ВсеЧетко• 04 сентября в 10:57
Ці підлітки, немає сил
Накупила своєму одягу, а він як уперся в чорну футболку і одні джинси.
Я йому пояснюю, що треба змінювати одяг, ходити в різному, щоб люди це помічали
Разом вибирали, сині джинси, сірі джинси, чорні джинси, спортивки.
Сьогодні вмовляла спокійно - заміни хоч одну річ, ну всі ж бачать, що ти ходиш в одному і тому ж, наче з бідної сім´ї, дівчата ж звертають особливо на це увагу.
Дістав так, що посварилися і я сказала, що ходи, як бомжара.
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Дадосвидания• 04 сентября в 10:58
Закинули в пралку і все. Тож в мокрому не піде. Будьте розумнішою, ви йому нічого не докажете
Поддакиваю иногДА• 04 сентября в 10:58
Зачем одеваться для людей?
Купите несколько одинаково черных комплектов одежды и пусть переодевается в чистое
ВсеЧетко
• 04 сентября в 10:59
Ответ дляДадосвидания
Закидала, дістає з балкону полусухе і одягає
Намазюкана нішою• 04 сентября в 10:59
відстаньте від нього. Коли закохається, то буде одягатися і митися))
Дадосвидания• 04 сентября в 10:59
Ответ дляФокус-Покус
Ви вчите дитину залежати від думки інших?
Знаєте таке слово, як гігієна?
Все питаю зарання• 04 сентября в 11:00
Отстаньте от ребенка. Главное чтобы вещи хоть как-то были чистыми)) говорю как мать, у кого дочь все лето походила в голубых шортах/джинсах и черных футболках. И сейчас продолжает. А уж о бедности - вообще бред. Кто что подумает, пффф
Домашка• 04 сентября в 11:00
А зачем Вы учите ребенка, чтобы он думал о том что подумают люди. И Вы таки бедные, если хотите чтобы все не подумали, что семья бедная. Зачем Вы такую фигню навязываете вообще ребенку?
prozerpina123• 04 сентября в 11:01
Ответ дляNathalie27
Навіщо Ви на це витрачаєте свої сили?
Бо автору важно, а шо скажут люды
Фокус-Покус• 04 сентября в 11:01
Ответ дляДадосвидания
Знаєте таке слово, як гігієна?
Тут не про гігієну.
Одяг перуть.
Тут лише про зовнішній вигляд.
**ходити в різному, щоб люди це помічали**
Одяг перуть.
Тут лише про зовнішній вигляд.
Домашка• 04 сентября в 11:01
Ответ дляДадосвидания
Знаєте таке слово, як гігієна?
Где автор написала хоть слово о гигиене?
Поддакиваю иногДА• 04 сентября в 11:02
Напомнило
Муж купил жене несколько одинаковых трусиков одного цвета.
- Они же совсем одинаковые! Зачем ты их купил? Люди подумают, что я не меняю нижнее бельe!
- Какие люди?
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:02
Ответ дляФокус-Покус
Це ж як клеймо буде. Пам´ятаю у нас однокласник був, у нього один светр на весну, осінь і зиму з 5 по 11 клас. Всі думали, що він його не пре і сім´я бідна
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:02
Ответ дляДадосвидания
Знаєте таке слово, як гігієна?
Та воно чисте, просто одне і те ж
prozerpina123• 04 сентября в 11:02
Ответ дляДадосвидания
Знаєте таке слово, як гігієна?
А где автор хоть слова о ней написала?
Ей как раз важнее, шо скажут люды
Своего не предлагать• 04 сентября в 11:03
Купила бы 10 одинаковых футболок и 3 пары джинс, вздохнула бы с облегчением.
Поддакиваю иногДА• 04 сентября в 11:03
Ответ дляВсеЧетко
А у нас был мальчик из богатой семьи, он носил шорты на физкультуру, с пятого по 9 класс, перестал носить, когда яйца из штанины начали выпадать.
И мы только об этом и думали, ну когда же они выпадут
Ку-кусик• 04 сентября в 11:04
Ответ дляДомашка
Ну моего сына одежду менять научила девочка еще в 5м классе). Спросила почему у него нет другой одежды). И он стал переодеваться. Спасибо тебе, Катя, большое!
Ку-кусик• 04 сентября в 11:04
Ответ дляprozerpina123
Бо автору важно, а шо скажут люды
Ну в подростковом сообществе это действительно важно
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:05
От ви зараз всі пишете - а що скажуть люди, а самі ж звертаєте увагу в чому одягнена людина, яка зачіска, який манікюр, чи є він взагалі. Не дарма кажуть ’зустрічають по одежі’
Стріляний птах• 04 сентября в 11:05
Я і в 25 можу носити (на вигляд) одне й те саме тижнями, маю або одну річ в двох екземплярах, або дві дуже схожі)))
Бо цей лук мені подобається, або мені банально зручно не заморочуватись що одягнути
Одяг чистий? чистий. Охайний, приємно пахне
Тоді чого вбіса людей має цікавити як я одягнута, якщо це не створює особисто їм дискомфорт
Реально відстаньте від дитини, тим паче у Вас хлопчик, в них зазвичай інші приорітети над ’помоднічати’
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:06
Ответ дляСтріляний птах
А я ні, я два дні підряд одне і те саме не одягаю, чоловік також
Железобетон• 04 сентября в 11:06
Ответ дляКу-кусик
Рили?
Для них важно, что модно и общий вайб. Никто не следит сколько у тебя футболок, если на тебе одна с супермодным принтом.
Цікавий писочок• 04 сентября в 11:07
Моя одну футболку і одні штани таскає вже тиждень, я сказала що , якщо прийду вона в ньому спалю все
Поддакиваю иногДА• 04 сентября в 11:07
Ответ дляВсеЧетко
Безусловно, но это вопрос гигиены, а не разнообразия