Показушница• Изменено 17 октября 2025
Кто живёт по бюджету 3-4 тыс грн на чел, что готовите?
Какие блюда есть в вашем рационе? Что есть с мясом и рыбой?
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Вареннячко, яке центнерні порадниці за раз з´їдають в одне лице, а родина їсть два тижні
Ви з піпетки капаєте його? Два тижні 150 грам їсти розкажіть скільки крапель дітям щодня накрапуєте?
Бараболька• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
ужас.это нищета. йогурт один 36 грн
Поверьте, те, кто живут на такие деньги, йогурты не покупают...
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Всі ж по різному уявляють їжу, тут таких фантазерів начитаєшся. Чай зткруаманом ми і вдома можемо попити, що і робимо по вихідних на сніданок.
Та я зрозуміла, що ви одне латте на всіх п´єте і називаєте це похід у ресторан
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Якщо зайти у мак і взяти всім по бургеру- то це вже приблизно 1000грн, і це не ресторан. Розкажіть що ви берете у ресторані
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
по півчайної ложки???
то так можна і сало їсти.в горлі змастив і досить.
так можна їсти і місяць.
нема чим хизуватися,що всі так мало їдять і прямо дуже зекономили. ну і варення це не наїдок. це купа цукру. воно мало кому цікаве.
нормальний чоловік хоче м´яса.риби,борщу,а не вареннячко на 350 мл
хоч би не позорились своїми економіями. скоро будете хизуватися що родина за тиждень з´їдає лиш курячий хребет .
нормальне харчування коштує дорого. ,шлунки,нирки це відходи а не харчування. ну і хто слідкує за фігурою і цукром,то взагалі не їсть варення
так можна їсти і місяць.
Я і не їм варення, хоча в моєму і немає багато цукру. Ніколи не купую субпродукти, бо ніхто їх не їсть. В нас нормальне, дороге харчування, як і в більшості тут відписавшихся. Але не всі їдять в три горла. Бачу, що про центнерну мощну жіночку прям в саме яблучко влучила. Спробуйте їсти, а не ж.....ти, тоді і не буде центнерів ))))
Борщик• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
І у вас круасани з метро?
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Чай з березових почок, а кава з жолудів? Яка кава і чай з медом у 200грн?
Мені вас теж шкода, якщо ви упаковку чая за раз заварюєте і кг зерен кави. Може зменшіть концентрацію, тоді і мозок запрацює. На вечір, чи сніданок треба 2-3 ч.л. чаю, чи кави. І так, в мене крім класичних чаїв є ще трав´яні, власного виробництва - м´ята, троянда, липа, жасмін, акація, ромашка.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Навіщо щодня, лише до млмнців і сирників, які готує 1-2 рази на тиждень.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Латте не беру, в мене вдома чудове латте. В ресторані замрвляю те, що сама не готую.
Астоновитесь!• 17 октября 2025
ранок
вівсяна крупа/омлет/творог/будь яка крупа з куркою чи свининою/ макарончики іноді з маслом, іноді з сиром, іноді по флотськи / картопля
обід
борщ з салом/будь яка крупа чи картопля з м’ясом / макарончики іноді з маслом, іноді з сиром, іноді по флотськи )))
син може їсти і перше і друге
вечеря
все те ж саме що сніданок і обід
готую голубці, фаршировані перці, різні печені з овочами, відбивні, котлети, форшмак
втосовно риби - то скумбрія та оселедець - саме смачне і корисне.
обід
син може їсти і перше і друге
вечеря
все те ж саме що сніданок і обід
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Не влучили. Бо важу всього 67 кг. При зрості 175 см Просто оце хизування хто менше усіх їсть - це вже якась хвороба і аномалія. Одна хизується що на 120 грн їсть. Далі буде - а я на 80. А от я на 50.а я взагалі воду п´ю.
Фуліганка• 17 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
ранок
обід
син може їсти і перше і друге
вечеря
все те ж саме що сніданок і обід
обід
син може їсти і перше і друге
вечеря
все те ж саме що сніданок і обід
Але все це не 4 тис на місяць. Один форшмак порахуйте. Якщо купити м´яса і пеиекрутити а не дешвого фаршу з пліви то фаргированмй перець не такий вже і копійочний. 1 кгм´яса .цибуля морква. А ще томат і сметана на заправку. Ваге меню коштує більше ніж 4тис. Чкумбрія теж не найдешевша риба відбивні зі свинини це вирізка - 330 грн. 8 шт виходить максимум,якщо робити нормалтної товщини, а не манюні. Чи філе куряче 220.
Да, я блондинка!• 17 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
она уже полуппустая
выехало около 50%
Так, ви праві. А з тих, що лишилися, великий процент має низький дохід. Якщо і вони виїдуть, то ..
Астоновитесь!• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
ага. удачі !
не вмієте - не вчіть інших. в мене чудово виходить.
і чисто на продукти витрачаю таку суму.
пасту (макарони) купую коли афігенні знижки на Мау дау наприклад. нагребла їх пачок 60 по 20 грн. теж саме гречка і рис та інші крупи.
