Показушница• Изменено 17 октября в 10:27
Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?
Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
Десь так, але...• 18 октября в 10:47
Ответ дляЗалізний кіготь
А тут є момент.
Ну якщо шашлик на природі то ще можна з´їсти 200-300 грам шашлику і обїстись.
Я дивлюсь одне куряче філе десь 300. Грам.
З нього виходить близько 8 середніх відбивних ( розмір пачка від сигарет) .
Це тарілка відбивних. 2 рази поїсти двом людям.
200 грам м´яса це ще спробуй з´їсти. Бо ще ж салат чи вуглеводи
2 раз на двоих? по 75граммснова, сырого
м-да
грудка весит 800-900 грамм
300 г - это половинка, тощая
из нее 8 шт отбивных? вы их в толщину пергамента отбиваете или размером со спичечный коробок, но не пачки сигарет
в общем, врите дальше, как вы без мясо отлично живете и 200 г шашлыка объедаетесь на неделю
м-да
грудка весит 800-900 грамм
300 г - это половинка, тощая
Лепетун• 18 октября в 10:59
Ответ дляФуліганка
480? Не придумуйте. Десяток яєць мінімум 50 грн. 1 кг свинини для запікання 280-300. Вже 380. І ще 100 грн. Чай.кава.сирники.мед варення. Це все на 100 грн? Біда що люлей довели до такої бідності що вже хизуються хто як умудряжться вижити на 120 грн в день. Це вже як в Африці . 120 грн це 3 долари. На голову не налізнєе. До ресі.продукти в Бритагій і Швейцаріїї дешевші як у нас. В Британії Філаделтфвя сир 1.5 фунта це 80 гре. А в нас 200-230грн. Це 4.3 фунти.
Налітайте на філадельфію, постійно на неї такі ціни, то в Сільпо, то в Форі, то в АТБ. Згадала вас вчора в магазині, спецом сфоткала ))))
И_В_офигительных_штанах• 18 октября в 11:23
Ответ дляТут надолго
8000 на двох, можна і м´ясо, і рибу.
максимум 3 тижні
И_В_офигительных_штанах• 18 октября в 11:33
Ответ дляИнфотуфелька
Что там считать, з/п 11000+пенсия. На еду тысячи три. Если ’шикануть’ - четыре. Я ненавижу готовить, так что часто могу просто хлеба пожевать с чем-нибудь или консерву из гуманитарки
так с этого б и начинали, что вам доступна бесплатная еда гуманитврка
Україна наше все• 18 октября в 11:56
Ответ длякуркулиха
Можна капусту заквасити самому. Пару днів тому купила 2 кг порізаної капусти за 20 грн за кг.Посолила і вийшла 2 літрова банка квашеної капусти , за 4 дні заквасилась
Така капуста корисна .
Теж люблю .
Фуліганка• 18 октября в 12:13
Ответ дляЛепетун
Мені вже не треба. Я в дорозі до Бірмінгема)))
Мааарковная• 18 октября в 12:17
Ответ дляПоказушница
Як смачно приготувати шлунки?
У велику сковорідку чи деко трохи олії, багато цибулі, шлунки, сіль, спеції за смаком (я беру коріандр, імбир, перець часниковий) і в духовку. Першу годину під кришкою, потім менше вогонь і кришку прибрати. На кг шлунків беру 0.5 кг цибулі. Більше не влазе на пательню)
И_В_офигительных_штанах• 18 октября в 12:17
Ответ дляВорожу на каві
Як показала моя практика - можна.
Працюю в теплопостачальній організації, за отримала в серпні за червень і вчора за липень
Тож вересень ми прожили на +-20, з них сплатила за гуртки і світло. На задишку якраз десь 12 було
Вийшло, щоправда без харчового сміття, печеньки- цукерки доїли ті що по місяцю стояли в ніхто вже їх не хотів, з фруктів лише виноград 1-2 кг на тиждень на 3
Ніяких каву та перекосів на роботі (лише судоку з собою)
Захід в магазин лише зі списком, але при цьому реагуючи на акції
Що готувала прості страви - борщ на 4 дні велика каструля, картопля тушкована, пюре-макарони-гречка з піджаркою але тпм було багато моркви та цибулі мало м´яса. Плов тощо
Печінку не з сметаною, в з соусом бешамель (20 грам масла, ложка муки та пів стакана молока)
Не зважувалась, але штани всі стали великі))) планую так протриматись ще місяць -два, тим паче що наступну зп, за серпень отримаю в грудні
Тримаймося
Починаю вспоминати 90, що мама готувала. В неї поки не запитувала, стидно говорити що коштів критично не вистачає при тому що я ще підробляю.
Тримаймося
де уе так виплачують зарплати? це держорганізація?
И_В_офигительных_штанах• 18 октября в 12:19
Ответ дляЗалізний кіготь
А тут є момент.
кожний раз пишу на такі коментарі - ви хоч 200 відбивних зробіть з 300 г сирого мяса, його від цього більше не стане 300 г сирого мясаа 200 готового - і це норма білку на 1 людину в день
И_В_офигительных_штанах• 18 октября в 12:20
Ответ дляЯ не в теме
10 лет не ем мясо млекопитающих, поэтому разнообразие это красная рыба, морепродукты, и курица (филе и печень с желудками, с детства их люблю, а гомилки наоборот не люблю, там много жира). Вот он, узкий кругозор, считать что что-то не едят и не носят трупы потому шта денеХнет
.Веганы вообще поржали с вашего комментария
так вы едите трупы кур и рыб, алё
Инфотуфелька• 18 октября в 13:19
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так я с этого и начала
Лепетун• 18 октября в 16:19
Ответ дляФуліганка
То їдьте собі, і не брешіть, як тут все погано.
Я не в теме• 18 октября в 23:17
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
так вы едите трупы кур и рыб, алё
Ну не ешьте, зубам волосам и ногтям придёт кирдык, у меня так случилось и врач запретила веган диету. Соображать надо что можно есть скудно для здоровья, а можно от чревоугодия. Без мяса млекопитающих вы не сдохните
Пишна молодиця• 23 октября в 08:50
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Ось. Моє меню на двох з донькою
4 яйця. Це 50 грн на двох.
Десь 40 грн.
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
А що за сирник омлет? Це типу запіканки?