Не понимаю почему нам россия передала 6060 мертвых воинов за лето а мы ей всегда 78. Мы их просто оставляем на поле боя? Тогда зачем они собирают наших. Последний обмен нам 1000, а мы 18. Пишут ещё 3000 готовы передать. Вечная слава нашим.
Korsika999• 19 августа в 20:45
Так некого передавать. В последний раз, вообще было много людей с украинским гражданством. Тоесть они нам украинцев, и мы им украинцев. Это я о живых говорю. А мёртвых видимо нет.
Елена_мама Кристинки• 19 августа в 21:07
Ответ дляМикса6
Делайте выводы. Такое соотношение погибших у нас и у них.
Думаю комментарии выше более правильные, что они подбирают своих сами, мы ведь не наступаем
Ответ дляМикса6
Повна брехня! Кількість загиблих дегенератів більше, ніж українців. Сторона, що нападає, завжди несе більші втрати. Іноземні розвідки давали дані по втратам з обох сторін, я це чула у іноземних передачах, присвячених війні в Україні. Цифри були шокуючі з обох боків,та все ж українців полягло менше.
Odetta Furs• 19 августа в 21:13
Ответ дляnatlem
тогда вывод - что нам негде их хранить...
НадпотужнаПотужність• 19 августа в 21:30
Ответ дляnatlem
угу, а кладбище мемориальное на полтора миллиона украинцев наверное просто так у нас организовывается. А вообще да, брехня, зеблан сказал что у нас 31000 погибших- то есть с каждого населенного пункта Украины - по 1 человеку, а от русских- миллион. Пропагандоны хреновы зеленые, когда вы уже варежки захлопнете свои черные
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Мова про українців чи дегенератів загиблих? Можу сказати, що озвучені в Україні цифри по втратам дегенератів були меншими за дані іноземних розвідок. Тому узьких більше мільйона точно загинуло. Читати про повернення 16 тіл, бо їх ’менше гине’ смішно. 16 повернули, а решта мільйон+ де ?
НадпотужнаПотужність• 19 августа в 21:35
Ответ дляnatlem
украинцев погибло больше миллиона. Норм?
НадпотужнаПотужність• 19 августа в 21:36
Ответ дляnatlem
Вы сейчас соревнуетесь чем? погибшими?
Совсем уже с катушек послетали соросята
Ответ дляnatlem
Вы сами себе противоречите. Очень много переданных погибших - это из Курской области. Кто там нападал?
грешница кающаяся• 19 августа в 21:39
год назад была на похоронах знакомого погибшего воина.в этом году сын ездил на кладбище .я его спросила: памятник поставили? он ответил: что холмик и крест.почему государство памятник погибшим воинам не ставит?
Ответ дляМандарина
Україна у цій війні обороняється :) хоча на дегенерації , звісно, це Україна ’віроломно напала’ на дегенерацію.
Подивіться на протяжність всієї лінії фронту і візьміть відсоток , який займає курщина.
sonechkook• 19 августа в 21:41
Ответ длягрешница кающаяся
Держава дає кошти на пам´ятник, якщо рідні звертаються із запитом. А взагалі земля має осісти на могилі і якраз мінімум через рік можна ставити пам´ ятник
sonechkook• 19 августа в 21:43
Ответ длягрешница кающаяся
І рідні, звісно ж, хочуть поставити пам´ятник за захмарними цінами, щоб був не стандарт, а виділявся серед інших могил
грешница кающаяся• 19 августа в 21:46
Ответ дляsonechkook
уже год прошел.за его родных ничего не знаю.
Стрекоза любви• 19 августа в 22:10
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тримайте. Сама русня вам дає чітку відповідь
Я спеціально заскрінила.
Вам приємно свій мозок годувати таким відвертим російським лайном?
Аноним ФЕЯ• 19 августа в 22:24
Ответ дляСтрекоза любви
Звісно гидко. Маю велику ненависть і огиду до них. Але час ві часу я ходжу до них, аби оцінити їх думки, і обстановку.
Від ворога не треба бігати чи закривати очі, за ним варто спостерігати.
Ответ дляnatlem
Нападаюча сторона ЗАВЖДИ несе більші втрати, ніж та сторона, що обороняється. Підручник військової тактики у допомогу. Чи вам у дегенерації куратори того не розказують ?
З чого б це?))))
Якщо вона краще озброєна, і нападає на слабких і демотивованих? Десь в ЬІнтернеті чули цей недолугий вислів не знамо кого, він вам сподобався, і ви далі несете цю маячню у маси?)
Ответ дляnatlem
Я не даю кацапчатам недобитим розігнати хвилю ’українці гинуть тисячами, а узькі дегенерати - чахлики невмирущі’. Дегенерати йдуть на гній, як того і заслуговують.
Не, ну вы загнули, зачем чему то мёртвому гнить в нашей земле. И как бы мы их не ненавидели. Все равно в войне есть какие то рамки, которые необходимо соблюдать. Даже если они отморозки, мы не должны уподобляться им.
Ответ дляArgesha
Дійсно, нічо непонятно, як так могло трапитися.
Коротше, ви того... троль, матрьошка і далі за текстом.
І фіолетових тьоток вам, бо щось не побєдоносне написано.
Вы типа с сарказмом или на полном серьёзе? А то на просторах совтчицы грань уже стёрлась