Простоваля• 20 августа 2025

Що за вірус ходить? Так погано…

Горло…нежить…відкашлюється… на зуби давить.
Голова болить.
Щоки горять.
До лікаря не хочу.
Чекаю поки мине.
Але не схоже на звичайне ОРЗ
Що це?
Янгол в камуфляжі• 20 августа 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Сократить население.
Смисл?
Зоряний Шлях• 20 августа 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Смисл?
Чтоб потом другое население заселить.
Янгол в камуфляжі• 20 августа 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Чтоб потом другое население заселить.
Смисл? Поки все востановиться ті хто це замислив в живих не буде) то нахіба?
Зоряний Шлях• 20 августа 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Янгол в камуфляжі• 20 августа 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
фото
Це амбіції пуйла. Життя його не хватить всю Україну знищити і переселити.
В його інші амбіції, дід хоче увійти в історію. Ну і шиза конкретна до всього. Зомбонація теж нічого не має крім « спасибо дєду за побєду»
Beile• 20 августа 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Смисл?
Пенсии платить нечем
Непогодка• 20 августа 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Война началась - ковид закончился, сейчас ковид начался може война закончится?.....
Закончился ? Просто исчез, как будто и не было ничего.
Перерыв на ковид ? Все может быть
Голубая фишка• 20 августа 2025
Так, віддавало в вуха та зуби, дуже поділа шия та плечі, хоча температура всього 37. Пройшло за три дні
ГендиреХтор• 20 августа 2025
Ответ дляСветка-пипетка
У меня на работе за последнюю неделю из 30 человек 6 с ковидом слегло
Так ковида нет уже давно
ГендиреХтор• 20 августа 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ужас. А что осенью будет, страшно представить сколько больных вперемешку с орз и сезонным гриппом.
А вот за границей почему-то вообще не болеет никто,только у нас. Мы с мамой за границей вообще не болеем.
Незламна• 21 августа 2025
тю, ковідла чергова, в нас вже всіх перекачало, я остання, сподіваюся скоро попустить, свекруня в Олександрівці працює, каже повний стаціонар ковідників важких

я у терапевта була, то йому теж пані телефонувала з позитивним тестом
Незламна• 21 августа 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Сократить население.
яка маячня
90x60x90• 21 августа 2025
Вся родина перехворіла по черзі. Температура невелика 37,5, слабкість, ломота, біль віддавав на зуби страшне. Нежить, біль у горлі, лоскотіння у горлі. 4 -5 днів і симптоми зникли. Після сталася гостра алергія, скоріше на ліки. На додаток запалення вени. Це все у мене тягнеться з 12 серпня.