А я нівроку• 27 октября 2025
Який серіал підходить для ранкового перегляду з кавою, щоб день почався легко?
Глас_Народа• 27 октября 2025
сейчас на нетфликс смотрю Ніхто цього не хоче, от як раз легкий серіал))
Галябалована• 27 октября 2025
Постучись в мою дверь или запретный плод, ещё султан моего сердца, это все турецкая жвачка
МЧСница• 27 октября 2025
Для мене найкращий початок дня - це ранкова йога, прогулянка або руханка. Ранішк я ще практиковала ранкову пробіжку 2 км. Це настрій на весь день.
Конфиденциальность• 27 октября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Другие сезон дивитесь? Мені щось не зайшов´((((
Глас_Народа• 27 октября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
да, третью серию посмотрела
мне пока ок