Шумелка Мышь• 03 ноября в 09:00

АТБ маркет

Пиво, придбане в магазині АТБ, зазначене як фільтроване, але в ньому осад у вигляді паличок.Таке пиво непридатне до споживання, оскільки походження цього осаду невідоме.
Багато хто пьє прямо з баночки і нажаль не бачать що там може плавати...
Будьте обережні .
P. S Якщо ви хочете написати, що це було в склянці, а не в банці пива, — це неправильно, тому що потім відкрили ще дві баночки, і було так само.
ЖаннаНеАгузарова• 03 ноября в 09:02
Капец, фу😠
Черный Ловелас• 03 ноября в 09:02
Нас это не касается, мы пьем исключительно самогон, и под нормальную закуску.
Моторошні троянди• 03 ноября в 09:03
Автор,спасибо.
Без подтекста. Я ,хоть и не пью,все равно спасибо
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 ноября в 09:03
ваше зрение спасло вас от пивного живота
Верочка 100%• 03 ноября в 09:06
Так стакан помыть надо было
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:07
1. А що в АТБ може бути доброго? Хіба що крупи.цукор.борошно.хліб. овочі сезонні хороші ще. Це найдешевший магазин з неякісними товпрами.
2.слава Бону пива не п´ю в принципі. Ніколи і ніякого. Краще раз в 4 -5 міс випити дорогого вина сухого чи 50 грам хорошого коньяку.ніж шмурдяка з атб з черв´ками
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Точно. Як подивлюсь як жінки ходять з пузами пивними і тхне від них пивом- ригнути хочеться.
Якось на моїх очах отаке чіплялося в магазині до чоловіка. І так його зачепе, і так. Той віднєкувався як міг. Вона нарешті пішла, а чоловік каже сам до себе- а я ж чую - Яка ж ти гидка, мрак, ще й смердиш пивом.
Отож для тих хто понапиважться?смердючого пива і клеяться до чоловіків
Задолбулька• 03 ноября в 09:10
Тут потрібно напряму писати виробникові, бо це пиво і в інших мережах може бути таким.
Бабка-байкерша• 03 ноября в 09:11
Ответ дляЛінива, не каюсь
А всі інші товари там не такі як в Сільпо чи де інде?)) Яйця, молочка, м´ясо, масло..?
Кишмишная Мая• 03 ноября в 09:12
атб це жахіття - тому очікувано.. в мене таке враження , що туди все скидують, що ніде біль не куплять, погану якість і тд тп ,не купуйте там нічого
ХвилювАллочка• 03 ноября в 09:12
Може то глисти? Є такі як палочки
НеКонец-Света• 03 ноября в 09:14
Ответ дляЛінива, не каюсь
А это что пиво марки атб? Оно во всех других супермаркет есть
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:14
Ответ дляБабка-байкерша
Яйця ліпші в новусі. І більші і жовтіші. М´ясо ніколи в атб не беру. Це вже дно повне. М´ясо вибираю або на ринку або в спец.м´ясних магазинах, де великий вибір, а не лиш курка і печінка куряча смердюча. Масло і молоко якщо скидка
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:15
Ответ дляНеКонец-Света
Не знаю. Я не п´ю такого шмурдяка. В автора питайте
НеКонец-Света• 03 ноября в 09:15
Ответ дляХвилювАллочка
Може то глисти? Є такі як палочки
Муж постоянно берет это пиво и козел, нет там такого и близко
автор Шумелка Мышь • 03 ноября в 09:17
Ответ дляВерочка 100%
Так стакан помыть надо было
Наголошую ще раз , відкрили потім ще 2 баночки щоб перевірити . було теж саме в іншому посуді .
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:17
Ответ дляКишмишная Мая
Звичайно. Це магазин для бідних . Там самі спреди і молоковмісні продукти. Я окрім круп.чаю. цукру.хліба борошна..картоплі/моркви/цибулі .нічого не беру. Масло на скидках часто 2 тижні до кінця терміну придатності .
Бабка-байкерша• 03 ноября в 09:17
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ясенсвіт однакові всюди. Чи там окремо несеться для атб кури?
Я купую епікур, нічого смердючого не було)))

Не має для атб окремих ліній на ТМ які продаються в інших супермаркетах як би вам не хотілось покласти птб на лопатки. Ну не має))
Кнопус• 03 ноября в 09:18
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну почему же? Колбаса Дрбров хорошая)
автор Шумелка Мышь • 03 ноября в 09:18
Ответ дляЛінива, не каюсь
В АТБ є доволі не погані продукти не тільки типу своя лінія
Латвія тому і купили на пробу
буреЛОМКА• 03 ноября в 09:19
Ответ дляНеКонец-Света
100% .удивляет тупость людей
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:19
Ответ дляБабка-байкерша

Слава богу маю змогу харчуватися не з атб. Синіх курей епікур не беру. Беру лиш домашні кури.телятину. індичку.
Бабка-байкерша• 03 ноября в 09:19
Ответ дляЛінива, не каюсь
Спреди і молоковмісні є всюди.
Вас ніхто не заставляє це купувати.
Бабка-байкерша• 03 ноября в 09:20
Ответ дляЛінива, не каюсь
Вау
ХвилювАллочка• 03 ноября в 09:21
автор Шумелка Мышь • 03 ноября в 09:21
Ответ дляЛінива, не каюсь
А це тут до чого ?
Я просто попередила людей
Капуста Маша• 03 ноября в 09:21
Ответ дляЗадолбулька
однозначно, ще у тексті може варто було б навсяк випадок зазначити, де купували, але назва теми - супермаркет, коли проблема у пиві в банці - взагалі не до суті
автор Шумелка Мышь • 03 ноября в 09:21
Ответ дляЗадолбулька
Вже зав´язалася , але нажаль толку ніякого
Лінива, не каюсь• 03 ноября в 09:22
Ответ дляКнопус
Ну почему же? Колбаса Дрбров хорошая)
А ви склад читали? Що там доброго? Крохмалі? Єшки? Ковбас не їм. Їм м´ясо натуральне.
Дуже шкода що наше населення харчується таким сміттям і нахваляє що воно хороше. Як голодний і нема грошей- то хороша. Бо треба ж щось їсти
автор Шумелка Мышь • 03 ноября в 09:22
Ответ дляНеКонец-Света
Ні це Латвійське пиво