Тумба-юмба• 29 октября 2025
Капуста ! Когда готова ?
На какой день после закваски ее можно есть ? Квасила ее с водой и солью
дамаБезСобачки• 29 октября 2025
Ответ дляЧаюри
Капусняк можна зварить, мені б шкода було викидати, все ж таки Ваша праця.
Та там небагато праці - нашаткувати 2кг капусти на шатківниці - це буквально хвилина і 30грн по грошах, але просто продукти викидать дійсно якось неправильно, мабуть. Спробую переробити кудись
Valentina shop2020• 29 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
А де дівся слиз? В холодильнику стояла?
,стояла на кухне,и стала нормальна,як і повинна бути
Мати драконів• 29 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
А ви вперта, як я))
дамаБезСобачки• 29 октября 2025
Ответ дляМати драконів
А я навпаки робила багато разів і все виходило) Причому, і в банці, і в каструлі, і з кам´яною, і з морською сіллю, з водою і без. А тут на тобі. Мені найприкріше, коли я причину не знаю, бо оці ребуси мене дратують
Мати драконів• 30 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
То Меркурій був не в тій фазі
З родзинкою• 18 ноября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Але ж хочеться таки причину знати. Добре, що заквасила всього капустину
Сколько соли ложили? Нужно 20 гр на 1 кг капусты
дамаБезСобачки• 18 ноября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
20г на кіло