Хочу наколоти губи• 23 октября в 10:08

Дешеві речі для дому

Дівчата, де онлайн можна придбати гардини, штори, доріжки чи килими? Дуже дешево. Можливо знаєте якісь сайти? Переїхали з дому, тут дача дуже холодна і не затишна. Порядки навели, але треба хоч якісь гардини повісити, і щось на підлогу покласти, щоб тепліше і затишніше було. Дякую, хто відпишеться
Всюди влазю• 23 октября в 10:09
Юск
ВсеЧетко• 23 октября в 10:09
Текстиль в секонде можно хороший найти
Акукарача• 23 октября в 10:10
тему
автор Хочу наколоти губи • 23 октября в 10:11
Ответ дляВсеЧетко
Текстиль в секонде можно хороший найти
Ми в такій глуші, тут секонду немає нажаль. В місто далеко їхати
ВсеЧетко• 23 октября в 10:11
Ответ дляХочу наколоти губи
Тогда олх. Ищите и заказывайте с доставкой новой почтой или что у вас там есть
Я супер-пупер• 23 октября в 10:13
Аврора
Юск тільки за знижками
Епік за акціями
Люблю ВалЄру• 23 октября в 10:13
Сінсей подивіться. Ще в Юск багато всього і до речі в них бувають гарні знижки на килими, які були виставочними. По факту нові, але на приклад куточок може бути брудний або як замінається.
Я супер-пупер• 23 октября в 10:13
Зараз нічого нема «дуже дешево».
Я супер-пупер• 23 октября в 10:14
Ответ дляВсюди влазю
Юск
Це дуже дешево, по-вашому?
Всюди влазю• 23 октября в 10:20
Ответ дляЯ супер-пупер
Це дуже дешево, по-вашому?
Так. Там часто акції.
Це оптимальна ціна якість
автор Хочу наколоти губи • 23 октября в 10:22
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дякую!
Незнакомлюся• 23 октября в 10:26
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а как узнать? только в магазин ехать? онлайн такого нет?
дамаБезСобачки• 23 октября в 10:30
леруа марлен дешевше епіка
Телепузик• 23 октября в 10:41
На тему закажите, я там 2 ковра заказывала, один по качеству очень даже нормальный, второй ну такое себе, но выглядит нормально
неДодекаэдр• 23 октября в 10:44
Я б зовсім не сказала, що навіть з акціями юск є дешевий магазин, хоча мабуть для кого як. Я купую в сінсеї багато для дому всього, подібне до юску, але набагато дешевше
За штори/гардіни Вам не підкажу, бо в цьому році міняла, але купувала достатньо дорогий блекаут, а щодо покриття підлоги можу вам порадити загуглити доріжки на відріз.
В мене холодні підлоги і килимів не вистачало, то я шукала в інтернеті невеликі магазичники з доріжками на відріз, там ціна нормальної доріжки від 300 грн.м.кв. Також можна знайти ковролін в залишках та використовувати в якості килима. Такі магазинчики продають залишки і там вже за бажанням, можуть зробити оверлок а можна просто необроблене забрати
Люблю ВалЄру• 23 октября в 10:46
Ответ дляНезнакомлюся
Не знаю, я це бачила в магазині. Запамʼятала для себе теж щоб на дачу придбати - хочу змінити килим у нашій з чоловіком спальні. В нас там старий, з тих що в 90-і були модні. Він вже увесь збився і його навіть пилососити важко
Скоро_вчера• 23 октября в 11:10
Дешеві доріжки я брала в аладін карпет. Килими у них теж є. Оверлок роблять, ріжуть потрібну довжину.
Зайканалужайке• 23 октября в 11:35
купила тут все, бу в ідеальному стані, і блекаут на дві кімнати, і просто гардини і тюлі до них, ціна була чудова. Почитайте оголошення