Показушница• Изменено 17 октября 2025

Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?

Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Розкажіть що саме, по яких цінах
О! Можна я покажу. Донька полюбляє
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Розкажіть що саме, по яких цінах
Зайдіть в меню ресторана будь-якого і гляньте. В різних місцях/містах і різні страви і відповідно ціни теж, за кордоном ціни в закладах значно вищі. Зараз все в доступі, щоб глянути.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
О! Можна я покажу. Донька полюбляє
Клас, що за заклад?
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
О! Можна я покажу. Донька полюбляє
Помножити на 4, не сильно розбіжишся кожні вихідні на 5тис у місяць
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
А чому тверді сири - сміття? Вони ж корисні
Який сир по вашому найдешевший і найкорисніший?
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Клас, що за заклад?
Там видно назву закладу кафе solota
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Ну це ж не я хвалюсь, що в ресторанах вечеряю на 5 тис цілий місяць, я ціни знаю і один вихід у ресторан із сім´єю це 1500 скромно. Чи мак і інші кафешки самообслуговування у вас рестіками звуться?
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Бу бу бу.
А якщо ще фантазувати та помножити на три рази на день.
Якщо 4 чоловіка, то там напевно більше ніж один заробляє
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Я не писала, що вечеряємо, тим більше не хвалилася, це просто покриття базових потреб в їжі. Довгі прогулянки на вихідних потребують сил, тому заходимо перекусити. В осноаному орієнтуємося на дітей, тому це або італійська, або грузинська, або татарська кухня, іноді просто мак - в авто перекусити поки додому доїдемо. Не вигадуйте те, чого немає. От якраз 5 тисяч - це 4-5 разів перекусити поза домом. Все інше є завжди вдома, + на вихідні нас балує чоловік і син, щось готують смачне. Ось меню, де були недавно
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
В нас в родині лише я таке їм ))), тому можу собі дозволити, а моїм щось м´ясне, чи піца, хачапурі.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Бу бу бу.
Таким все не те, то мало, то дешево, то ще якась холєра заважає.
Да, я блондинка!• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Я не знаю, який найкорисніший прям, я не експерт)) Але сир у нас завжди, бо син у школу бере бутерброди, конвертики з лавашем робить собі з зеленню. Я беру різний, але щоб був сир, а не сирний продукт, і стараюся по акції, звісно.
Весняний Марафон• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
на місяць? на тиждень?
курка вже 220
свинина 300
найдешевша риба 250
якщо на місяць -це ніщета. 1 йогурт 36 грн. 1 кг творогу хорошого від 200 грн. 1 літр молока 53 грн
Ой, та прям там. Курка в Атб 110 грн кг часто буває. Чи вам тільки кошерне підходить?
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
навіщо мені кістки. ??? я про філе чи бедра. курей не беру цілком. Це невигідно
автор Показушница • 17 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Яка це ціна зазвичай? 400?
Весняний Марафон• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Стегно взагалі позавчора було по 90.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Стегно взагалі позавчора було по 90.
Без кістки стегно по 160 брала на вихідних в АТБ.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Стегно взагалі позавчора було по 90.
а ви його нюхали? я так.я внаглу відкрила упаковку і понюхала. смердюче( поклала назад. в атб часто м´ясо на скидці смердюче.м´ясо в атб не беру.це для лохів.
Да, я блондинка!• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Яка це ціна зазвичай? 400?
Ну так, по акції гарний сир по 360-380 виходить
Весняний Марафон• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Не знаю,яке ви там нюхали. Я у вакуумі брала,вдома відкрила - ніякого запаху.
Moon shine• 17 октября 2025
Ответ дляБла бла бла
Все саме просте.
Борщ, суп, гарнір з м´ясом , чи рибою. Сніданок звичайний-вівсянка + яйце варене+ тости з джемом, або ліниві вареники, або гречка з молоком, омлет + бутерброди з печінковим паштетом, гарбузова каша , сирники, тощо.
Чи вписуєтеся ви в 3-4 тисячі залежить не тільки від раціону, а й від кількості спожитої їжі.
Якщо виходити з того що людині в день потрібно 100гр готового м´яса чи риби то це наприклад 2кг м´яса, 2 риби, і 1 субпродуктів в місяць, тобто 1тисяча в місяць
Ще тисяча- 8 пакетів молока( по 200мл в день), три десятки яєць, дві пачки масла, 1кг творогу, 700 гр сметани.
Ще тисяча- на овочі 500, і на крупи, макарони, цукор, олія 500.
Якщо 4 тисячі на людину то вже веселіше- можна додати фрукти, солодощі чи твердий сир або збільшувати кількість м´ясного якщо це підлітки
для мене 100 грам м´яса це мало. краще їсти 200 -300 грам м´їяса ніж запихатися вуглеводами і хлібом. і жиріти. я на вечерю можу з´їсти рибину з салатом. це не 100 грам. та й відбивна нормальна грам 150 - 2 котлети 200 грам.це не багато.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
в упаковці яке. відкрила,понюхала і поклала.м´ясо на знижках завжди нюхаю в магазині.бо частенько дурять і продають зіпсоване,і не лиш в атб
Бла бла бла• 17 октября 2025
Ответ дляMoon shine
Так розмова ж не про вас конкретно. Я думаю ви заробляєте відповідно, щоб їсти рибину з салатом чи дві котлети.
