Показушница• Изменено 17 октября в 10:27

Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?

Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
Интимная• 17 октября в 10:54
Ответ дляФуліганка
значить ви в селі. тоді заводьте курей,свиней і це найдешевше. бо я в києві і 4 тис це ніщета. одні макарони,спред і хліб.
от тільки корми для тої живності зараз такі,що підрахувавши..- прибуток -це гній після хрюші..
Україна наше все• 17 октября в 10:55
Ответ дляПоказушница
Робимо кожного тижня.
Колись мене це спасало.
Мої до молочки гарно ставляться.
Не подайте духом.
Залізний кіготь• 17 октября в 10:55
Ответ дляПоказушница
Непогано. Дякую.

Хочеться ще асортименту.
Супер!
Я так харчуюсь не тому що грошей немає
Я намагаю ПП харчуватись.
І помітила що основний крадій грошей - харчове сміття. Зараз в той список поради тверді сири, ковбаси, солодка вода та і солодощі.
Дивлюсь своїми рецептами заготовками.
Беру куряче філе ( білок, не жирне) частину на відбивні. Частину на фарш.
З фаршу роблю тефтелі ( фарш, трохи цибулі і трішки моркви для кольору, спеції) з цих тефтелек роблю піливи. В підливи багато овочів морква, цибуля, салатний перець ( клітковина)
Потім частину фарша змішую з відвареним рисом - це рисові тефтелі.
Раз в місяць можу потратити час і накрутити голубці ( клітковина, білок, не багато вуглеводів)
Рибу їм я одна тому просто в пергаменті кидаю на пательню і вона там як запікається.
Їмо багато яєць. Омлети, сирники, шакшука.
Овочі по сезону
Залізний кіготь• 17 октября в 10:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а какую печенку? куриную?
Ну я люблю курячу бо вона елементарно дешевша.
Але найкорисніша це теляча
автор Показушница • 17 октября в 10:56
Ответ дляСіґеле-міґеле
Шлуночки разом із сердечками добре миємо, вичищаємо. Варимо години півтори на повільному вогні. І засмажуємо відварене із засмажкою, яку попередньо приготували - цибуля/морква. Плюс додаємо томатну пасту. В залежності від того, яку констистенцію соусу любите регулюємо борошном та водою. Звичайний томатний соус або в сметані з цибулею
Дякую
Пирожкиня• 17 октября в 10:57
Ответ дляЛепетун
Це десь на вихідних гуляючи зайти в мусафір, чи в мак заскочити на макдрайв, чи в реберню, чи в мілкбар, чи в грікхаус. Що значить скромно, не скромно, як можна вечеряти з десертами? Беремо стільки, щоб з´їсти і не викидати. Протягом тижня немає часу на кафе-ресторани
5-6 тисяч- це для ресторана це ні про що. Хіба що чаю попити з круасаном всією сім´єю пару раз
ЧупакабраЗеБест• 17 октября в 10:57
Ответ дляЗалізний кіготь
Але найкорисніша це теляча
а ее можно тем кого желчный, вы не зхнаете (нельзя жирное)? бы попробовала да не знаю
Интимная• 17 октября в 10:58
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
нормальна людина в обід мойвою не сильно наїсться.. а якщо фізична робота чи на холоді,то ноги бистро протягне
Залізний кіготь• 17 октября в 10:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дивлячись як готувати. Якщо в клярі і фритюрі то буде жирно.
Якщо відварити чи протушкуаат. - дієтично
ЧупакабраЗеБест• 17 октября в 10:59
Ответ дляЗалізний кіготь
я вообще в медленноварке все тушу, без масел, у мнея там и жаркое с кратохой, и говядина как не
жное суфле.
а печенку я не пробовала уже данво.
Залізний кіготь• 17 октября в 11:01
Ответ дляИнтимная
Я знаю. Зсклпо ми тут дійдемо що без лохини , авокадо і лосося не може бути нормального меню.
