Люблю пиво• 04 сентября 2025
Вы бы прописали знакомую ВПО ,ей надо для выплат
Работали с девочкой ,хорошо общались ,она уволилась в прошлом году . Она жила в нашем городке на съёмке ,в селе у нее есть дом добротный ,рядом там же родители ,люди не бедные , фермеры . Моя бывшая коллега купила квартиру весной ,всё время на съёмке она оформляла ВПО на себя и ребенка . Тут она мне звонит на прошлой неделе и просит оформить ребенка студента на мой адрес ,чтобы получать ВПОшные ,потому что у себе в квартиру оформить не может ,не будет выплат .Я разрешила ,муж не знает ещё ,будет возмущаться . Прошла неделя ,она даже не позвонила не поблагодарила ,выставляет фото с кафе . И что-то меня начала жаба душить , какого собственно хрена за мой счёт они будут получать 3 тысячи . Повторюсь люди не бедные ,она и себе и ребенку оформила инвалидность ,рассказывала ,что платила по 700 доллара ,ещё до войны . Элементарно позвонить и поблагодарить же можно ? Как-то неприятно . Она мне звонила как раз из службы где оформляла ,бегом бегом ,адрес записала и всё пока . Или я загоняюсь ?
Черпак_для_фантазий• 04 сентября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Дякую за відповідь. Будемо тоді пробувати. На виплати не розраховую, бо дохід мій і чоловіка перевищує той, з яким ці виплати надаються. Хоч ми залишаємся вдома і самі на статус не претендуємо...
Навіть якщо дитина неповнолітня, але навчається в навчальному закладі (якщо бюджет, і є стипендія, то взагалі супер, можна казати що на самозабезпеченні, типу батьки дають продукти,одягать, але готівку/на картку гроші не дають), то має усе вийти, якщо повнолітня дитина то взагалі не мають права питати про те чи дають батьки гроші
МЧСница• 04 сентября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
батьки мають статус впо, не мають виплат. Дитина мешкає з батьками за однією адресою. Дитина може отримувати допомогу окремо?
Так, може. Якщо є 14 років вже та іd карта, він в цнапі може самостійно все оформити)
МЧСница• 04 сентября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ні, будуть враховувати доходи усіх членів родини і обовʼязково треба довідка зі школи, чи де там дитина навчається (нам відмовляють бо ми ВПО з 2014 року, хоча по всім критеріям підходимо, і після 2022 року переміщалися повторно кілька разів).
Якби дитина була « без супроводу батьків», то може і можна було б оформити.
Для дитини не будуть враховувати доходи. Бо до 18 років це дитина, і їй автоматично будуть платити. Інше питання то 2014, ми теж такі, і вже нічого не отримуємо ні я ні дитина
Бачу_майбутнє• 04 сентября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ні, контракт і стипендії немає, 17 років.
Люблю пиво
• 04 сентября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Можливо, підкажете мені щодо студентів. Дитина з прифронтової території вступила в універ у іншій області. Чи може вона зареєструватися у тому місті як ВПО? Чи, якщо житиме у гуртожитку, то ні? Якби було все добре, навчалася б у рідному місті і жила б вдома, але щодня прилітає.
Може звичайно.
Злюсь до кипіння• 05 сентября 2025
Ответ дляФима Собак
Не выдумывайте. Это НЕ прописка. Это просто регистрация места жительства человека впо. Никаких доплат там нет. Наоборот автор может подавать ра компенсацию, раньше так было. Нужно узнать
Я ничего не выдумываю, просто написала, что если нужно больше платить из-за этого, то оговорить этот момент