теж саме томатне пюре і томатна паста.
сметану майже не використовую. йогурт, кефір як заправка.
Ось мій чек на тому тижні. вистачило на тиждень з головою.
і чисто на продукти витрачаю таку суму.
теж саме томатне пюре і томатна паста.
Десь так, але...• 17 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
ага. удачі !
і чисто на продукти витрачаю таку суму.
теж саме томатне пюре і томатна паста.
і чисто на продукти витрачаю таку суму.
теж саме томатне пюре і томатна паста.
ну, шеи куриные да, очень питательно
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
ранок
обід
син може їсти і перше і друге
вечеря
все те ж саме що сніданок і обід
обід
син може їсти і перше і друге
вечеря
все те ж саме що сніданок і обід
Чудове меню, але центнерним жіночкам все не те, і все мало.
Да, я блондинка!• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Супер!
Я так харчуюсь не тому що грошей немає
Я намагаю ПП харчуватись.
І помітила що основний крадій грошей - харчове сміття. Зараз в той список поради тверді сири, ковбаси, солодка вода та і солодощі.
Дивлюсь своїми рецептами заготовками.
Беру куряче філе ( білок, не жирне) частину на відбивні. Частину на фарш.
З фаршу роблю тефтелі ( фарш, трохи цибулі і трішки моркви для кольору, спеції) з цих тефтелек роблю піливи. В підливи багато овочів морква, цибуля, салатний перець ( клітковина)
Потім частину фарша змішую з відвареним рисом - це рисові тефтелі.
Раз в місяць можу потратити час і накрутити голубці ( клітковина, білок, не багато вуглеводів)
Рибу їм я одна тому просто в пергаменті кидаю на пательню і вона там як запікається.
Їмо багато яєць. Омлети, сирники, шакшука.
Овочі по сезону
Я так харчуюсь не тому що грошей немає
Я намагаю ПП харчуватись.
Дивлюсь своїми рецептами заготовками.
Овочі по сезону
А чому тверді сири - сміття? Вони ж корисні
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляФуліганка
Ага, інтернет все стерпить. Це не хизування, а люди реально діляться своїми тратами і меню. І раціонально тратити кошти - це корисний навик. Всім же приємно зекономити, ви ж не купите ботинки за 10 тисяч, якщо можна за 4, от так і з продуктами - навіщо платити більше, якщо можна купити дешевше.
Лепетун• 17 октября 2025
Ответ дляБорщик
З ними як раз все гаразд
Так, склад нормальний і смачні. А що вас так веселить?
Астоновитесь!• 17 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
ну, шеи куриные да, очень питательно
це котам
Мрію про космос• 17 октября 2025
Чувствую скоро перейду на жёлуди Болеет кот, денег на лечение уйма и теперь на пожизненное питание от 3-4 с лекарствами в месяц(. Зп ... ну слезы увы так сложилось. Так что буду доедать за Мурчиком)
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Жиру багато
Криниця щастя• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Ну що ви вигадуєте? Щодня можна м´ясо з м´ясом їсти. На двох на місяць на м´´ясо треба лише 1600 грн з суми 8 тис. Все інше не таке дороге, ще модна і риби взяти, чи креветок, решта 6 тисяч на все інше з головою. Як ви рахуєте всі?
Фантазерки в чаті
Да, я блондинка!• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Жиру багато
Це думка ваша чи лікарів? Не чула, щоб лікарі не радили їсти сир
Залізний кіготь• 17 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
В сенсі? Це склад продукту.
І я не кажу що він шкідливий
Я кажу що по балансу бжу кисломолочний сир виграє .
В твердий сир ще й смачний.
Вибачте. Я вище писала що твердий сир попав в харчове сміття. Це мій особистий список.
Бо я тримаю норму калорій
Звісно твердий сир не харчове сміття
І я не кажу що він шкідливий
В твердий сир ще й смачний.
Бо я тримаю норму калорій
Звісно твердий сир не харчове сміття
Пирожкиня• 17 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Розкажіть що саме, по яких цінах
Бла бла бла• 17 октября 2025
Все саме просте.
Борщ, суп, гарнір з м´ясом , чи рибою. Сніданок звичайний-вівсянка + яйце варене+ тости з джемом, або ліниві вареники, або гречка з молоком, омлет + бутерброди з печінковим паштетом, гарбузова каша , сирники, тощо.
Чи вписуєтеся ви в 3-4 тисячі залежить не тільки від раціону, а й від кількості спожитої їжі.
Якщо виходити з того що людині в день потрібно 100гр готового м´яса чи риби то це наприклад 2кг м´яса, 2 риби, і 1 субпродуктів в місяць, тобто 1тисяча в місяць
Ще тисяча- 8 пакетів молока( по 200мл в день), три десятки яєць, дві пачки масла, 1кг творогу, 700 гр сметани.
Ще тисяча- на овочі 500, і на крупи, макарони, цукор, олія 500.
Якщо 4 тисячі на людину то вже веселіше- можна додати фрукти, солодощі чи твердий сир або збільшувати кількість м´ясного якщо це підлітки