Квітка Миру• 03 ноября в 18:42
Вы бы развелись с мужем если он скучный
Работает, пылесосит, помогает с готовкой, что-то ремонтирует хотя можно нанять человека. Но есть один недостаток, ему ничего особо не интересно, ни чтение, ни спорт, увлечения отсутствуют, хотели с дочкой подарить абонемент в зал, так еще и наорал что мы давим. У меня нормальный доход, вот думаю, а ради чего мы живем вместе? Быт, работа, секс, и это все, душевный контакт отсутствует как и общие интересы и цели. Говорит что его я уже достала и готов уйти на квартиру, неужели проще уйти из семьи чем хоть что-то начать делать ?
Результат:
вже голосів:
93 (80.17%)
Скучный муж это норм
23 (19.83%)
Развелась бы
Мішечок щастя• 03 ноября в 19:04
Ответ дляГага Газу
Автор послухайте мене. Я розлучилась з чоловіком бо теж конфлікти були.
Ось коли не можеш розібратись чому людина так діє , ти злишся що не по твоєму.
Ти хочеш достукатись - а людина мовчить
І тоді ти проявляєш агресію , або чоловік проявляє агресію.
Ви вже забули з чого почалась сварка і вас несе.
Вже після розлучення я аналізувала.
Пам´ятаєте при стресовій ситуації є бий, біжи , завмри.
І от я била
А чоловік завмирав.
З людської сторони виглядало як
Я для сім´ї все!
А він нічого!
А варто було піти до психотерапевта. Щоб він нам пояснив що в нас різні темпераменти, різні реакції . І ми могли б в різних сферах життя проявлятись так щоб було комфортно сім´ї.
Але ми все зруйнували.
І тепер я буду жити життя як того хочу. Досягати успіху і бігати марафони.
Але вже ніколи не вдихну такий рідний запах.
Ти хочеш достукатись - а людина мовчить
Вже після розлучення я аналізувала.
І от я била
А чоловік завмирав.
З людської сторони виглядало як
Я для сім´ї все!
А він нічого!
Але ми все зруйнували.
Глупости - сойдетесь, если захотите
Області пітьми• 03 ноября в 19:04
Ответ дляАленький носочек
Мы с мужем много читаем. Но я детективы и фантастику. А он какую-то заумь о моральных страданиях сложных личностей. Тоже о книгах поговорить увлечённо не можем)))
Страждання молодого Вертера читає?))
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября в 19:04
Ответ дляТаракашечка
Только развелась с не скучным. Веселый, позитивный . Попался на переписке , а потом как копать начала, эта бл ль не одной юбки не пропускал . Ищу скучного, домашнего мужчина
А у меня был такой скучный домашний
В одну юбку таки успел словить
Квітка Миру
• 03 ноября в 19:06
Ответ дляMilkis
Я зі своїм чоловіком знайома ще зі шкільних років. Він надійний, стабільний, класно готує, все зробить навіть особо просити не треба. АЛЕ в шкільні та студентські роки відносини не завязались, пробували, але було нецікаво. Позустрічаласт я з веселими, на одній хвилі були, а от коли відчула, що таке зрада, ревнощі, безвідповідальність, то зробила паузу і переосмислила Якого чорта я таких обираю… І через 15 років після закінчення школи я вийшла заміж за свого коханого однокласника!) ми не бачились 15 років і склалось все дуже швидко) я більш активна, я є ініціатором різних заходів…. Але при цьому я знаю, що він подзвонить, зустріне з роботи, пожаліє, зрозуміє мене завжди. Поки я лежала в лікарні він мені возив сніданок, обід і вечерю. Ще й встиг купити сережки в подарунок)) я можу бути з ним відвертою і я знаю, що він не осудить .
Автор, сходіть до сімейного психолога. Можливо це допоможе вам почути один одного!)
Я просто бачу що він живе так як його батьки, от і все, можливо я так хочу щоб він хоч щось нове робив, бо підсвідомо боюсь що ми станемо такими як свекор зі свекрухою.
Гага Газу• 03 ноября в 19:06
Ответ дляЯ только за!
А знайти свою людину?
Я не думаю,що все так погано,я впевнена,що Ви зустрінете кращого
От уявіть собі. Ви з людиною прожили півжиття. Ви знаєте кожен його рух, жарт. Ви знаєте разом над чим сміятись над чим плакати. Емоційно ви зв´язані в міцний клубок
А тепер вас викидує в холодний світ.
Я дивлюсь на вулицях на чоловіків. І всі вони не такі, чужі, холодні.
На емоційному рівні це як - знайдеш собі нову дитину чи матір.
А тепер вас викидує в холодний світ.
Ответ дляКвітка Миру
Работает из дома, раньше хоть на работу ходил , когда свободен смотрит фильмы, часто одни и те же по 100 раз, тик ток
ну может сейчас та война еще. многие в депресняке ...даже не думайте разводиться...нормальный мужик у вас...может организуйте совместные просмотры чего то интересного...
Гага Газу• 03 ноября в 19:07
Ответ дляМішечок щастя
Глупости - сойдетесь, если захотите
Наче все так просто. Я його знищила ментально. Опустила до плінтуса і розтоптала.
