Нашли в капусте• 29 сентября в 14:14

Чия дитина буда в таборі J.J.Camp в Карпатах? Чи сподобалось?

Огірок та Помідорчик• 29 сентября в 14:31
Напиши мне пожалуйста, а есть лагерь и осень
автор Нашли в капусте • 29 сентября в 14:36
Ответ дляОгірок та Помідорчик
да, есть осенний лагерь
Просто болталка• 29 сентября в 14:58
Моя дитина була, дуже сподобалось. Головним мінусом стало те, що вони привозять дітей до Києва нічним потягом (під час комендантської), доводилося ночувати на вокзалі... на інший потяг квитки вони не беруть.
Намазюкана нішою• 29 сентября в 15:08
Мій був цього літа. Загалом йому сподобалось, хоче ще взимку поїхати. Мені - як мамі дещо не сподобалось.
Був на локації Зербань. Номер в готелі - це повний жах. Особливо санвузол. Їжа- така собі, але достатньо.
Організація перевезення - як на мене ( є з чим порівняти) ДУЖЕ погано. Гроші готівкою на вокзалі в конверті, які ніхто навіть не перераховував, Договір на руки не давали. Квитки дітям не давали, сказали йти у вагон, провідниця запустила всіх, бо холодно на вулиці. Без супроводу( зі сторони табору) діти та дорослі полізли - не зрозуміло кому де з ким розсаджуватись, не перевірили хто сів, хто ні. Там така суматоха була...
Звіти та фото надавали вчасно і багато, навіть фото їжі постійно. ( але в таборах зараз навіть є окрема спеціальність для ведення чату з батьками).
Судячи по переписці в чаті у деяких дітей була температура, але батькам про це не повідомили.
Ну і в кінці, коли повертались потягом, у половини дітей - отруєння, рвота, слабкість.
автор Нашли в капусте • 29 сентября в 15:27
Ответ дляПросто болталка
а на якій локації ви були Зербань чи Ліліана?
ДелайКак_Я• 29 сентября в 15:34
Ответ дляНамазюкана нішою
Дякую за відгук!
Зараз на дієті• 29 сентября в 15:46
Ответ дляНамазюкана нішою
Останні два пункти просто жах, яке право люди мають не інформувати батьків про стан здоров´я дітей, враховуючи, що ніхто за них ніякої відповідальностіне несе. Після такого опису цей табір навіть би не розглядала.
Намазюкана нішою• 29 сентября в 16:54
Ответ дляНашли в капусте
Доречі, кажуть, що на Ліліані краще.
Намазюкана нішою• 29 сентября в 16:56
Ответ дляЗараз на дієті
Розраховують, що діти самі повідомлять. Але жарознижуче, як зрозуміла, дітям давали.
Тобто сама програма цікава, активна. Але організація, готель - не дуже все добре.
автор Нашли в капусте • 29 сентября в 17:32
Нажаль, дуже часте явище для табора ротавірус... Коли починаєш розпитувати про табір, то вилазять деякі нюанси. Влітку були в Гердані (все сподобалось), у хлопця був ротавірус, в поїзді додому деких дітей теж тошнило
Просто болталка• 29 сентября в 18:27
Ответ дляНашли в капусте
Ліліана