Сиреневенькая• 27 сентября в 10:20
Яку дрібницю ви тримаєте в автомобілі і часто дякуєте собі за це?
Липка-прилипка• 27 сентября в 10:21
Бахилы. Когда в белой обуви - подошва не пачкается о резиновый коврик.
Салфетки - сухие и влажные.
Воду
Зарядку для телефона
Салфетки - сухие и влажные.
Воду
Зарядку для телефона
Нашли в капусте• 27 сентября в 10:22
серветки, воду, вологі серветки, торбу, зарядку. але не дякую)
Цідило правди• 27 сентября в 10:24
Немає такого
я вже три роки тільки по місту їжджу, все в доступності.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 сентября в 10:24
У мен всегда пол шкафа в машине, на случай, если холодно или жарко 😅
А так всегда плед с собой, ножик с разными открывашками, антисептик, салфетки, эко сумка, ручка.
Chaterbox• 27 сентября в 10:25
Роллер для видалення плям, корм для вуличних тварин, бустер для запуску сівших акумуляторів, компрессор. Це все те, за що не тільки я собі дякую, а чим регулярно комусь допомогаю 👌
Мультитул, влажные салфетки, перчатки, солнцезащитные очки, бустер. Летом - зонт на лобовое стекло, зимой - внешняя защита на него же, и щетка со скребком.
Еще силиконовые типа сапожки, которые можно надеть поверх обуви. В случае сильного дождя или слякоти - нужная штука.
энциклопУдия• 27 сентября в 11:20
Серветки, вода, тепла кофта, спрей для обробки ран (окремий, в не в складі аптечки), набір інструментів, ліхтар, саперна лопата.
Красавица писяная• 27 сентября в 12:14
парасолька від дощу,серветки вологі і сухі, вода, жуйки, плед, пару пакетів
Цідило правди• 27 сентября в 12:17
Ответ дляэнциклопУдия
І часто ви собі дякуєте за спрей для обробки ран, набір інструментів, ліхтар і саперну лопату?
энциклопУдия• 27 сентября в 16:24
Ответ дляЦідило правди
Рідко, але було.
Сенс же в тому, що ці речі, зазвичай, абсолютно непотрібні. Але якщо треба, то треба шалено.
Скажімо, тієї лопатою мене чудово відкопали, коли я в лісі заїхала в пісок.
Набором інструментів, якось, довелося лагодити іграшку дитини, бо так ридав, що серце країлося. Ну в рани... Буває таке іноді.
Цідило правди• 27 сентября в 16:27
Ответ дляэнциклопУдия
Рідко, але було.
а тема про дрібниці, за які ви ЧАСТО дякуєте
энциклопУдия• 27 сентября в 16:29
Ответ дляЦідило правди
Ой, вибачте, моє повідомлення не пройшло ваш суворий ценз?