Отжигающая• 24 октября в 15:24
Перевела гроші шахраям через моно банк чи вертає банк кошти
Перевела кошти шахрая, не знаю який глузд мною тоді керував. Взяла в моно банка 42 тисячі в кредит і перевела десь о 17 годині а о 21 зрозуміла, що я повна дурепа. Повідомила відразу банк, поліцію. Просила банк звʼязатися з банком отримувачем але вони сказали тільки після витягу з поліції.
Пройшло 5 місяців слідчий зателефонував і сказав що там карти осіб до 20 років і із різних областей.
Хто знає Чи повертає моно банк кошти на карту в таких випадках?
Карта не була застрахована.
Із слів слідчого я так розумію, що кошти мені ні хто вже не поверне але думаю може все ж таки.
Не треба писати що я лох і так далі бо знаю все сама.
Карта не була застрахована.
Чаклунка-ведунка• 24 октября в 15:46
Ответ дляГарантую неперелевки
фото
Шок, жах. Но в моем случае это все равно фоп, работающий, но по другим товарам. Скорее всего подставной чувак.
ЯяяКакаджамбо• 24 октября в 15:47
Ответ длябювет_в_обед
З ФОП простіше. Можете подати в суд цивільний позов про повернення безпідставно набутого майна (ст. 1212 ЦК).
Сплатити всі послуги і не факт((
Було таке, нічого, на те і розрахунок - немає доказів...
Отжигающая
• 24 октября в 15:48
Ответ дляОябунчик
Так вы сами хотели халявки
Правильно вас проучили они
Халяви не хотіла. Я ж виконувала певну роботу ( легку) . Проучили на 80 тисяч так собі задоволення. Пройшов час я пережила цей момент живу далі вле кожен місяць закриваю кредит.
Я працювала таємним перевіряючим і дуже часто бачила що під час перевірок були певні мінуса але їх не вказувала бо розуміла, що людину штрафануть на гроші. Бо коли ти приходиш вони розуміють що Тайник починають нервувати. Завжди людям робила добро в тут попала на такі кошти.
Деловитая• 24 октября в 15:48
Ну мне вернул монобанк. Я забыла свою карту и школьники начали с нее донатить. Мне даже оповещения не пришли. Но там вопрос был 800 грн
Отжигающая
• 24 октября в 15:50
Ответ дляО_Юми
Авторе, ну хай там 350 грн, сума, якою можна ризикнути. Ну взяти кредит на 42 тис. Коротше ви самі все розумієте. Сумно. Співчуваю, але думаю нічого не доб´єтесь
Я вже себе заспокоювала добре.
, що взяв Бог грошима а не життям близьких.
Деловитая• 24 октября в 15:50
Ответ дляОтжигающая
Довга історія . Звʼязана з телеграмом де тобі пропонують перейти на сайт зробити скрін і вони тобі платять, типу під заробіток. Так вони платили потім а потім мені треба було скинути 350 . Думаю вони мені вже скинули 450 я їм скину 350. Вони повернули 550. Потім через день іще треба було скинути і вони повернули а от далі було все набагато цікавіше де я профукала 84 тисячі загалом а повернули вони мені тільки 2100. І тоді я зрозуміла що то я попала. Поліція з мене
. Це була пʼятниця і в понеділок я пішла у відділок за висновком.
Під час переписок в телеграмі вони тебе додають у групи де є теж люди які пишуть в чаті типу вони такі ж самі як і ти. Але на справді то все їх махінації а гроші переводиш тільки ти.
Зараз схожих схем багато в тік тоці.
Боже, на что только люди не ведутся. Вообще жесть таким заниматься. Будет Вам урок
Дівка в намисті• 24 октября в 15:51
Ответ дляОтжигающая
Тайным проверяющим ? И когда вы приходили , люди знали , что вы тайный проверяющий ? А потом взяли кредит на 42 тысячи и перевели ? Как интересно ...
Тракторні війська• 24 октября в 15:51
Ответ дляBombastic
Уявіть собі, що у країнах не третього світу, банк повертає кошти.
Хто зна яка конкретно ситуація. Нещодавно відео дивилась як незрозуміло за що кошти списали з карти, ніхто їх не повернув, і це Швейцарія
Дон Пэдро• 24 октября в 15:51
Ответ дляОтжигающая
Зараз схожих схем багато в тік тоці.
