НеКонец-Света• 03 октября 2025
Зачем маленьким детям моют волосы?
Ну если они у них не грязные ? Гомонов нет , вагоны не разгружают . Зачем?
ЗдохниПуйло• 05 октября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Просто у вас волосы сальные . Вам не понять
Просто у немитих жінок є завжли відмазка, вони водичкою лиш миються раз на тиждень, бо свій бруд за рн рахують і бояться змити, свою вульву вони миють тільки водою, бо вважають, що на кліторі є мікрофлора, а смрад свій вони феромонами називають.
НеКонец-Света
• 05 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Женщина , я вам не про вульву и клитор пишу которых мыть не надо ,а про волосы на голове🤦♀️🤦♀️🤦♀️ . Но судя по всему вы только вульвой и клитором думаете
ЗдохниПуйло• 05 октября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Читаючи ваші відповіді, то у вас взагалі думати- генетично не закладено, тупішого я не читала
НеКонец-Света
• 05 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Так это же вы пишите про вульву и клитор , а я пишу про волосы . Но у кого что болит