Сегодня я не я• 17 октября 2025
Моя закупка на тиждень
Пів,курка 200
Молоко творог 240
Свинина 500
Яйця 200
На бутерброди (сир,шинка,) 400
Крупи,борошно +/- 150
Фрукти поки до 200
Риба( оселедець,обріз форель,хек,щось із цього 300)
Цукерки +/-250
Масло 200
Це все близько 3 тис
Овочі всі свої,кожен день щось докупляєм разом з хлібом десь до 150 грн.
Не вважаю що погано харчуємось,так треба повозитись,я вдома,це суттєва економія,бо коли ніколи одна вечеря з Галі балуваної гривень 600.
Душка-свекрушка)))• 17 октября 2025
Ответ дляПоказушница
Цікавить м´ясні страви і рибні
Филе курицы в сухарях или кляре, хек или минтай в томате, печеночные котлеты, паштеты, котлеты, голубцы, тефтели. Рагу овощное с мясом, куриные крылья с картошкой в духовке. Блюд много можно приготовить.
Душка-свекрушка)))• 17 октября 2025
Еще, может кому пригодится, продукты лучше закупать в ближайшем селе. У нас пригород Днепра, молоко домашнее 35 грн за литр, творог жирный 160 грн. Овощи тоже все дешевле и лучше, чем в АТБ. Картошку сейчас продают по 12-16 грн, лук был пару дней назад по 10 грн. Да много что тут дешевле. Сегодня на рынке у нас купила 1 кг сала и кольцо домашней колбасы - 450 грн. Обрезь свиная недорого, это тут фермеры торгуют. Фрукты летом были почти даром. Сейчас яблоки продают по 25 грн, только надо брать одного сорта 20 кг, то есть ящик.
Така бойова Я• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну вам напевно ж щось буде не так.
Ось. Моє меню на двох з донькою
Сніданок сирник омлет з 200 грам сиру ( домашній купувала поки що за 120 грн на базарі)
4 яйця. Це 50 грн на двох.
На обід насмажила мойви 200 грам ( це 1 пательня)
Десь 40 грн.
Мала любить шакшуку, після школи готую їй.
На вечерю спагетті з тефтелями. ( Тефтелі з курячого філе. Нехай десь 200 грам на дві порції)
Плюс салати. Нехай 100 грн вечеря
Виходить на двох десь 200-250 грн.
За день
Як їсти по 100 грам тричі на день, то може і вистачить і то самі дешеві продукти, а в мене син 14 р, як я на обід дам йому 100 грам мойви, то навіть не знаю як на мене подивиться, а інколи і не вдома треба щось перекусити
Чорт і Шо• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Ну що ви вигадуєте? Щодня можна м´ясо з м´ясом їсти. На двох на місяць на м´´ясо треба лише 1600 грн з суми 8 тис. Все інше не таке дороге, ще модна і риби взяти, чи креветок, решта 6 тисяч на все інше з головою. Як ви рахуєте всі?
Как вы считаете, интересно? На двоих 1600, т.е. на одного 800 грн. В среднем мясо ну пусть 230-240 грн (курица 220, свинина 250), это где-то 3 кг на человека в месяц, т.е. сырого 100 г. При варке-жарке теряется где-то 30% мяса. Т.е. выходит 70 грамм мяса в день. Это мясо з мясом?? Вы прикалываетесь?
Чорт і Шо• 17 октября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Альо...почитайте за користь субпродуктів для лрганізму людини. Навіщо короп коли є хек/мінтаій? Скумбрія
Почитайте сами. Это то, где скапливается всякая гадость, которая в норме выводится организмом.
Чорт і Шо• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Супер!
Я так харчуюсь не тому що грошей немає
Я намагаю ПП харчуватись.
І помітила що основний крадій грошей - харчове сміття. Зараз в той список поради тверді сири, ковбаси, солодка вода та і солодощі.
Дивлюсь своїми рецептами заготовками.
Беру куряче філе ( білок, не жирне) частину на відбивні. Частину на фарш.
З фаршу роблю тефтелі ( фарш, трохи цибулі і трішки моркви для кольору, спеції) з цих тефтелек роблю піливи. В підливи багато овочів морква, цибуля, салатний перець ( клітковина)
Потім частину фарша змішую з відвареним рисом - це рисові тефтелі.
Раз в місяць можу потратити час і накрутити голубці ( клітковина, білок, не багато вуглеводів)
Рибу їм я одна тому просто в пергаменті кидаю на пательню і вона там як запікається.
Їмо багато яєць. Омлети, сирники, шакшука.
Овочі по сезону
Сыр - харчовэ смиття, а зажарка - супер пп
Чего только не прочитаешь на советчице.....