Показушница• Изменено 17 октября в 10:27
Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?
Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
показать весь текст
4
автор
Показушница
• 17 октября в 11:29
Ответ дляЗалізний кіготь
В мене зараз цікавий досвід в житті.
Я пішла від чоловіка. Зараз сама з дитиною
Я не те щоб бідна. Але мені потрібно кілька місяців щоб зрозуміти куди я витрачаю кошти.
заращ я готую виключно для себе і дитини.
Я тримаю баланс кбжу. Тому я їм білок плюс клітковину
Дитині можу готувати щось більш калорійне за бажанням ( смажена картопля)
Ну от я дивлюся качан сплата айсберг 90 грн
Качан капусти 25 грн.
Дивлюсь помідор зараз 120
Морква 15
Перець салатний - 150 ( доречі в морозилці ще три кілограми замороженого по 30)
Цибуля 10 грн кілограм
Я пішла від чоловіка. Зараз сама з дитиною
Я не те щоб бідна. Але мені потрібно кілька місяців щоб зрозуміти куди я витрачаю кошти.
заращ я готую виключно для себе і дитини.
Я тримаю баланс кбжу. Тому я їм білок плюс клітковину
Дитині можу готувати щось більш калорійне за бажанням ( смажена картопля)
Ну от я дивлюся качан сплата айсберг 90 грн
Качан капусти 25 грн.
Дивлюсь помідор зараз 120
Морква 15
Перець салатний - 150 ( доречі в морозилці ще три кілограми замороженого по 30)
Цибуля 10 грн кілограм
Раніше чоловік все купував а тепер все на вас?
І скільки ви підрахували в вас іде на їжу?на двох?
І скільки ви підрахували в вас іде на їжу?на двох?
1
Залізний кіготь• 17 октября в 11:30
Ответ дляФуліганка
ну не щодня,правда ж??я теж квашу. але ж є і інше. але на 90 грн неможливо їсти інше
Не щодня.
Зараз базар завалений морквою покорейські,
Бурячком ( по 80 грн готового за кілограм)
Сьогодні гречка, завтра булгур, після завтра пшоно, ще потім картопля ( бо як не крути вуглеводи теж потрібно)
Сир кисломолочний. Ще поки можна купувати. В нас не жирний ( десь 4 відсотки) 120 грн, жирніший 150
Яйця, слава Богу по 50 грн .
Зараз базар завалений морквою покорейські,
Бурячком ( по 80 грн готового за кілограм)
Сьогодні гречка, завтра булгур, після завтра пшоно, ще потім картопля ( бо як не крути вуглеводи теж потрібно)
Сир кисломолочний. Ще поки можна купувати. В нас не жирний ( десь 4 відсотки) 120 грн, жирніший 150
Яйця, слава Богу по 50 грн .
Лепетун• 17 октября в 11:30
Ответ дляФуліганка
це все на 120 грн?)))???
Це все на 480. Ви об´єми читали? Хіба одна людина скільки з´їсть? Якщо для вас нормально для одного, то тоді все зрозуміло - як люди ’їдять’, куди гроші витрачають.
Залізний кіготь• 17 октября в 11:30
Ответ дляФуліганка
це все на 120 грн?)))???
А ви думаєте людина з´їсть за сніданок 8 яєць
1
Лепетун• 17 октября в 11:32
Ответ дляДесь так, але...
я из печени паштет делаю на завтраки/ужины
мне на 3 дня этого, я написала - 4ро взрослых
на двоих было бы на 6 дней максимум
мне на 3 дня этого, я написала - 4ро взрослых
на двоих было бы на 6 дней максимум
Паштет ніхто крім мене не любить, тому не заморочуюсь.
Лепетун• 17 октября в 11:34
Ответ дляДесь так, але...
