Не зви чайна• 19 октября в 00:44
українцям є чому повчитись у Європи, а європейцям точно є чому повчитись у нас
І чесно — українцям є чому повчитись у Європи, але й європейцям точно є чому повчитись у нас.
Не зви чайна
• 19 октября в 00:47
В Україні перукарі та барбери — це окрема каста професіоналів.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
А ціни — як бонус, ще й посміхнуться щиро, не “по скрипту”.
Кав’ярні, піцерії, кафешки — це взагалі космос.
Український сервіс, атмосфера і деталі — те, що в Європі ще шукають.
Тут кава просто кава, а у нас — ритуал, із любов’ю, на рівні культури.
І от заправки — тут я просто аплодую стоячи.
У нас це не просто заправитись — це “зупинка цивілізації”: кава, гаряча їжа, чистота, зручність, людяність.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Вони роблять “за стандартом”, а ми — з душею.
І от саме тому наш сервіс живий, теплий і справжній.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Тоді, може, світ нарешті стане збалансованим.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Не зви чайна
• 19 октября в 00:48
Але так.. знайшли для хлопця перукаря-турка, непогано. 40 євро.
Не зви чайна
• 19 октября в 00:48
Ответ дляЛамборджини
И чему же им у нас учиться? Давайте хотя бы 5 пунктов
У кого -у вас?
Уточніть.
Карапулька• 19 октября в 00:50
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
З приводу б´юті сфери, згодна, все інше, не помітила різниці.
ГейСюда• 19 октября в 00:51
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Де ви такої дурні на хапалися? Всюди є хороший сервіс і не дуже, все залежить від вашого гаманця
Як_наготую...• 19 октября в 00:52
Наші перукарі вкладають купу грошей в навчання, бо є на те попит, клієнт вибагливий. А у Європі воно нікому нафіг не потрібно. Зовнішність не у пріоритеті і не вважається за потрібне стільки грошей на неї витрачати
ПолБатона• 19 октября в 00:53
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
А мені подумалося, що наш сервіс такий, бо всі хочуть заробити… часто забивають на себе і відпочинок, бо у нас заробити дуже важко. А ось громадяни ЄС у себе вдома зі своїми паспортами громадян ЄС мають якусь стабільність (з боку держави в тому числі), вищі зарплати, навіть мінімум якщо порівнювати, в нас він жалюгідний, в порівнянні з цінами, в ЄС на мінімум може людина дозволити більше. На мою думку, в нас сервіс від відчаю скоріше, ніж від бажання зробити з душею, наші люди стараються, щоб не втратити заробіток, клієнтів. Бо на випрати в центрі зайнятості не виживеш. Вибачте, якщо образила своєю думкою. Мені чомусь дуже шкода, що знищують нашу країну. Мислити позитивно якось 4 рік трохи важко. Особливо, коли ціни полетіли в космос.
Новопоштинская• 19 октября в 00:54
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Тобто повчитись сфері обслуговування? Вам не здається, що це тхне меншовартістю? Та й з якою душею, виключно з розрахунку, що ви прийдете ще раз.
Люблю ВалЄру• 19 октября в 00:57
Ответ дляКарапулька
Я помітила на заправці.
Коли ми вперше з подругою на її машині заїхали на заправку,то був треш повний. Ми ще й мови не знали взагалі.
Вже просто попросили допомоги у водія, який приїхав також заправитися, але й він не дуже і хотів допомагати.
Врятували небайдужі водії далекобійники, які пили каву та, напевно, спостерігали за нашими пригодами.
В Україні точно такого б не було
Сизоока бестія• 19 октября в 00:58
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Европейцам это нафиг надо все эти кофейные ритуалы и еда на заправке. Как вы не поймёте, разный менталитет с рождения и разные предпочтения
Трохи злякана• 19 октября в 01:02
Ответ дляЛамборджини
Не быть кастрироваными эмоционально
Карапулька• 19 октября в 01:02
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я помітила на заправці.
