Дівчата любі, поділіться якщо можете 2 промо кодами на 30 кг🙏🏻🌼 До захисників на стабіки їде медичне начиння, а атракціон щедрості на Новій пошті відсутній.
Will_Be...• 21 октября в 16:00
Тут не подскажу, но у них там есть фишка ’гуманитарна нова почта’, там, вроде. тоже бесплатная доставка. Посмотрите, может получится использовать, если кодов не дадут.
Ответ дляМарина-10
Так промокоды индивидуальные, я хотела использовать промокод мужа - не получилось! Только он может использовать, как отправитель. .Это точно - я звонила на горячую линию, уточняла.
Я шукаю гуманітарні - волонтери знають. Там де доставляння в прифронтові області безкоштовне для військових тощо, не знижку 15 відсотків🙏🏻
Ответ дляМарина-10
Лайф-хак вам на майбутнє - оформлюйте на чоловіка, а він потім на вас переведе отримання