я из печени паштет делаю на завтраки/ужины
мне на 3 дня этого, я написала - 4ро взрослых
на двоих было бы на 6 дней максимум
мне на 3 дня этого, я написала - 4ро взрослых
на двоих было бы на 6 дней максимум
У нас двоє дрищуватих дітей, яких в 9 і 12 років ще підгодовую з ложки.4 Дорослим можливо і на 3 дні.
Десь так, але...• 17 октября в 11:35
Ответ дляЗалізний кіготь
А ви думаєте людина з´їсть за сніданок 8 яєць
семья - да
1
Лепетун• 17 октября в 11:35
Ответ дляЗалізний кіготь
А ви думаєте людина з´їсть за сніданок 8 яєць
Я так зрозуміла, що тут мощні жіночки, їм це на один зуб. А 1 кг м´яса за 2 дні?
2
Фуліганка• 17 октября в 11:36
Ответ дляЛепетун
Це все на 480. Ви об´єми читали? Хіба одна людина скільки з´їсть? Якщо для вас нормально для одного, то тоді все зрозуміло - як люди ’їдять’, куди гроші витрачають.
480? Не придумуйте. Десяток яєць мінімум 50 грн. 1 кг свинини для запікання 280-300. Вже 380. І ще 100 грн. Чай.кава.сирники.мед варення. Це все на 100 грн? Біда що люлей довели до такої бідності що вже хизуються хто як умудряжться вижити на 120 грн в день. Це вже як в Африці . 120 грн це 3 долари. На голову не налізнєе. До ресі.продукти в Бритагій і Швейцаріїї дешевші як у нас. В Британії Філаделтфвя сир 1.5 фунта це 80 гре. А в нас 200-230грн. Це 4.3 фунти.
1
2
Залізний кіготь• 17 октября в 11:36
Ответ дляПоказушница
Раніше чоловік все купував а тепер все на вас?
І скільки ви підрахували в вас іде на їжу?на двох?
І скільки ви підрахували в вас іде на їжу?на двох?
Мені важко вирахувати
Але напевно до 7-8 тисяч.
Це те що вдома готуємо.
ще є витребеньки . Суші для доньки два рази на місяць.шоколад десь 3-4 плитки
Може раз на тиждень чіпси.
І за свої кишенькові купує холодний чай
Але напевно до 7-8 тисяч.
Це те що вдома готуємо.
ще є витребеньки . Суші для доньки два рази на місяць.шоколад десь 3-4 плитки
Може раз на тиждень чіпси.
І за свої кишенькові купує холодний чай
автор
Показушница
• 17 октября в 11:39
Ответ дляДесь так, але...
это грустный смех
не понимаю в чем прелесть гордиться тем, что нищенствуешь
не понимаю в чем прелесть гордиться тем, что нищенствуешь
Нищета в голове
1
1
Десь так, але...• 17 октября в 11:39
Ответ дляПоказушница
Нищета в голове
естественно
поэтому так гордо рассказывают, как живут на сто долларов в месяц семьями и радуются
поэтому так гордо рассказывают, как живут на сто долларов в месяц семьями и радуются
Залізний кіготь• 17 октября в 11:40
Ответ дляФуліганка
480? Не придумуйте. Десяток яєць мінімум 50 грн. 1 кг свинини для запікання 280-300. Вже 380. І ще 100 грн. Чай.кава.сирники.мед варення. Це все на 100 грн? Біда що люлей довели до такої бідності що вже хизуються хто як умудряжться вижити на 120 грн в день. Це вже як в Африці . 120 грн це 3 долари. На голову не налізнєе. До ресі.продукти в Бритагій і Швейцаріїї дешевші як у нас. В Британії Філаделтфвя сир 1.5 фунта це 80 гре. А в нас 200-230грн. Це 4.3 фунти.
Не перегибайте.
Не те що хизуються.
От у мене бюджет з донькою на двох ( після оплати квартири)
25000.
Можна витрачати більше на харчування , але тоді буде менше на дозвілля .
Або на якусь шмотку.
Якщо якість харчування сильно не змінюється при економії то ми будемо економити.
