Ширли-Мырли• 23 октября 2025

Хочу почати більше читати, але не знаю з чого.

Які книги ви порадите для повернення до читання?
Намазюкана нішою• 23 октября 2025
Выключить советчицу, удалить, сжечь, стереть из памяти
Самохвалова• 23 октября 2025
Будь-які. Що любите, те і читайте
Коко На Страже• 23 октября 2025
Карел Чапек. Марк Твен интересно и легко.
Папобус• 23 октября 2025
Я читаю лише наукову літературу , художня - не цікаво
Сердючка• 23 октября 2025
Какой жанр любите? Не знаю что посоветовать, я человек настроения то триллеры читаю, то могу роман какой-то для души
Мочалкин блюз• 23 октября 2025
За перикопом є земля.Там посилання на деякі твори теж є.Євгенію Кузнєцову, чудово пише
Добро с Кулаками• 23 октября 2025
Ну так що ви любите?
Бжоли-бандерівці• 23 октября 2025
Якщо історичні романи любите, то Шкляра Троща і Чорний Ворон.
Сімейну трагедію - Матіос Солодка Даруся і Майже ніколи не навпаки.
Просто сімейні історії, як перетинаються лінії дитинства і дорослого життя - Абрикосова книгарня.
Небоброїдка• 23 октября 2025
Чехов , Джек Лондон
Валькірія• 23 октября 2025
’Смажені зелені помідори або кафе Полустанок’ автор Фанні Флегг
Валькірія• 23 октября 2025
’Троє у одному човні, як не рахувати собаки’, автор Джером Клапка Джером
Валькірія• 23 октября 2025
’Заблудившийся Автобус’, ’Зима тревоги нашей’, ’Консервный ряд’, автор Джон Стейнбек
Валькірія• 23 октября 2025
Ремарк ’Три товариші’
Валькірія• 23 октября 2025
«Чаликушу», «Корольок — пташка співоча» — один з найбільш відомих романів про любов, що став класикою світової літератури. Роман написаний у 1922 році турецьким письменником Решатом Нурі Ґюнтекіном.
ДинамоКит• 23 октября 2025
Бріджертони, легко і цікаво читати, якщо любите таке.