Прагматик флегма• 23 октября в 15:11

Зради

Прошу Вашої поради. Маю наступну ситуацію. Зустрічаюсь з чоловіком два роки, до цього два роки були приятельські стосунки. Ми волонтери. В гарних стосунках з його сімʼєю, наші знайомі знають, що ми разом. Трохи холодний у стосунках. Він вісім років як розлучений.

Кілька днів тому дізналась, що колишня дружина і син про мене не знають, більш того, він у неї позичав гроші; часто у них бував та стверджував, що у нього нікого немає. Вона про мене дізналась і припинила зустрічі з сином на її територіі. Син відмовляється з ним спілкуватись, бо типу тато брехав ці 4 роки. Фінансово він їм не допомагав зовсім, але там дружина добре заробляє. В неї немає чоловіка, але вона багато працює, тому за дитину він не хвилюється. Син в 10 класі. Всі витрати по дитині на колишній.

За його словами розійшлись тому, що вона звинувачувала його у зрадах, а це неправда. На сьогоднішній момент я знаю, що зради дійсно були з доказами і що вона не намовляла на нього. Як зʼясувалось він пише коментарі іншим жінкам в соцмережах під час наших відносин. Колишній жінці писав, що він її любить ще рік тому.
Що мені робити? Я вже теж не молоденька, доньці 16 років; ми до нього та його сімʼї звикли. Я його люблю. А тут вилізло оце все.
Результат:
вже голосів: 59
58 (98.31%) Гнати якомога далі
1 (1.69%) Зберегти стосунки
ВундерКИНГ• 23 октября в 15:20
Ответ дляМафиозная
а за що він живе?
волонтерит)
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:20
Ответ дляМафиозная
а за що він живе?
И автор за что живет интересно
Капуста Маша• 23 октября в 15:21
Вы нашли друг друга. Куда вам расставаться? Только укреплять отношения и еще больше волонтерить .....
СпайдерВумен• 23 октября в 15:22
Ответ дляПрагматик флегма
Повторюсь, ми волонтеримо
И что это меняет?
Сам же за что-то живет
Вмію заміряти найкраще• 23 октября в 15:23
автор, так он со всем будет волонтерить, добрая же душа)
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:25
Автор, вы где? За что же живут волонтеры, поделитесь ) Вы вот лично )
Виннипуховна• 23 октября в 15:25
Ответ дляБодіпозітівна
За трольные темы на форуме
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:26
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Це відмазка від питання. Ваша дитина з колишнім?
Моя дитина зі мною. Колишній допомагає
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:26
Ответ дляВиннипуховна
За трольные темы на форуме
Ну почему же. Сейчас много волонтеров. Знаю одного - дом выстроил за годы войны.
Леди_в_ночи• 23 октября в 15:28
Ответ дляПрагматик флегма
Він волонтер
Вагінальний волонтер
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:29
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Волонтер то про що. Що саме? Офіційно посвідка є?
Я серйозно
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:30
Ось його сторінка, ми реальні люди
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:31
Ответ дляПрагматик флегма
Ось його сторінка, ми реальні люди
Он не против такой темы?
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:32
Ответ дляВиннипуховна
За трольные темы на форуме
Ми з ним завжди разом, до Перемоги
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:33
Ответ дляБодіпозітівна
Он не против такой темы?
Вже теж про це подумала і видалила
Гадаю_По_шнуркам• 23 октября в 15:33
Ответ дляПрагматик флегма
Ми з ним завжди разом, до Перемоги
Щось таке не дуже. Вас нічого не бентежить у стосунках
Ответ дляБодіпозітівна
Він ще займається ремонтом тедефонів
Капуста Маша• 23 октября в 15:34
своего ребенка на бывшую повесил и вперёд донаты собирать.. ну-ну..
Советничаю тут• 23 октября в 15:34
Ответ дляПрагматик флегма
Ось його сторінка, ми реальні люди
Якщо так, то ви описали людину у дуже неприглядному світі, у нього повинні бути якісь позитивні сторони, інакше чому ви із ним. Але ви про них не пишете
Фенте Фря• 23 октября в 15:35
Розходтесь з ним, діла не буде. Співчуваю це важко. В вашому віці нереально вже когось норм зустріти, краще бути одній
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:35
Ответ дляПрагматик флегма
Він ще займається ремонтом тедефонів
Так а почему не работает, чтоб ребенку помогать? Да и вам
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:37
Ответ дляСоветничаю тут
Він добрий, щирий, турботливий, закоханий у мене. Гарно відноситься до моєї доньки. І його сімʼя мене обожнює, а я втомилась від самотності
ВундерКИНГ• 23 октября в 15:38
Ответ дляПрагматик флегма
кроме бла бла, что конкретно он для вас делает? и нет, любящий слюнями по другим бабам не истекает
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:38
Ответ дляПрагматик флегма
А як турбота проявляється?
ВундерКИНГ• 23 октября в 15:39
Ответ дляБодіпозітівна
А як турбота проявляється?
член сует)
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:39
Ответ дляБодіпозітівна
То працює, щоб себе забезпечити і ще Amway займається, то і мені дає товари
So_so• 23 октября в 15:41
Ответ дляПрагматик флегма
А какое образование у Вас?
автор Прагматик флегма • 23 октября в 15:44
Ответ дляSo_so
А какое образование у Вас?
Фінанси. Я ще ріелтором зараз підпрацьовую і сітки плету. А його колишня жодної сітки за війну не сплела. Довела його до сивини у 32 роки. Зараз йому 45
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:45
Ответ дляПрагматик флегма
А почему сыну не помогает? Как вы проводите выходные? Он покупает гостинцы вам и вашей дочке? Как проводите праздники? Кто покупает еду, когда вы вместе? Он делает вам подарки?
Бодіпозітівна• 23 октября в 15:46
Ответ дляПрагматик флегма
А, колишня погана )) а він гарний, що дитину не утримує ))