Для мене жах. Це вуглеводи з жиром.
Коли я буду купувати дві булки хліба на день, і смалець ото біда
Не те що хизуються.
От у мене бюджет з донькою на двох ( після оплати квартири)
25000.
Можна витрачати більше на харчування , але тоді буде менше на дозвілля .
Або на якусь шмотку.
Якщо якість харчування сильно не змінюється при економії то ми будемо економити.
Для мене жах. Це вуглеводи з жиром.
Коли я буду купувати дві булки хліба на день, і смалець ото біда
1
Лепетун• 17 октября в 11:41
Ответ дляФуліганка
480? Не придумуйте. Десяток яєць мінімум 50 грн. 1 кг свинини для запікання 280-300. Вже 380. І ще 100 грн. Чай.кава.сирники.мед варення. Це все на 100 грн? Біда що люлей довели до такої бідності що вже хизуються хто як умудряжться вижити на 120 грн в день. Це вже як в Африці . 120 грн це 3 долари. На голову не налізнєе. До ресі.продукти в Бритагій і Швейцаріїї дешевші як у нас. В Британії Філаделтфвя сир 1.5 фунта це 80 гре. А в нас 200-230грн. Це 4.3 фунти.
М´ясо по 220 на вихідних брала, 200 грн на чай, каву, варення/ мед достатньо, ще й лишиться. Якщо ви не по банці на людину з´їдаєте за раз, звісно. Отакої баночки (0.33) моїм трьом вініпухам на три рази вистачає до млинців/ сирників. Варення сама варила з домашньої малини, якої досі дуууже багато.
автор
Показушница
• 17 октября в 11:42
Ответ дляДесь так, але...
естественно
поэтому так гордо рассказывают, как живут на сто долларов в месяц семьями и радуются
поэтому так гордо рассказывают, как живут на сто долларов в месяц семьями и радуются
Ну в Египте ЗП 100 долларов и они счастливы когда им шоколадку приносишь
1
Залізний кіготь• 17 октября в 11:42
Ответ дляДесь так, але...
естественно
поэтому так гордо рассказывают, как живут на сто долларов в месяц семьями и радуются
поэтому так гордо рассказывают, как живут на сто долларов в месяц семьями и радуются
Ну коли я про це пишу.
То це для мене більше про перерозподіл коштів.
Бо страшенно дратує коли купуєш продукт за всі гроші світу, в від нього ще бока ростуть, або похмілля зранку.
Туди ж би я віднесла купівлю мотлоха в Аврора тощо
То це для мене більше про перерозподіл коштів.
Бо страшенно дратує коли купуєш продукт за всі гроші світу, в від нього ще бока ростуть, або похмілля зранку.
Туди ж би я віднесла купівлю мотлоха в Аврора тощо
2
Лепетун• 17 октября в 11:43
Ответ дляФуліганка
480? Не придумуйте. Десяток яєць мінімум 50 грн. 1 кг свинини для запікання 280-300. Вже 380. І ще 100 грн. Чай.кава.сирники.мед варення. Це все на 100 грн? Біда що люлей довели до такої бідності що вже хизуються хто як умудряжться вижити на 120 грн в день. Це вже як в Африці . 120 грн це 3 долари. На голову не налізнєе. До ресі.продукти в Бритагій і Швейцаріїї дешевші як у нас. В Британії Філаделтфвя сир 1.5 фунта це 80 гре. А в нас 200-230грн. Це 4.3 фунти.
Щодо цін у ВБ не фантазуйте, там все набагато дорожче ніж у нас. Як і більшість всього в Європі. Британія одна з дорогих по цінах на продукти. Філадельфія в нас по 150-180.
1
Лепетун• 17 октября в 11:45
Ответ дляДесь так, але...
это грустный смех
не понимаю в чем прелесть гордиться тем, что нищенствуешь
не понимаю в чем прелесть гордиться тем, что нищенствуешь
Ніхто і не бідує, а просто раціонально використовує кошти. Пенсіонери - бідують.
