Мамина корзиночка• 26 сентября в 06:59

Куди звертатись щоб зробили закордонний паспорт? Київ

Може є якісь лайфхаки щоб не стояти в черзі
Допоможіть знайти• 26 сентября в 07:00
Де ті черги? Цнап, дмсу, дп’ документ’
Смурфик• 26 сентября в 07:04
Какие очереди? В ДМС уже сто лет он-лайн запись и оплата тоже. Пришёл на свое время, зашёл- сфоткался-вышел.
автор Мамина корзиночка • 26 сентября в 07:15
Ответ дляДопоможіть знайти
Де ті черги? Цнап, дмсу, дп’ документ’
Так куди звертатись щоб було дешевше)
Допоможіть знайти• 26 сентября в 07:16
Ответ дляМамина корзиночка
Так куди звертатись щоб було дешевше)
Цнап и дмсу. Цены есть на сайте
ЖонДуан• 26 сентября в 07:24
ДП Документ. Троих сверху, черг немає, працюють довго, і у суботу також.
ЖонДуан• 26 сентября в 07:26
Ответ дляМамина корзиночка
Так куди звертатись щоб було дешевше)
Так вам дешевше, чи без черг? Визначиться спочатку.
ЦНАП без додаткових плат,але черга.ДП Документ,додаткові 400грн,черг немає
Аноним_• 26 сентября в 07:31
Наступна тема буде ’куди поїхати відпочити, щоб дешевше і без черг за їжею в ресторані’
Тепличная• 26 сентября в 07:32
Мені зручно в ДП Документ звертатись, але там дорожче, ніж в ЦНАПі
from Ukraine• 26 сентября в 07:43
Я ловила онлайн очередь в ЦНап своего района Киева - мест не было. Записалась в соседний район на 3 недели вперед. Пришли, а там никого, живая очередь (перед нами был 1 человек).
ЖонДуан• 26 сентября в 07:50
Ответ дляfrom Ukraine
Черги то все фейк. Насправді там по обіді нікого немає
Стильна штучка• 26 сентября в 09:12
Мінімальна вартість в підрозділах дмсу і цнапах.
Я роблю в найближчому до мене дмсу, бо він в пішій доступності, і там немає черг на місяць вперед. Останній раз записувалась ’на завтра’ через сайт, по факту можна було і без запису прийти, черг не спостерігала.
Шевченківський р-н, на Ромоданова.
Якщо не відлякує розташування і інтер´єр ’привіт, срср’
УжеВотДа• 26 сентября в 09:38
цнап. можна прийти без черг (максимум 1-2 людини), навіть без запису. навіть в центрі Києва). якщо ставиться таке питання, ви навіть не цікавилися, де і що)
Регионщица• 26 сентября в 11:30
Ответ дляfrom Ukraine
Аналогично
Пересмотрела все ближайшие цнапы и паспортные столы - глухо, чуть ли не на месяц вперёд запись.
Пошла ’на разведку’ в ближайший и за 10 минут сделала паспорт: вообще никого не было