Стефанія• 27 сентября в 22:05
Зробила операцію тварині, лежить ніяка після наркозу
Знаю дурна тема ,кіньте на картах хто може ,чи виживе
В шоколаде• 27 сентября в 22:08
все никакие после наркоза - отойдет и будет жить долго и счастливо
Борщик• 27 сентября в 22:09
Так от наркоза отходит, успокойтесь. Моя после стерилизации была как чумная пол дня.
Сало не люблю• 27 сентября в 22:15
Всё будет хорошо, после наркоза многие пару дней тяжело отходят
Ananasprotivogaz• 27 сентября в 22:17
Померяйте температуру, если низкая или высокая, то надо бить тревогу, а если норм то отойдёт
Стефанія
• 27 сентября в 22:17
Ответ дляКапитошечка
Что за операция?
Видалення матки і цукор став високий, уколола інсулін 13 років
Пуки-куки• 27 сентября в 22:40
мій сьогодні 4 день після операції - видалення селезінки. Вчора вже ходив бадьоро, їв, хвостом виляв, а сьогодні думала, що помре. Завтра зранку їдемо на огляд, бо лікаря, що робив операцію не було у місті сьогодні. Проплакала весь вечір.
Анонім-ка• 27 сентября в 23:06
Я бы кинула, но уже сплю. Завтра с утра. Мой кот пару дней отходил. А кошка часа три ,но у нее была лапароскопия