Стигла полуниця• 24 сентября 2025
Геометрія. Русанівський ліцей.
Вітаю. Звертаюсь до тих, чиї діти чи родичі/ знайомі там навчаються.
Дитина поступила в ліцей цього року в 7 клас. В попередній школі вчилась на 10-12.
Тут за три тижні навчання має середній бал з геометрії 4. Алгебра краще.
Почали вони навчатися одразу з 7 параграфу.
Чого чекати далі?
Як проходить навчання в неолімпіадній групі?
Чи дають достатній рівень знань з непрофільних предметів?
Буду всім вдячна за відповіді )
Чого чекати далі?
Буду всім вдячна за відповіді )
Поліпривіт всім• 24 сентября 2025
Не зважайте на оцінки перший рік. Так у всіх матліцеях після звичайних шкіл.
У сина теж так було не в РЛ, в іншому.
Відмінник, олімпіадник 11-12 і тут 3-5.
Перша семестова 5-7, потім краще трохи. Через 2 роки влився повністю. Закінчив з медаллю, але то таке. Головне були знання. Зно (2021рік) 195-200. Вступив легко і у нас, і потім за кордоном.
Друзі з ліцею надовго. Це схожі погляди.
В головне в ліцеї було оточення. Всі +/- одного рівня, всі налаштовані на навчання, всі зі схожими інтересами, вмотивовані. Це дало гарний старт
У сина теж так було не в РЛ, в іншому.
Відмінник, олімпіадник 11-12 і тут 3-5.
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября 2025
Ответ дляХвець-тець
А навіщо при крутому вчителі репетитор? У моєї доньки в гімназії була крута учитель англійської. У її учнів ніколи не було репетиторів і говорили всі. Зно щороку складали мінімум 1 дитина з 12 на 200 балів, мінімальний бал був завжди 180+. Оце я розумію крутий вчитель. В якщо вчить репетитор, то не такий вже вчитель і крутий.
Ну, як я і написала, я не знаю чи знадобиться репетитор далі. Діти ще і місяця не вчаться )
Чаклунка-ведунка• 25 сентября 2025
Мій закінчив фізмат ліцей. Не Русанівський, сусідній 208. Мав з алгебри 6, з геометрії 5. Призер міських і районних олімпіад. НМТ з математики 195 балів. В таких закладах оцінки, зазвичай, набагато, нижчі, ніж в звичайних школах. І вимоги інші