Зоркая Зорро• 19 октября в 18:16

Приниження

Як вам ситуація. Жінка, народила щойно. І…ну от мало молока/не може прикладати.
Покликала масажиста для грудей/консультанта (не пам‘ятаю).
Закрила двері, роздягнена лежить і проводиться щось із грудьми (може масаж, може як сосок в ротик давать, не помню).
І заходить на тупом свекруха. На прохання вийти - сиоїть і заявляє що має право присутня бути бо вона Бабушка!. Прлхання повторюється, вже на грані істерики, ноль. Лише чоловік-батько являється «що сталося». Звучить прохання прибрати її геть. «Ну, мам, вийди». «Ні, а шо такого, я маю право, я Бабушка». І стоять. Я вдягаюся, починаю припиняти консультацію ітд, ну вже виходить зі словами «вона якась ненормальна, що тут такого..»
І скажіть будь ласка. Я шизофренічка? І тут насправді «ашотуттакава»?
Я знаю вже. Я не маю тут нічого пояснювати по часті зо тут такого йому. Але все ж, якщо спробувати пояснити, якщо він не розуміє, то якими, блть, словами?
Самоучка• 19 октября в 18:17
Удалено администрацией...
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:17
Я ж не жінка. Я ж не дитину наподила йому. Я ж дойна корова, яку треба роздоїти, і свекруха має право. Бо що ж дитина їсти буде
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:18
Ответ дляСамоучка
Удалено администрацией...
А вот так, бл!😢😢😢
Шеллар• 19 октября в 18:18
Самі за такого мамія заміж вийшли тому радійте; і не потрібно розповідати казки, що до пологів він був не такий.
Ненька наша• 19 октября в 18:18
Не надо с ней жить в одном доме
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:19
І ця особина, можливо хтось вчора бачив тему, огортала дитину в холодний рушник! З темп 39!
Тоже під акомпонемент «ашотакова»!
Дівчина Гілмор• 19 октября в 18:19
Маму чоловіка відправте в санаторій, і все само собою налагодиться. Ви нервуєте постійно, від нервів і молоко не виробляється
Ждушечка• 19 октября в 18:20
Ответ дляЗоркая Зорро
У вас гормоны. Это пройдет
Тирамісу на терасі• 19 октября в 18:21
Попросить ее в ближайшие пару недель в гости не приходить. Скажите что вирусов боитесь. Пусть сидит дома.
ПешитеБесАшипок• 19 октября в 18:21
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоже під акомпонемент «ашотакова»!
Треба жити окремо, бо це ще не останнє, що вона зробить.
Ви вийшли заміж за маминого пиріжечка, у якого пісюнчик підріс, а мозок як у трирічного залишився.
Такі не змінюються.
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:22
Ответ дляШеллар
Не про це мова! Давайте по суті. Ну у мене голова вже лопається.
Ну ми можемо розлучитися, я не опинюся на вулиці, все добре, я не на «іждівєнії», я можу!
Но єдине що мене ламає - це ця стара дура. Крім як не через неї, сварок практично нема!
А він каже що це було давно, якого хя я ще це помню.
А з таких історій складаються ці тои роки!
То вона в сумках риється, то вона щеплення коментує, то цукор дитині в кашу сипле, годовалій!
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:22
Ответ дляНенька наша
Не надо с ней жить в одном доме
Самі живем
Припирається
БезникаяЯ• 19 октября в 18:22
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоже під акомпонемент «ашотакова»!
Чому ви живите зі свекрухою? Ось де ваше приниження, за яке відповідаєте ви. Все інше другорядне.
Ждушечка• 19 октября в 18:22
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы живете вместе?
БезникаяЯ• 19 октября в 18:22
Новий троль)
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:22
Ответ дляДівчина Гілмор
Вже ми на етапі що я її речі спущу якщо заявиться. ГВ давно нема. Це минуле. Просто хочу почути коментарі.
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:23
Ответ дляЖдушечка
У вас гормоны. Это пройдет
Чого?!?!?
Немає гв, немає гормонів. Кортизол хіба що
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:24
Ответ дляБезникаяЯ
Та ні не живем
В різних містах!
Ну як містах. 40 хв їзди або 15 хв якщо електр.
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:24
Ответ дляЖдушечка
Вы живете вместе?
Ні
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:24
Ответ дляБезникаяЯ
Новий троль)
Клянуся!!!!🙏🙏🙏
Я написала як є!!!!!!!
ПешитеБесАшипок• 19 октября в 18:25
Ответ дляЗоркая Зорро
Самі живем
Припирається
Двері не відкривати. З онуком не залишати.
Зі своїм пиріжечком нехай у себе зустрічається.
Ждушечка• 19 октября в 18:25
Ответ дляЗоркая Зорро
Чого?!?!?
Вы даже здесь, просто в переписке создали очень истеричное впечатление, не обижайтесь. Если вы так же ведете себя дома, то я не завидую вашей семье. Нужно быть мудрее и по-женски её нейтрализовывать. Как минимум начать со всем соглашаться ей вслух, но делать по-своему. А ребенка ей не оставлять. Получается, что она помогает вам, но вы недовольны снова же. От ложки сахара в каше ничего не случится
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:25
Ответ дляБезникаяЯ
Новий троль)
Дарма ви так.
От я розумію що це сюрреалізм. Но це - було! Коли я народила. Давно, три роки тому
Заздрість то погано• 19 октября в 18:25
Ответ дляЗоркая Зорро
Чому ви живете у свекрухи? Живіть окремо, точно зайвий ніхто не зайде. Самомасаж грудей ні не чули? 🤣
ХаДиДиШь• 19 октября в 18:26
Ответ дляЗоркая Зорро
До цього ви жили душа в душу, і свекруха не вмішувалась?
Ждушечка• 19 октября в 18:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Дарма ви так.
И вы сейчас чего-то вспомнили?
ХаДиДиШь• 19 октября в 18:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоже під акомпонемент «ашотакова»!
Ви дорослішайте, разом з чоловіком
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 октября в 18:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Самі живем
Припирається
Никто к вам не может припереться без вашего согласия, не сочиняйте
автор Зоркая Зорро • 19 октября в 18:27
Ответ дляПешитеБесАшипок
Але він! Він каже «ти її ненавидиш»
Бо зараз знов апогей. І я його виплеснула багато ситуацій, коли він стояв, і мямлив. При приниженні, при порушенні кордонів, при лазанні по моїх шафках, при переставлянні моїх вазонів! В нашій (окремій) кв!
Пік Антна• 19 октября в 18:27
Ответ дляЗоркая Зорро
Так ребенок новорожденный или вы годовалого учитесь кормить?