Все буде• 24 августа в 08:21
Медичний одяг, Київ
Медики або мами студентів,треба ваша допомога.Сьогодні терміново треба купити халат і шапочку ,порадьте куди поїхати і на що звернути увагу .Щоб не дуже м´явся і яку шапочку краще на зав´язках чи без.
Мост_Устал• 24 августа в 08:26
’Сьогодні терміново треба’
Вы с Луны прилетели? Это ж сколько нужно ума, чтобы тянуть всё до последнего дня....((
Все буде
• 24 августа в 08:28
Ответ дляМост_Устал
’Сьогодні терміново треба’
це коледж (Після 9)де навчання буде дистанційно майже весь час ,купувати і прийти з ним на 1 вересня написали в 22 -00 вчора .На співбесіді розмова була ,що потім скажемо коли треба і перший рік шкільні предмети .Тому нікуди не падала
Леди Г• 24 августа в 08:29
Ответ дляВсе буде
Мені подобається Топлайн, але я онлай замовляла, час ще є
Все буде
• 24 августа в 08:30
Ответ дляЛеди Г
дякую
Фуліганка• 24 августа в 08:36
Ответ дляВсе буде
При лікарнях в магазинах тіпа мед.техніки бачила в асортиментіі. На Червоному Хуторі точно
Мост_Устал• 24 августа в 08:41
Ответ дляЛеди Г
В неділю?
Мост_Устал• 24 августа в 08:42
Ответ дляВсе буде
До першого є час.
А спитайте того, хто вам написав)
Все буде
• 24 августа в 08:45
Ответ дляМост_Устал
До першого є час.
А спитайте того, хто вам написав)
сьогодні ввечері виїзджаємо просто ,онлайн зможу замовити а поміряти тільки сьогодні
Все буде
• 24 августа в 08:50
Ответ дляmalanich
У нас в учбовому закладі були вимоги до кольору. Тільки білий
це зрозуміло і не короткий ,а все інше обрати самому .Гудзики чи кнопки ,яку тканинку краще ?
Все буде
• 24 августа в 08:56
Ответ дляmalanich
У нас кнопки. Купляли в магазині Білий халат в Києві. 2 роки використовуєм. Все добре
дякую ,цей взагалі поруч
Потішаюся• 24 августа в 09:09
На метро кпі в переході через проспект є медичний кіоск з залатами. Але місяць тому там шапок не було, купили онлайн.
Вітаю зі вступом!
Все буде
• 24 августа в 09:16
Ответ дляПотішаюся
Вітаю зі вступом!
дякую.це теж недалеко