В Україні точно такого б не було
В мене в Німеччині була незрозуміла ситуація на заправці, мені допомогли.
Ламборджини• 19 октября в 01:04
Ответ дляТрохи злякана
Не быть кастрироваными эмоционально
Раньше эталоном была загадочная русская душа, теперь - загадочная украинская?
Карапулька• 19 октября в 01:07
З приводу ’теплого б´юті сервісу’, дуже зраділа, коли знайшла у Львові майстра, який мовчки робить свою роботу, не задає дибільних питань і не розповідає про якихось людей, на яких мені пофіг.
Мой_ужин• 19 октября в 01:11
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Проїхала з України до Іспанії на авто.
Все там норм з заправками.
На рахунок манікуру і перукарів скажу, що там у людей запити інші, тому ця сфера і не розвинута.
Кафе ресторанів вистачає, просто емігранти не про всі вкурсі
Все там норм з заправками.
Мой_ужин• 19 октября в 01:13
Ответ дляСизоока бестія
Там цієї їжі валом.
Сизоока бестія• 19 октября в 01:15
Ответ дляМой_ужин
Там цієї їжі валом.
У меня электро автомобиль, я на заправки вообще не заезжаю)
Как и уже довольно большой процент европейцев вокруг
Чеширская кошечка• 19 октября в 01:44
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Мало однієї теми
?
Чеширская кошечка• 19 октября в 01:47
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я помітила на заправці.
В Україні точно такого б не було
Якого такого ?
Ви не вмієте заправити авто , але вам сервіс не такий ?
Не гавкаю- но охраняю• 19 октября в 02:29
Ця стаття про те, чому українцям вчитися вже років зо два гуляє в неті. А по факту - все це є в Європі теж. Заправки нормальні, переважно теж чисті, і кафе на них теж часто є. Сфера краси теж нормальна - залежить від того, скільки готовий платити, але, як писали вище - люди здебільшого мають інші пріоритети. Щодо цін на українські послуги в б’юті індустрії, то ніякий там не «бонус», якщо співвіднести їх з середніми зарплатами в Україні.
Банка з медом• 19 октября в 07:45
Ответ дляНе зви чайна
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
Все чітко, швидко, зі смаком і душею.
В Європі на фоні цього — якось… бідно.
І знаєте, в цьому вся різниця.
Нам ще треба трохи їхньої системності,
а їм — хоч дрібку нашої душі.
В Европе на заправках не бедно, Дайсон в Венгрии видели в туалете? А продавцы в Турции, это же уровень бог, всей Европе до них расти и расти.
Твоя космішна• 19 октября в 07:48
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Не знаю про які ви кафе на заправках,ми проїхали машиною з Польщі через Німеччину,Бельгію,Нідерланди,Францію у Англію. Поїсти можно було тільки у маках,які якраз на тих заправках часто є. А саме гарних заправок з кафе,зоною відпочинку не бачили ні разу. У нас на трассі Київ-Кременчук були шикарні WOG з кафе,де можна було поїсти смачно і я не про хотдог. Ще дуже бісить що до заправки треба кудись з´їзджати з дороги і часто далеко,а у нас всі заправки по трассі.
Сизоока бестія• 19 октября в 08:26
Ответ дляIshoy
Ой прям вообще, да? Заряжаетесь святым жухом на трассе. Эти электромобили дохнут каждые 300 км
Заряжаю дома в гараже и в паркинге офиса. 350 км заряд. Я же не дальнобойщик, что днем и ночью на автобане)
Гл. Амурная• 19 октября в 09:46
Ответ дляТвоя космішна
Достаточно заправрк и по трассе, как и достатрчно кафе на заправках.
Сизоока бестія• 19 октября в 10:43
Ответ дляIshoy
Ну да, машина ведь нужна только что бы на работу ездить. За границу путешествовать или по Украине дальше 350 км - не комильфо
Я живу за границей, на моей машине я езжу на работу и по своим делам, если мы едем в соседние страны - на авто мужа, ещё дальше - самолёт. Вроде не сложно если подумать, нет?)