Це і є назва ліцею - ’Оболонь’.