1
Лепетун• 17 октября в 11:47
1
1
2
1
Фуліганка• 17 октября в 11:51
Ответ дляЛепетун
Щодо цін у ВБ не фантазуйте, там все набагато дорожче ніж у нас. Як і більшість всього в Європі. Британія одна з дорогих по цінах на продукти. Філадельфія в нас по 150-180.
я не фантазую))я 2 роки прожила.ось знову повертаюсь. живу в Бірмінгемі і добре бачу. на скидках увечері свіже м´ясо скидка до 80% ,береш за копійки. і все так. і хліб,і молочка. в нас тримають поки не засмердиться,а хліб увечері вже скидка,м´ясо скидка, молочка дуже смачна і якісна - увечері до 80 %
3
1
Да, я блондинка!• 17 октября в 11:53
Ответ дляФуліганка
або заробляти більше.або виїжджати.бо нааіть на пособіях харчуються в рази ліпше
Якщо виїдуть всі, у кого зп 10/12/15 тис грн, Україна буде напівпуста
3
Лепетун• 17 октября в 11:54
Ответ дляФуліганка
я не фантазую))я 2 роки прожила.ось знову повертаюсь. живу в Бірмінгемі і добре бачу. на скидках увечері свіже м´ясо скидка до 80% ,береш за копійки. і все так. і хліб,і молочка. в нас тримають поки не засмердиться,а хліб увечері вже скидка,м´ясо скидка, молочка дуже смачна і якісна - увечері до 80 %
Якщо там брати якісні продукти, то дуже дорого. Сестра і зараз там. І в неї шок був у 22 році від їх цін порівняно з Іспанією і Францією. А якщо брати просрочку, то і у нас дешево. Сестра не бере просрочку, і вам не раджу (((
1
1
Десь так, але...• 17 октября в 12:00
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну коли я про це пишу.
То це для мене більше про перерозподіл коштів.
Бо страшенно дратує коли купуєш продукт за всі гроші світу, в від нього ще бока ростуть, або похмілля зранку.
Туди ж би я віднесла купівлю мотлоха в Аврора тощо
То це для мене більше про перерозподіл коштів.
Бо страшенно дратує коли купуєш продукт за всі гроші світу, в від нього ще бока ростуть, або похмілля зранку.
Туди ж би я віднесла купівлю мотлоха в Аврора тощо
что такое аврора?
и причем тут все деньги мира или алкоголь?
нормальное питание - разнообразное, из свежих продуктов, включающее в себя овощи, мясо/рыбу, фрукты, ягоды
ок, сейчас сезон ягод закончился, но летом на ягоды уходило по 1000 за раз
и причем тут все деньги мира или алкоголь?
нормальное питание - разнообразное, из свежих продуктов, включающее в себя овощи, мясо/рыбу, фрукты, ягоды
ок, сейчас сезон ягод закончился, но летом на ягоды уходило по 1000 за раз
2
Десь так, але...• 17 октября в 12:02
Ответ дляФуліганка
я не фантазую))я 2 роки прожила.ось знову повертаюсь. живу в Бірмінгемі і добре бачу. на скидках увечері свіже м´ясо скидка до 80% ,береш за копійки. і все так. і хліб,і молочка. в нас тримають поки не засмердиться,а хліб увечері вже скидка,м´ясо скидка, молочка дуже смачна і якісна - увечері до 80 %
все верно
у нас - держат до поледнего
те же овощи/ягоды летом были по дурной цене, но в жизнь не спустят
иногда смотришь - гнилье, а цена за сто грн/кило
у нас - держат до поледнего
те же овощи/ягоды летом были по дурной цене, но в жизнь не спустят
иногда смотришь - гнилье, а цена за сто грн/кило
1
Апофиозная• 17 октября в 12:02
Ответ дляПоказушница
Да один человек питается на 3-4 тыс в месяц.
