Показушница• Изменено 17 октября 2025
Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?
Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
Интимная• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
значить ви в селі. тоді заводьте курей,свиней і це найдешевше. бо я в києві і 4 тис це ніщета. одні макарони,спред і хліб.
от тільки корми для тої живності зараз такі,що підрахувавши..- прибуток -це гній після хрюші..
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Робимо кожного тижня.
Колись мене це спасало.
Мої до молочки гарно ставляться.
Не подайте духом.
Мої до молочки гарно ставляться.
Не подайте духом.
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Непогано. Дякую.
Хочеться ще асортименту.
Супер!
Я так харчуюсь не тому що грошей немає
Я намагаю ПП харчуватись.
І помітила що основний крадій грошей - харчове сміття. Зараз в той список поради тверді сири, ковбаси, солодка вода та і солодощі.
Дивлюсь своїми рецептами заготовками.
Беру куряче філе ( білок, не жирне) частину на відбивні. Частину на фарш.
З фаршу роблю тефтелі ( фарш, трохи цибулі і трішки моркви для кольору, спеції) з цих тефтелек роблю піливи. В підливи багато овочів морква, цибуля, салатний перець ( клітковина)
Потім частину фарша змішую з відвареним рисом - це рисові тефтелі.
Раз в місяць можу потратити час і накрутити голубці ( клітковина, білок, не багато вуглеводів)
Рибу їм я одна тому просто в пергаменті кидаю на пательню і вона там як запікається.
Їмо багато яєць. Омлети, сирники, шакшука.
Овочі по сезону
Я так харчуюсь не тому що грошей немає
Я намагаю ПП харчуватись.
Дивлюсь своїми рецептами заготовками.
Овочі по сезону
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а какую печенку? куриную?
Ну я люблю курячу бо вона елементарно дешевша.
Але найкорисніша це теляча
Показушница
• 17 октября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Шлуночки разом із сердечками добре миємо, вичищаємо. Варимо години півтори на повільному вогні. І засмажуємо відварене із засмажкою, яку попередньо приготували - цибуля/морква. Плюс додаємо томатну пасту. В залежності від того, яку констистенцію соусу любите регулюємо борошном та водою. Звичайний томатний соус або в сметані з цибулею
Дякую
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Це десь на вихідних гуляючи зайти в мусафір, чи в мак заскочити на макдрайв, чи в реберню, чи в мілкбар, чи в грікхаус. Що значить скромно, не скромно, як можна вечеряти з десертами? Беремо стільки, щоб з´їсти і не викидати. Протягом тижня немає часу на кафе-ресторани
5-6 тисяч- це для ресторана це ні про що. Хіба що чаю попити з круасаном всією сім´єю пару раз
ЧупакабраЗеБест• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Але найкорисніша це теляча
а ее можно тем кого желчный, вы не зхнаете (нельзя жирное)? бы попробовала да не знаю
Интимная• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Ось. Моє меню на двох з донькою
4 яйця. Це 50 грн на двох.
Десь 40 грн.
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
нормальна людина в обід мойвою не сильно наїсться.. а якщо фізична робота чи на холоді,то ноги бистро протягне
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дивлячись як готувати. Якщо в клярі і фритюрі то буде жирно.
Якщо відварити чи протушкуаат. - дієтично
ЧупакабраЗеБест• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
я вообще в медленноварке все тушу, без масел, у мнея там и жаркое с кратохой, и говядина как не
жное суфле.
а печенку я не пробовала уже данво.
жное суфле.
а печенку я не пробовала уже данво.
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляИнтимная
Я знаю. Зсклпо ми тут дійдемо що без лохини , авокадо і лосося не може бути нормального меню.
Але 200 грам мойви це цілком поитомно для дорослої людини ( відверто я жілю на два рази, бо ще якась гречка та салат)
В людина яка тяжко працює - напевно і заробляє не погано.
І не задає питання як прожити на 3000
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
В день виходить 100-130 грн на людину.
я не уявляю що на ці гроші можна їсти крім квашеної капусти і каші.і печінки
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
жное суфле.
а печенку я не пробовала уже данво.
жное суфле.
а печенку я не пробовала уже данво.
Думаю куряча сама не жирна
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Здорове харчування це 2 яйця, пачка знежиреного творогу, каша, картопля, морква, буряк, яблука, квашені овочі, відварна курка.
знежирений це не здорове)))) ви десь бачили натур.творог знежирений??? мінімум 4-5%.як в селі колись продавали.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Всі ж по різному уявляють їжу, тут таких фантазерів начитаєшся. Чай зткруаманом ми і вдома можемо попити, що і робимо по вихідних на сніданок.
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Круасан звичайний, без наповнювача ?
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Чотирьом можна чудово два дні їсти.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Круасан звичайний, без наповнювача ?
Так, наповнювач кожен сам собі робить, хто який хоче.
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Ви доречі описали цілком прийстойне меню.
Для здорової людини.
А ще можна купити обрізі мала по 50 грн кілограм , видалити смальця і на цьому смальці насмажити картоплі.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Чотирьом можна чудово два дні їсти.
так. яйця і капусту. суп пісний. буханець хліба 30 грн. простий. а що можна зварити на 90 грн.????кошмар.макарони і картоплю і їсти 2 дні
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Дякую
Вибачте, але я ще багато печу, бо не люблю готувати .
2 яблука, 2 яйця, трохи цукру , 50 гр олійки і борошно .
Все готовий пиріг .
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Мабуть смачно .
Самі печете ?
Показушница
• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Не рахувала скільки коштує квашена капуста і каші. Але точно менше 100 грн в день.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
та не дай бог так харчуватися. а де овочі,зелень,фрукти,молочка? і се інше?? це чисто щоб не здохнути.
Показушница
• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Для здорової людини.
Може навіть ще на шкалик залишмться
Обрізі сала можна перемолоти на м´ясорубці з часником і буде офігенна закуска на хліб до борщу.
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Так квашена капуста це вам ї є овочі. Додайте цибулю буде за зелень.
Автор пише 100-130 на людину
Якщо уявити сім´ю 2+2 це вже виходить 500 грн на день. Вже можна щось думати
Автор пише 100-130 на людину
Показушница
• 17 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Все готовий пиріг .
Дякую і за це
Показушница
• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Автор пише 100-130 на людину
Так і є
Україна наше все• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Чого ви так ?
Я так розумію , що 3 тис на кожного.
А якщо 4 людей , то 12-15 тис .норм бюджет.
Я так розумію , що 3 тис на кожного.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Автор пише 100-130 на людину
жах. не дай бог так жити.