Тро Нью-Йорку• 02 октября в 23:08
Где вы делали маммографию и УЗД молочных желез? Киев
Посоветуйте хорошую клинику.
Может, есть где-то дешевле, чем в маммологическом центре на Лобановского.
Синиця у спідниці• 02 октября в 23:10
Я все роблю в діагн.центрі на Кондратюка, але в мене профілактика.
Тро Нью-Йорку
• 02 октября в 23:10
Ответ дляСиниця у спідниці
Я теж хочу піти з профілактичною метою.
Синиця у спідниці• 02 октября в 23:11
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я теж хочу піти з профілактичною метою.
Ну тоді вам нема сенсу так прискіпливо обирати.
Тро Нью-Йорку
• 02 октября в 23:12
Ответ дляСиниця у спідниці
Там платно?
Дивлюся, що це некомерційний медичний заклад.
Ви через Хелсі записувалися? Чи ваш сімейний дає направлення?
juliyadorosh• 02 октября в 23:18
Мамо графічний центр , на мою думку, найкращий. Побачили маленькі утворення, яких не було видно на інших. Гарна апаратура і висококваліфіковані спеціалісти, багато років спостерігалася у них після операції
Крем для арбуза• 02 октября в 23:19
Я не спец, але якщо для профілактики, то можна і просто узд зробить - це простіше і швидше, осрбливо у приватній: прийшов і зразу зробив без проблем. Якщо проблема, то вже треба заморочиться мамографією, звичайно. У сімейного беріть направлення на узд чи мамографію. УЗД зроблять прямо в поліклініці (мабуть, безкоштовно навіть), а мамографію ось взяла направлення у сімейного, подзвонила в онкоцентр, вони кажуть, що приймать тільки уже з діагнозом, профілактичних - ні. Буду гуглить інші місця по НСЗУ, де можна в Києві це зробити безкоштовно з направленням
ПампушОК• 02 октября в 23:33
Ответ дляКрем для арбуза
Я делала мамографию в Томоклиник, ул.Васильковская, 45. Это частная, но работает с НСЗУ. У них очень современное оборудование
Крем для арбуза• 02 октября в 23:37
Ответ дляПампушОК
Дякую! Це безкоштовно вам обійшлося? Як довго чекати чергу?
ПампушОК• 02 октября в 23:39
Ответ дляКрем для арбуза
Ну да, по направлению от врача бесплатно. Если честно, то не помню сколько ждала запись, но недолго, меньше двух недель точно
Відморожена• 02 октября в 23:41
Если Вам 40+, то маммография бесплатная во всех гос.поликлиниках, оборудование везде современное, направление дает гинеколог. И на УЗИ тоже. К самому гинекологу направление не нужно. Проблема может быть только в окошках для записи - возможно придется повылавливать, зависит от района. Хотя делать можете вообще в каком угодно районе/городе/области.
Крем для арбуза• 02 октября в 23:43
Ответ дляПампушОК
Ооо, нічого собі! Я, якщо чесно, налаштувалася, що місяці чотири піде на чергу. Дякую, ви мені дуже допомогли
Синиця у спідниці• 02 октября в 23:43
Ответ дляТро Нью-Йорку
Там платно?
Це держ заклад. Сімейний дає направлення, там записатися і безкоштовно. Хоча можна без направлення за гроші. Якщо через хелс24 нема місць, то треба поїхати в реєстратурі записатися.
ПампушОК• 02 октября в 23:48
Ответ дляКрем для арбуза
Ой, не тот адрес написала. Ну там рядом с м.Васильковская. Здановской 33/43
И еще забыла важный момент. Они делают, тем кому от 45ти лет... Вам сколько?
Крем для арбуза• 02 октября в 23:50
Ответ дляПампушОК
44) Ок, прийду через рік, а поки зроблю узд
Тро Нью-Йорку
• 03 октября в 00:15
Ответ дляПампушОК
Это адрес института рака
ПампушОК• 03 октября в 00:47
Ответ дляТро Нью-Йорку
Это адрес института рака
Я знаю. Там соседние корпуса
ИМХОля• 03 октября в 09:14
Ответ дляКрем для арбуза
Я на минулому тижні робила в пологовому #6 на Запорожця