Але 200 грам мойви це цілком поитомно для дорослої людини ( відверто я жілю на два рази, бо ще якась гречка та салат)
В людина яка тяжко працює - напевно і заробляє не погано.
І не задає питання як прожити на 3000
Фуліганка• 17 октября в 11:02
Ответ дляПоказушница
В день виходить 100-130 грн на людину.
я не уявляю що на ці гроші можна їсти крім квашеної капусти і каші.і печінки
Україна наше все• 17 октября в 11:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
жное суфле.
а печенку я не пробовала уже данво.
Думаю куряча сама не жирна
Фуліганка• 17 октября в 11:04
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Здорове харчування це 2 яйця, пачка знежиреного творогу, каша, картопля, морква, буряк, яблука, квашені овочі, відварна курка.
знежирений це не здорове)))) ви десь бачили натур.творог знежирений??? мінімум 4-5%.як в селі колись продавали.
Лепетун• 17 октября в 11:05
Ответ дляПирожкиня
Всі ж по різному уявляють їжу, тут таких фантазерів начитаєшся. Чай зткруаманом ми і вдома можемо попити, що і робимо по вихідних на сніданок.
Україна наше все• 17 октября в 11:06
Ответ дляЛепетун
Круасан звичайний, без наповнювача ?
Лепетун• 17 октября в 11:07
Ответ дляФуліганка
Чотирьом можна чудово два дні їсти.
Лепетун• 17 октября в 11:08
Ответ дляУкраїна наше все
Круасан звичайний, без наповнювача ?
Так, наповнювач кожен сам собі робить, хто який хоче.
Залізний кіготь• 17 октября в 11:09
Ответ дляФуліганка
Ви доречі описали цілком прийстойне меню.
Для здорової людини.
А ще можна купити обрізі мала по 50 грн кілограм , видалити смальця і на цьому смальці насмажити картоплі.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Фуліганка• 17 октября в 11:09
Ответ дляЛепетун
Чотирьом можна чудово два дні їсти.
так. яйця і капусту. суп пісний. буханець хліба 30 грн. простий. а що можна зварити на 90 грн.????кошмар.макарони і картоплю і їсти 2 дні
Україна наше все• 17 октября в 11:09
Ответ дляПоказушница
Дякую
Вибачте, але я ще багато печу, бо не люблю готувати .
2 яблука, 2 яйця, трохи цукру , 50 гр олійки і борошно .
Все готовий пиріг .
Україна наше все• 17 октября в 11:10
Ответ дляЛепетун
Мабуть смачно .
Самі печете ?
автор Показушница • 17 октября в 11:10
Ответ дляФуліганка
Не рахувала скільки коштує квашена капуста і каші. Але точно менше 100 грн в день.
Фуліганка• 17 октября в 11:10
Ответ дляЗалізний кіготь
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
та не дай бог так харчуватися. а де овочі,зелень,фрукти,молочка? і се інше?? це чисто щоб не здохнути.
автор Показушница • 17 октября в 11:11
Ответ дляЗалізний кіготь
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Обрізі сала можна перемолоти на м´ясорубці з часником і буде офігенна закуска на хліб до борщу.
Залізний кіготь• 17 октября в 11:12
Ответ дляФуліганка
Так квашена капуста це вам ї є овочі. Додайте цибулю буде за зелень.

Автор пише 100-130 на людину
Якщо уявити сім´ю 2+2 це вже виходить 500 грн на день. Вже можна щось думати
автор Показушница • 17 октября в 11:12
Ответ дляУкраїна наше все
Все готовий пиріг .
Дякую і за це
автор Показушница • 17 октября в 11:13
Ответ дляЗалізний кіготь

Автор пише 100-130 на людину
Так і є
Україна наше все• 17 октября в 11:13
Ответ дляФуліганка
Чого ви так ?
Я так розумію , що 3 тис на кожного.
А якщо 4 людей , то 12-15 тис .норм бюджет.
Фуліганка• 17 октября в 11:14
Ответ дляЗалізний кіготь

Автор пише 100-130 на людину
жах. не дай бог так жити.