Только не пишите что это нереально.
Кому надо все реально.
Только нужно планировать и вся еда самоприготоволенная : пельмени вареники, зразы всякие , пироги
Только не пишите что это нереально.
Кому надо все реально.
Только нужно планировать и вся еда самоприготоволенная : пельмени вареники, зразы всякие , пироги
Если речь о выживании, то реально. Если о полноценной жизни, то конечно нет
1
2
Десь так, але...• 17 октября в 12:02
Ответ дляДа, я блондинка!
Якщо виїдуть всі, у кого зп 10/12/15 тис грн, Україна буде напівпуста
она уже полуппустая
выехало около 50%
выехало около 50%
2
Фуліганка• 17 октября в 12:33
Ответ дляЛепетун
Якщо там брати якісні продукти, то дуже дорого. Сестра і зараз там. І в неї шок був у 22 році від їх цін порівняно з Іспанією і Францією. А якщо брати просрочку, то і у нас дешево. Сестра не бере просрочку, і вам не раджу (((
я не беру просрочку і ніколи не брала.і не бачили її тут. тут як 3-5 днів до кінця терміну молочки -80%. тут в магазинах немапросрочки,бо за це зразу суди і звільнення. тут порядок на 500%.
хліб зранку свіжий,а у вечері -50%-80%
так само і м´ясо.
зранку парне,увечеі мінус 50% мінус 80% ніякої просрочки. не дай бог хтось щось знайде і пожаліється.
хліб зранку свіжий,а у вечері -50%-80%
так само і м´ясо.
зранку парне,увечеі мінус 50% мінус 80% ніякої просрочки. не дай бог хтось щось знайде і пожаліється.
1
1
Фуліганка• 17 октября в 12:36
Ответ дляЛепетун
Вареннячко, яке центнерні порадниці за раз з´їдають в одне лице, а родина їсть два тижні
по півчайної ложки???
то так можна і сало їсти.в горлі змастив і досить.
так можна їсти і місяць.
нема чим хизуватися,що всі так мало їдять і прямо дуже зекономили. ну і варення це не наїдок. це купа цукру. воно мало кому цікаве.
нормальний чоловік хоче м´яса.риби,борщу,а не вареннячко на 350 мл
хоч би не позорились своїми економіями. скоро будете хизуватися що родина за тиждень з´їдає лиш курячий хребет .
нормальне харчування коштує дорого. ,шлунки,нирки це відходи а не харчування. ну і хто слідкує за фігурою і цукром,то взагалі не їсть варення
то так можна і сало їсти.в горлі змастив і досить.
так можна їсти і місяць.
нема чим хизуватися,що всі так мало їдять і прямо дуже зекономили. ну і варення це не наїдок. це купа цукру. воно мало кому цікаве.
нормальний чоловік хоче м´яса.риби,борщу,а не вареннячко на 350 мл
хоч би не позорились своїми економіями. скоро будете хизуватися що родина за тиждень з´їдає лиш курячий хребет .
нормальне харчування коштує дорого. ,шлунки,нирки це відходи а не харчування. ну і хто слідкує за фігурою і цукром,то взагалі не їсть варення
2
1
автор
Показушница
• 17 октября в 12:38
Ответ дляАпофиозная
Если речь о выживании, то реально. Если о полноценной жизни, то конечно нет
Полноценное у каждого свое.
1
Пирожкиня• 17 октября в 12:43
Ответ дляЛепетун
М´ясо по 220 на вихідних брала, 200 грн на чай, каву, варення/ мед достатньо, ще й лишиться. Якщо ви не по банці на людину з´їдаєте за раз, звісно. Отакої баночки (0.33) моїм трьом вініпухам на три рази вистачає до млинців/ сирників. Варення сама варила з домашньої малини, якої досі дуууже багато.
Чай з березових почок, а кава з жолудів? Яка кава і чай з медом у 200грн?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу