Отжигающая• 24 октября в 15:24
Перевела гроші шахраям через моно банк чи вертає банк кошти
Перевела кошти шахрая, не знаю який глузд мною тоді керував. Взяла в моно банка 42 тисячі в кредит і перевела десь о 17 годині а о 21 зрозуміла, що я повна дурепа. Повідомила відразу банк, поліцію. Просила банк звʼязатися з банком отримувачем але вони сказали тільки після витягу з поліції.
Пройшло 5 місяців слідчий зателефонував і сказав що там карти осіб до 20 років і із різних областей.
Хто знає Чи повертає моно банк кошти на карту в таких випадках?
Карта не була застрахована.
Із слів слідчого я так розумію, що кошти мені ні хто вже не поверне але думаю може все ж таки.
Не треба писати що я лох і так далі бо знаю все сама.
Карта не була застрахована.
вАлнуюся сильнА• 24 октября в 16:50
Ответ дляОхиИВздохи
Так вона з ними у чаті телеграмм спілкувалася. Гіпноз по переписці?
Ага, а ’гіпноз´ - це бажання за один клік/скрін, не піднімаючись із сідала, отримати 150 грн
причому, щоб це зрозуміти, досить відфільтрувати всі її пости
вАлнуюся сильнА• 24 октября в 16:51
Ответ дляМарафетчица
Циганські фокуси, раніше в наперсток грали на вулиці і шукали лохів, щоб розвести на гроші, тепер це колцентри і заробіток в телефоні, де нічого не робиш і заробляєш 100, 300, 500 грн, а далі тебе вже так затягує ця шара, що втрачаєш контроль, тобі кажуть, що можна заробити півмільйона, але треба всім разом скинутися по 40 тис, скидаються типу всі і навіть виписки з банку показують, а насправді гроші перевела лише авторка. Думаю, що таке щось відбувалося
Так про це і пишуть автору, про шару, тільки вона чогось ображається
Вбигудях• 24 октября в 16:55
Ответ дляОтжигающая
Довга історія . Звʼязана з телеграмом де тобі пропонують перейти на сайт зробити скрін і вони тобі платять, типу під заробіток. Так вони платили потім а потім мені треба було скинути 350 . Думаю вони мені вже скинули 450 я їм скину 350. Вони повернули 550. Потім через день іще треба було скинути і вони повернули а от далі було все набагато цікавіше де я профукала 84 тисячі загалом а повернули вони мені тільки 2100. І тоді я зрозуміла що то я попала. Поліція з мене
. Це була пʼятниця і в понеділок я пішла у відділок за висновком.
Під час переписок в телеграмі вони тебе додають у групи де є теж люди які пишуть в чаті типу вони такі ж самі як і ти. Але на справді то все їх махінації а гроші переводиш тільки ти.
Зараз схожих схем багато в тік тоці.
Извините, но вас даже не жалко, надо работать и зарабатывать, а не ждать , что вам будут платить ни за что. Найдите нормальную работу
Голубая фишка• 24 октября в 17:38
Ответ длявАлнуюся сильнА
А яким боком Ваша ситуація до ситуації автора? Ви принципово не бачите різницю?
Всю переписку в теме не читала, лишь начало, где автор писала про переписку в телеграмме с мошенниками (без подробностей), перевод им денег, заявление в полицию, где ей сказали что это несовершеннолетний и сделать ничего не могут
Поміркована думка• 24 октября в 19:32
Тут было куча тем про такую подработку. Вам нужно было не спешить деньги переводить, а сначала поскать информацию. Я сама раз попалась, была подставная группа в фейсбук, где я типа с менеджером общалась. Но успела заблокировать карту и деньги не сняли. В принципе, каждый может попасться, я тогда протупила сильно, но повезло мне. Теперь по 10 раз думаю и незнакомые номера вообще не беру.
Пацака-задирака• 24 октября в 20:31
Ответ дляМальчун-задирун
Вы знаете сколько я получала «нигерийских» писем, сообщений о выигрыше разных невообразимых сумм, звонков «Ваш номер выиграл автомобиль/суперприз триллион тугриков и тд? В вашей ситуации невооруженным глазом видно что развод.
Мне каждую неделю звонят, а то и чаще, кидаю в блок, звонят с разных номеров, трубку не беру уже.
Пацака-задирака• 24 октября в 20:34
Ответ дляТріль підпільний
Это одно и тоже. У грабителей кирпич, у мошенников технологии психической обработки. Все жертвы мошенников как-будто в тумане, в последствии сами не могут понять как они на это повелись
Ну да, одной знакомой позвонили, говорят, не можем зачислить перевод, нужны данные карты, она им все назвала, повесила трубку и тут только поняла что сделала, сразу же позвонила в банк, заблокировала карту. Говорит, о чем думала во время звонка, сама не понимает.
Пацака-задирака• 24 октября в 20:43
Ответ дляДон Пэдро
У вас с с автором разные ситуации
Та я так поняла не совсем разные, тут тема была, сначала ты ставишь лайки отелю, тебе платят копейки, потом добавляют в другую группу, ты бронируешь номер за 800 грн, тебе возвращают 1000, пробуешь, деньги приходят, в той группе пишут, что забронировали за 6000, им возвращают типа 10000, люди ведутся, влазят в кредиты, перечисляют деньги типа за бронирование номеров, сразу нескольких, это типа работа, помощь в бронировании, за которую тебе платят, а их из групп в телеграмме выкидывают и блокируют. У автора явно какой-то похожий развод, может не с отелями, но суть похоже та же. Тут одна советчица писала, что муж зная, что это развод все равно умудрился перечислить деньги мошенникам.