Стопясят раз обсуждала• 16 октября в 12:38

Нежить

Нежить після ротавіруса. Вже і шлунок майже пройшов, а з носа біжить. Що робити? Кожен день 1 і теж. Краплі допомагають тимчасово.
Зажуженная Жужжа• 16 октября в 12:44
пережити треба
liana-569e• 16 октября в 12:54
Добрий день!
Якщо ви користуєтесь судинозвужувальними краплями, то краще їх обмежити! Якщо користуєтесь ними більше тижня — спробуйте поступово зменшувати дозу або перейти на спреї з морською водою, потім — на м’які засоби на основі ефірних олій наприклад, Піносол, якщо немає алергії.
Може трохи полегшати, якщо промиєте ніс 2–4 рази на день сольовим розчином. Ізотонічний: Аква Маріс, Хьюмер, Фізіомер, або звичайний фізрозчин. Наприклад тут можна прочитати, як правильно промивати https://onclinic.ua/blog/howto-kak-pravilno-promyv...
Ще можна робити інгаляції з фізрозчином. Корисні вітамін C, цинк, легке харчування, сон і спокій — організм ще відновлюється.
Але іноді дійсно нічого не допомагає, то треба перечекати( Хоча варто спробувати аніж мучитися.
Анонимушка• 16 октября в 13:39
нос промывать умеете из чашки? если не умеете - есть приспособления, которые помогают делать в домашних условиях. Но если у вас очень узкий череп, может не получиться - уши будет закладывать.
Я в детстве так себе гайморит вылечила. Проколы делали - все до ср..ки, и так он меня достал, что я выучилась сама промывать, по 14 раз в день. И помогло