Стигла полуниця• 24 сентября 2025
Геометрія. Русанівський ліцей.
Вітаю. Звертаюсь до тих, чиї діти чи родичі/ знайомі там навчаються.
Дитина поступила в ліцей цього року в 7 клас. В попередній школі вчилась на 10-12.
Тут за три тижні навчання має середній бал з геометрії 4. Алгебра краще.
Почали вони навчатися одразу з 7 параграфу.
Чого чекати далі?
Як проходить навчання в неолімпіадній групі?
Чи дають достатній рівень знань з непрофільних предметів?
Буду всім вдячна за відповіді )
Чого чекати далі?
Буду всім вдячна за відповіді )
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Не русанівський, але теж рейтинговий ліцей - так, вимоги набагато вищі за звичайні школи. Раджу найняти репетитора хоча б щоб втягнутися в ритм.
Дверной_Проем• 24 сентября 2025
Геометрия ж только началась в этом году. Еще с учителем не вошла в контакт
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Наші діти однокласники ))
Просто подивіться на рейтинг нмт з математики за 2025 рік. Випускали пара наших викладачів алгебра+геометрія.
Довіртесь викладачам і не переживайте. )) оцінки ну зовсім не головне, якщо ви прийшли за знаннями. Те, що наші діти здали ці сумашедші іспити і пройшли з такою кількості дітей вже говорить про те, що вони величезні молодці. А в якій групі не так і важливо. Викладачі одні й ті самі ))
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Учитель с особым подходом просто )) если все внимательно слушать, то ничего сложного. Просто он прыгает с темы на тему, с конца учебника в середину/ начало. Даже репетитор моего ребенка не может понять эту систему. Но учитель он крутой.
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Це абсолютно типова ситуація для Русанівського ліцея. 90% учнів через це проходять. Взагалі цей ліцей не для високих оцінок. Тут їх не буде. Навіть, з фізкультури 12 не поставлять )
Якщо семестрова в кінці 7 класу буде 7-8 вважайте свою дитину генієм!
Муштра і гестапо. Мотивація тільки кнутом. Підходить не всім. Але хто доживає до 11 класів легко і невимушено здає ЗНО / НМТ з математики в фізики на 190+ балів.
Бонусом, як правило, йде адекватні однокласники, які залишаються друзями на довгі роки. Бо без взаємної підтримки там вижити неможливо.
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Наші діти однокласники ))
Ну ви ж розумієте, що хороші результати з нмт не тому, що вчителі так добре вчать, що з неуків зробили відмінників, а тому що школа вчасно позбулася тих, хто не встигає, і набрала відмінників з інших шкіл.
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Не зовсім так.
Той, хто не витримає темп Русанівського сам піде після 7-9 класів.
У сина після 7 пішла одна дівчинка, після 8 один хлопчик, він же пройшов по вступних іспитах в 10-й.
10-й цього року набрали ще один. За три роки з 7 по 9 ніхто новий не доєднався.
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Не всі відмінники змогли сюди вступити ) і не всі, хто вступив відмінники. Головне-вміти думати. І відмінники це не завжди про це. Але так. Всі рейтингові ліцеї так роблять, проводячи іспити. Хтось з 5го, хтось з 7го. Бажаючи набрати найкращих з найкращих і це ок. Ви або хочете, щоб дитина навчалась в такому місці і готові закривати очі на оцінки, або ні. Тут 12 отримують генії. В не може бути 30 геніїв 😅
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тобто такий крутий вчитель, що всі на репетиторах сидять? Оригінально.
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
І я впевнена, що хороші результати саме завдяки тому, що вчителі так добре вчать )) ви розрив балів подивіться. Цілий клас дітей не може випадково добре здати нмт
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Усе так, але і генії тут не завжди 12 отримують.
Переможець всесвітньої олімпіади має 9 :)
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Не всі ) в моєї дитини репетитор вже 3й рік. А ліцей перший. Ми не планували з нею прощатися, але, якщо перестанет тягнути програму ліцею, то закінчено займатись.
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
Не зовсім так.
І скільки дітей встигають самостійно, а скільки встигають за рахунок репетиторів?
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Не сидять на репетиторах. Допомога потрібна в 7-8 класах, набрати темп і підтягнути рівень загальноосвітньої школи.
10-11 вчаться самі, аж гай шумить.
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
😅 добре, що в мене дитина-пофігіст. І на оцінки ніколи не звертав уваги
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я ж не кажу, що тільки РЛ так робить. Дійсно, всі рейтингові так роблять. І саме тому авотру треба не сподіватися, що крутий вчитель зараз її сина навчить, а самій ворушитися, шукати репетитора, щоб за вчителем встигати
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я говорила, що результати нмт випадкові?
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Домашнього,як на мене мало, у порівнянні з минулою школою. Але ще рано говорити. Поки що репетитор раз на тиждень просто для пояснення якихось незрозумілих питань, але в більшості вони своє роблять
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
10-11 вчаться самі, аж гай шумить.
Дай Бог
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Це дуже цінна якість
Не знаю чому, але на оцінки в Русанівському дуже жадібні. Якщо дитина була відмінником, треба про це забути. І не порівнювати бали з попередньою школою.
Хто у вашої дитини веде математику?
Я матуся, мені можно• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
Це дуже цінна якість
Хто у вашої дитини веде математику?
Ви ще УФМЛ по оцінках не бачили...
Стигла полуниця
• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Наші діти однокласники ))
Дякую за підтримку;)
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ви ще УФМЛ по оцінках не бачили...
Я знаю, що вони з Русанівським близькі родичі
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
Це дуже цінна якість
Хто у вашої дитини веде математику?
Харченко алгебру та Філіповський геометрію
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Філіповський - це круто. Харченко не знаю.
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
Вони в парі працюють наче зазвичай.
ЦібаФу• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вони в парі працюють наче зазвичай.
У мого вже 4-й рік Шамович, сам собі і алгебра, і геометрія.
Стигла полуниця
• 24 сентября 2025
Ответ дляЦібаФу
Це дуже цінна якість
Хто у вашої дитини веде математику?
Вітаю)
Харченко і Філіповський
Хвець-тець• 24 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А навіщо при крутому вчителі репетитор? У моєї доньки в гімназії була крута учитель англійської. У її учнів ніколи не було репетиторів і говорили всі. Зно щороку складали мінімум 1 дитина з 12 на 200 балів, мінімальний бал був завжди 180+. Оце я розумію крутий вчитель. В якщо вчить репетитор, то не такий вже вчитель і крутий.