Невгамовна• 03 сентября в 21:37
Протирання обличчя льодом з ромашкою дієво?
Хто користувався, коли побачили результат?
Воленс-неволенс• 03 сентября в 21:41
Ответ дляБойова
а какой результат вы ждете?
минус 20.
лет и килограмм)))
Nathalie27• 03 сентября в 21:43
Ответ дляБойова
а какой результат вы ждете?
Напевно купероз і запалення лицьового нерву
осень харашо• 03 сентября в 21:43
Ладно ещё лет 40 назад советовали это делать. Но сейчас зачем? Есть куча косметики , девайсов и косметологических процедур. Зачем этот каменный век?
Заставляличка• 03 сентября в 21:46
Колись балувалась таким в юності. Так, набряк сходить (можна і звичайний лід), легкий антибактеріальний ефект робить шкіру чистішою, заспокоює. Тільки не тріть прямо льодом по шкірі, треба загорнути лід в тканину. Ефект за кілька днів. Набряк зійде десь за півгодини. Кинула, бо це парко, очищуючі лосьйони нічим не гірші.
Та не реву я• 03 сентября в 21:49
Нет, не мучайте себя, для кожи это стресс, можно контраст воды, теплая-холодная, и то лучше
Заварите просто ромашку и протирайте как тоником
всегдаДаДа• 03 сентября в 23:21
Ответ дляПросто звязда
Только заработала гайморит
Ещё можно лицевой нерв застудить
Невгамовна
• 04 сентября в 20:07
Ответ длякотопёс
Не робіть такого. Після 40 все лице, особливо ніс в куперозі тепер
Ви робили?((
котопёс• 04 сентября в 20:59
Ответ дляНевгамовна
Ви робили?((
Так, родила. Тепер жалкую, бо потрібно прибирати судинну сітку