Всюди влазю• 16 октября в 18:39
Потрібний колективний розум.
З 9 ранку до 19 вечора на роботі Зарплата 18 тисяч. Київ. Постійно вішають кучу безкоштовної роботи, за яку не платять, але її потрібно виконувати. Дуже морально виснажена. Є токсичні колеги, присутній мобінг.
Хочу звільнитися. Але зупиняє те, що не маю зараз куди піти на роботу.
Результат:
вже голосів:
27 (69.23%)
Чекати вакансіїї
8 (20.51%)
Звільнятися негайно
2 (5.13%)
Не звільнятися
2 (5.13%)
Ваш варіант
Нервогенератор• 16 октября в 18:51
Ответ дляШанельКуКу
2 тижні відпрацьовувати потрібно буде
с фига ли? про военное положение что-то слышали?
Играю у края• 16 октября в 18:51
Ответ дляВсюди влазю
Я не ходила на лікарняний, але від колег чула, що оплачують вибірково... Тобто є колеги які реально кажуть, що нічого не отримали. А є колеги які розповідають про лікарняний 1-2 тисячі грн.
Це жах
Я_з_Франека• 16 октября в 18:54
Ответ дляВсюди влазю
В багатьох програмах працюю.
Просто если Аскод, то у нас увольняются люди в другом отделе примерно с такой з/п, но без переработок. Госструктура. Метро Минская. Работа с 8 до 17.00.
Если интересно, могу поспрашивать, если они никого не нашли еще
Нервогенератор• 16 октября в 18:54
Ответ дляВсюди влазю
автор, сочувствую вам. но вы как то совсем не подкованы юридически
больничные при открытом официальном больничном листе выплачивает не ваша фирма, а государство грубо говоряи если вам не выплатят больничный, то проблем у ваших работодателей будет выше крыши
Тому що люди не вміють говорити ’Ні.’ і не знають свої права.
З садочка починається: слухатись виховательку. В школі - слухатись вчителів. На роботі - слухатись начальників.
Моя порада: знайти і прочитати вашу посадову інструкцію, і робити тільки те, за що вам платять зарплату.
А то як в школі безкоштовно клас підмітали і мили напівзгнившими ганчірками, поки шкільна прибиральниця і директор зарплату отримували за дитячу працю. Так і на роботі продовжуємо робити все підряд, що скажуть начальники.
Це зачароване коло, і треба прикласти зусилля, щоб з нього вийти.
ПультОт_БМВ• 16 октября в 19:01
Ответ дляВсюди влазю
Так
Ну киев же , модно ж поискать на 40 тыс. Тут часто пишут что в Киеве такие ЗП
ПультОт_БМВ• 16 октября в 19:02
Ответ дляВсюди влазю
Можуть не оплатить. Приватна фірма.
Малувата зп для приватної фірми
Всюди влазю
• 16 октября в 19:06
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую, але дуже далеко від мене. Я на Харківській живу і працюю.
Секретница• 16 октября в 19:13
Ответ дляПультОт_БМВ
22-25 тис. отримує касир у Форі чи АТБ.
Я_з_Франека• 16 октября в 19:16
Ответ дляВсюди влазю
Ну в любом случае, судя по моей конторе, грамотные люди в цене, работу найдете. Просто примите, что Вы хороший специалист, и Вы начнете воспринимать ситуацию на своей работе, как не что-то тупиковое, а что-то временное. Это отпустит внутреннее напряжение.
В нашу контору пришел народ в основном из Центра Занятости. Наверняка есть что-то подобное и на Харьковском.
Так что, когда уволитесь, сразу становитесь на учет. Вроде от ЦЗ тоже идет стаж
ПультОт_БМВ• 16 октября в 19:37
Ответ дляСекретница
22-25 тис. отримує касир у Форі чи АТБ.
Ну там жесть график условия я все думаю что у автора лучше
Секретница• 16 октября в 19:43
Ответ дляПультОт_БМВ
Умови так, графік напружений.
Але вся робота оплачується.
Всюди влазю
• 17 октября в 17:41
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую