Безпринципова• 28 октября 2025
До батьків на Ви. Як у вас?
Як ви до батьків звертаєтесь і чи є ще молоді сім´ї, у яких малі діти на Ви звертаються.
Я таку недавно зустріла на відпочинку. Молода мамочка до своїх батьків Ви і дочка років 10 до мами теж Ви зверталась.
Я задумалась, чому у нас це відійшло. Ще моя мама і тато до бабусь на Ви казали, чого ж вони тоді нас привчили на Ти
ТАЗератти• 28 октября 2025
У нас все на ты. Даже свёкры после свадьбы спросили, ну что дочь, теперь уже на ты перейдёшь по отношению к нам)
Вы… создаёт особую дистанцию, а у нас у всех, очень близкие отношения. С родителями можно обо всём), да и дети наши, задают нам такие вопросы иногда))), что мама не горюй)
Дивне створіння• 28 октября 2025
Мені 50 років. І до батьків, і до бабусі зверталася на ти. На Ви - це до чужих людей. Не можу уявити, щоб зараз хтось звертався до батьків на Ви.
Ну шо не так?• 28 октября 2025
У нас на работе даже всех на ты принято называть, независимо от возраста, исключение Головы правлиння. Подруга всю жизнь работает в благотворительных фондах, где работают и иностранцы, так у них вообще все на ты. Терпеть не могу когда выкают, это какой то прошлый век. Они хоть не говорили ’маменька,’ ?
Коплю на груди• 28 октября 2025
Моя мама зверталась до бабусі на ви.
Для мене це не про близькість якось. В них такі традиції були. В тій місцевості всі так спілкувалися. Але наступні покоління вже на ти
Оно само купилось• 28 октября 2025
У папы в семье так было. У нас на ты. Не могу сказать, что вы больше уважения к старшим добавило. Так принято, да и вса
Играю_на_кларнете• 28 октября 2025
Мені ця традиція подобається. Зараз мало поваги один до одного. Читаю зараз Дімарова І будуть люди, там сестра до брата з великою різницею у віці на ви звертається.
Своего не предлагать• 28 октября 2025
Да, одна родственница мужа возомнила что ей дети обязаны выкать, хоть сама на ты с родителями. Они и выкали. Даже нах посылали на вы.
Ответ дляИграю_на_кларнете
Уважение в вашем понимание зависит от обращения на вы ? То есть , если на ты обращаются , то без уважения, а вот посылая на вы , точно любят , ценят , уважают
Безпринципова
• 28 октября 2025
Ответ дляdulenok
За свои 40 лет не слышала чтоб дети к родителям на Вы обращались
Ну от я за свої 40 вперше почула
Заліковий троль• 28 октября 2025
Обращение на ’вы’ создает психологический барьер. Я была приучена говорить своим тетям Вы, для меня, это было препятствием психологически быть с ними близкой.
Оченьценная• 28 октября 2025
Я народилась в селі, де приблизно половина дітей(якщо не більше) звертались до батьків на Ви. У нашій сім´ї ми звертались на ти. Мій тато до батьків звертався теж на ти, а мама наче на Ви, точно вже не пам´ятаю. Просто така традиція і хто як звик.
Безпринципова
• 28 октября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Класна книга. Але по суті, вона йому не сестра. Якщо ви про Олесю)
МЕСТО_Встречи• 28 октября 2025
А яка різниця, авторе? Ви чи ти не важливо, а ось стосунки у родині - надважливі
МЕСТО_Встречи• 28 октября 2025
Ответ дляЛЮБА
Моя знайома звертається до мами на ви і добавляє ’стара сука’
пАлАвинкА• 28 октября 2025
Знаю одного молодого человека который к родителям на Вы. Они молодые, до 50 лет.
Но он настолько мерзкий и настолько мерзко к ним относится в целом, что лучше бы он их посылал. Потому что это Выканье выглядит странно как минимум в данном случае.
Нафаня Маня• 28 октября 2025
То дуже давня традиція викати в родині.
А читала, що в слов´янських мовах всі частки слова означають його сенс. Наприклад, Га - це рух, тому ноГа, дороГа ОльГа - Оль напій Га-бурлить, витікає. Ра - сонце, тому гоРа - першою сонце бачить і проводжає, Радість. А Ви - це тьма обо невідоме, тому коли війну оголошували, то казали ’Іду на Ви’ тоб то на ворога.
Все це неточно але цікаво.
Трусиковед• 28 октября 2025
Авторко ,вже були тут такі теми.досліджували форумчанки цю тематику .
А вам яка різниця хто і як до когось там звертається?
Играю_на_кларнете• 28 октября 2025
Ответ дляБезпринципова
Автор не говорить про це прямо. Це залишається питанням :) Але він її виростив, як свою дитину, все одно вже серцем прикипів.
Радуга-дуга• 28 октября 2025
Ответ дляdulenok
Удалено администрацией...
БершкомангоЗар• 28 октября 2025
Ответ дляБезпринципова
Ну от я за свої 40 вперше почула
Так «чого ж вони тоді нас привчили на Ти» зачем?
БершкомангоЗар• 28 октября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Уважение создается и заслуживается другими вещами
Дивне створіння• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Удалено администрацией...
Що за маячню Ви написали? В чому деградація?
Чорт і Шо• 28 октября 2025
Ответ дляdulenok
Західна Україна
КинДза• 28 октября 2025
Це не та традиція яку б я хотіла передати своїм дітям. І я, і мої батьки до своїх батьків зверталися на ти.