А я з косою• 08 сентября 2025
Если психолог сказал, что будет работать за символическую цену
Если психолог сказал, что будет работать за символическую цену и это не важно сколько. То сколько б вы платили?
А я з косою
• 08 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
что это плохой психолог. Не пошла бы к нему
У нее мало опыта просто, она так сказала и что она волонтер
А я з косою
• 08 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Но у меня пока нет возможности платить много
Кіма кепка• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
и вы готовы рисковать своим ментальным здлоровьем, чтобы на вас тренировались?
Дівчина Гілмор• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
В неї є диплом?
Видящие_помогите• 08 сентября 2025
Ненавиджу таке ,була одна ( тут порекомендували ) спочатку вбила в голову дитині що вона в родині зайва і її недостатньо люблять (єдина донька і онука заради якої всі живуть )а потім що в неї з раннього дитинства окр .І це питання про ціну ,а в скільки ви оцінюєте здоров´я своєї дитини?
ИзЮмрудная• 08 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Ментальное здоровье не разрушается от волонтеров.
Брехушечка• 08 сентября 2025
Психолог, який починає з маніпуляцій ) де ви такого відкопали? Диплом - курси, чи якісь новомодні універи, чи додаткові дисципліни при університеті. Коротше кажучи, немає там нормальної освіти 5-7 років і практики?) а ви збираєтеся стати тією самою частинкою ’ кладовища’ , які є в кожного початківця психолога чи лікаря.
А я з косою
• 08 сентября 2025
Просто я уже была на пробных консультациях у недешевых психологов и они мне совсем не подошли . Я не готова пока что платить много. Я у нее была 1 раз на консультации, пока что с ней мне нравится больше всего
А я з косою
• 08 сентября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Я про себя спрашиваю, а не про ребенка
ИзЮмрудная• 08 сентября 2025
Ответ дляБрехушечка
Какое кладбище, что вы несете?
Дівчина Гілмор• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
То давайте по 200 грн. Далі будете дивитися по її реакції на вас
Видящие_помогите• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
Я про себя спрашиваю, а не про ребенка
тут неважливо про кого ,просто якщо починається з такого бреду ,то більшої біди може наробити ніж допомогти.Я просто незрозуміла ще тоді ,що якщо так починається ,то треба шукати іншого
Кіма кепка• 08 сентября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
вы уверены? мало ли, какие методы терапии она решит использовать. И какой диагноз поставит. Потом от травм, нанесенных психологом, лечиться придется
Як_наготую...• 08 сентября 2025
Ответ дляБрехушечка
Цікаво, а де набратися практики на 7 років , якщо кожна перша, як ви ?
А я з косою
• 08 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Просто мне как-то тоже неудобно платить мало
Кіма кепка• 08 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
супервизия у нее есть, кто именно? хотя лично я бы не пошла к тем, у кого нет практики
А я з косою
• 08 сентября 2025
Я была уже на пробных консультациях других и это был просто ужас. Одна молчала и не знала что ответить мне, про свою знакомую рассказывала. Другая вообще бред начала нести по типу «все что происходит, это к лучшему»
Дівчина Гілмор• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
Дивіться на це з іншого боку, їй потрібна практика.
Кіма кепка• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
а эта говорит, что вы молодец, а все вокруг - плохие?)
Щас ухожу• 08 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
набор шаблонов про плохих психологов.
Не верю Вам!
А я з косою
• 08 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Нет. Адекватно оценивает
Брехушечка• 08 сентября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Коли я кажу, що на всю Україну є лише три нормальних спеціаліста, то тут фукають. Але це правда. І хоч я себе до них не відношу поки що), та хоч бачу вірні орієнтири. І західні методики нам абсолютно не підходять. Але щоб це зрозуміти, то потрібні очевидно роки навчання, бажано мед.освіта чи суміжних спеціальностей, а вже потім психологія. Практика важлива і життєвий досвід.
І ще нюанс - абсолютно переконана, що працювати дистанційно можна лише після року живих зустрічей.
Але не гребують нічим, щоб нажитися на людях, які в скрутній ситуації відчайдушно шукають вихід .
А я з косою
• 08 сентября 2025
Ответ дляЩас ухожу
набор шаблонов про плохих психологов.
Не верю Вам!
А что вы на меня накинулись . Мне попадались только такие , они мне лично не подходят как психологи. У меня вообще зп маленькая, я не могу позволить отдать 800-1500 за час с психологом
Забрызжу ядом• 08 сентября 2025
Я б не пішла. Адекватна людина адекватно оцінює свою роботу. Тим паче психолог. Що значить символічна ціна? Ну скажи ти: безкоштовно, 100 грн, вікна помити.... Але чітко і ясно. Як можна йти за порадами до людини, яка нездатна чітко сформулювати навіть ціну?
ИзЮмрудная• 08 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
Уверена . Психолог не стаит диагнозы и не может нанести травмы.Травмы это либо экстремальная ситуация либо хроническое давление. Достаточно помнить, что психолог не может нпвязывать что делать и не должен осуждать и унижать.
Брехушечка• 08 сентября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Звичайно. як скажете. Тільки однієї зустрічі з горе - спеціалістами буває достатньо, щоб людина стала на межу суїциду.