Это даже не глупость, а естественный отбор. На обычной работе вы работать не планируете как я понимаю?
Отжигающая
• 24 октября в 15:52
Ответ дляДівка в намисті
Щось ви не те написали або не так я вам пояснила
Оябунчик• 24 октября в 15:52
Ответ дляОтжигающая
Яка робота - такі і наслідки . Ви не могли цього не знати.
За одного битого двох небитих дають - може ця філософія вам допоможе
Отжигающая
• 24 октября в 15:53
Ответ дляТракторні війська
Шахраї які працюють вони не з України , більшість сидять за кордоном і кошти виводять на крепту
Отжигающая
• 24 октября в 15:53
Ответ дляОябунчик
Прикиньте могла не знати. Є ще такі як я
Дівка в намисті• 24 октября в 15:54
Ответ дляОтжигающая
Я працювала таємним перевіряючим . Бо коли ти приходиш вони розуміють що Тайник починають нервувати. Перевела кошти шахрая, не знаю який глузд мною тоді керував. Взяла в моно банка 42 тисячі в кредит і перевела . (с)
Ваши слова ?
Что не то я написала ?
Ваши слова ?
Что не то я написала ?
Птица секретарь• 24 октября в 15:54
Я ще не знаю.
Під яким приводом ви перевели кредит на карти тим особам?
Оябунчик• 24 октября в 15:55
Ответ дляОтжигающая
Ну тоді це плата ваша щодо нерозвинутоі некритичної свідомості вашої.
Бачите як - такі історії дуже швидко вчать. Рік за два
Отжигающая
• 24 октября в 15:55
Ответ дляДон Пэдро
У кожного своя життєва історія, суть не в тому хочу я іти працювати чи ні. Взагалі хочу але не можу бо на це є свої причини.
Птица секретарь• 24 октября в 15:57
Ответ дляОтжигающая
Тепер, щоб повернути банку 40 тисяч, що ви плануєте робити?
Мой_ужин• 24 октября в 15:58
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Нажаль ні.
У меня ситуация с приват, перевод за товар на фоп. Полиция отморозилась. Я принесла сама им все данные. Даже подтверждение фоп, что деньги получил, товара нет и не будет.
Т.е. этим утыркам, полиции и банку стоило просто позвонить ему и блокануть счет
Ого! Всегда думала, что оплата на Фоп - это гарантия.
Вот уроды!
Отжигающая
• 24 октября в 15:59
Ответ дляПтица секретарь
Під в ЗСУ в бойову частину. Щоб віддати не тільки гроші а ще й життя
Мальчун-задирун• 24 октября в 15:59
Ответ дляОтжигающая
Зараз схожих схем багато в тік тоці.
Вы сами перечисляли им деньги. Почему банк должен вам их возвращать? Откуда банк должен их взять? Вам захотелось легкого заработка? Что ж.
Тріль підпільний• 24 октября в 15:59
Ответ дляBombastic
Уявіть собі, людину вдарили по голові та пограбували, а поліція спіймала грабіжників та повернула гроші. Тут майже те саме, тільки стаття кримінального кодексу інша - шахрайство
Добрий форум, усі почали робити жертву винною
Оябунчик• 24 октября в 15:59
Ответ дляОтжигающая
Я коли ремонт квартири робила, ще до ковіда, то падли-строітелі кинули мене на 4000+ usd. Плата за мою наївність і довіру людям. Після того враз подорослішала ментально (я). Головне - зробити правильні висновки автор. Не так погано робити помилки, як повторювати ті ж самі.
Мальчун-задирун• 24 октября в 16:00
Ответ дляОтжигающая
А, троллим? Ну-ну
Мальчун-задирун• 24 октября в 16:00
Ответ дляТріль підпільний
Так а кто виноват? Банк?
Ванна Тазиковна• 24 октября в 16:01
Мені також вчора телефонували, я зразу повелася, а потім щось щолкнуло, згадала тему на Порадниці і відключилась. Зателефонувала на гарячу лінію Моно, підтвердили, що від них ніхто не телефонував, що то були шахраї.
Птица секретарь• 24 октября в 16:02
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
ВсеЧетко• 24 октября в 16:03
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Нажаль ні.
Знайдіть адресу по іпн ФОП в opendata, з´їздіть якщо недалеко
Тріль підпільний• 24 октября в 16:03
Ответ дляМальчун-задирун
Так а кто виноват? Банк?
А може всеж таки шахраї?