На підсвідомості таке не вибачити
миссДавеча• 03 ноября в 19:08
Ответ дляКвітка Миру
У меня достаточно денег чтобы жить без мужа, потому и спрашиваю мнение других женщин
Зачем Вам мнение других женщин?
Оно в силах убедить Вас, что на самом деле Вы счастливы?
Так стукнете кулаком по столу изо всех сил! Крикнете Я СЧАСТЛИВА! Я СКАЗАЛА, Я СЧАСТЛИВА!!!
А потом поплачьте, потому что ни хер.а Вы не счастливы. Это только Ваше личное чувство. И никакие другие бабы не смогут сделать Вас счастливой.
Это только Ваша работа. И если мужик у Вас нормальный, как утверждают тут многие, ищите точки соприкосновения, вовлекайте, становитесь творческой и тд., если ВАМ это важно! А это же важно Вам, а не ему?
А если устали и больше не желаете вовлекать его в совместную ИНТЕРЕСНУЮ жизнь, оставьте в покое человека. Вы его не переделаете, как и он Вас.
Області пітьми• 03 ноября в 19:08
Ответ дляГага Газу
Ти хочеш достукатись - а людина мовчить
Вже після розлучення я аналізувала.
І от я била
А чоловік завмирав.
З людської сторони виглядало як
Я для сім´ї все!
А він нічого!
Але ми все зруйнували.
Ти хочеш достукатись - а людина мовчить
Вже після розлучення я аналізувала.
І от я била
А чоловік завмирав.
З людської сторони виглядало як
Я для сім´ї все!
А він нічого!
Але ми все зруйнували.
Давно розвелись? У нього хтось вже є?
Мішечок щастя• 03 ноября в 19:09
Ответ дляГага Газу
На підсвідомості таке не вибачити
Это толтко ваши мысли. У моей подруги рлдитеди два года жили отдельно, потом снова сошлись
Гага Газу• 03 ноября в 19:09
Ответ дляКвітка Миру
Ну так у вас є своє життя.
Розумієте ось це - піди в спортзал
Це по суті насильство
Це якби він вас записав на курси вязання
Розумієте ось це - піди в спортзал
Це по суті насильство
Квітка Миру
• 03 ноября в 19:09
Ответ дляпицунда
Я только и делаю что все организовываю, от домашнего меню до отпуска. хочется чтоб кто-то другой что-то иногда организовывал
Мішечок щастя• 03 ноября в 19:10
Ответ дляКвітка Миру
Да это проблема
Уходя дверю не хлопать• 03 ноября в 19:10
Ответ дляГага Газу
На підсвідомості таке не вибачити
Не зійдетесь але це не означає, що шанса з іншим, у вас більше не буде. Ви вже маєте розум і досвід, щоб знов не наробити помилок.
Гага Газу• 03 ноября в 19:10
Ответ дляОбласті пітьми
Давно розвелись? У нього хтось вже є?
З півроку. Немає. Може десь є разовий секс. Але живе один
черная мамба• 03 ноября в 19:10
Ответ дляКвітка Миру
Я не настаиваю на зале, но хоть что-то должно интересовать человека
А может это его личное дело ?
Мы тоже с мужем разные , но есть общие точки
Мішечок щастя• 03 ноября в 19:11
Ответ дляКвітка Миру
Подруг старых поищите и мутите с ними проекты.
А муж либо сам отвалиться, либо так и будет плестись за вами.
Квітка Миру
• 03 ноября в 19:11
Ответ длячерная мамба
А может это его личное дело ?
Какие например точки?
Гага Газу• 03 ноября в 19:11
Ответ дляМішечок щастя
Будем дивитись. Бо в нас по суті навіть не було розмови про те що стались.
Натикали один одному хуїв і розійшлись
миссДавеча• 03 ноября в 19:11
Ответ дляГага Газу
Ти хочеш достукатись - а людина мовчить
Вже після розлучення я аналізувала.
І от я била
А чоловік завмирав.
З людської сторони виглядало як
Я для сім´ї все!
А він нічого!
Але ми все зруйнували.
Ти хочеш достукатись - а людина мовчить
Вже після розлучення я аналізувала.
І от я била
А чоловік завмирав.
З людської сторони виглядало як
Я для сім´ї все!
А він нічого!
Але ми все зруйнували.
Очень важная история!
Вы похоронили собственную любовь, лишь от того, что были несведущи(((
Області пітьми• 03 ноября в 19:12
Ответ дляГага Газу
Як ви тепер зрозуміли, що були неправі і сумуєте за ним, помиріться чи не можете, чи він вас після всього що ви наколотили більше не захоче бачити?..
Ответ дляКвітка Миру
ну я не знаю... я своего научила готовить... теперь он с пользой проводит время на кухне. ходит в магаз ищет какие то продукты. увлекся квашеными продуктами ...надо чем то его заинтересовать
Гага Газу• 03 ноября в 19:13
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так. Я розумію. У кожної ситуації є рік потому.
Просто мене ніхто не попереджав що буде так страшно боляче.
Я думала основне питання розлученої жінки це фінанси.
Але емоційна складова виявилась надскладною
Мішечок щастя• 03 ноября в 19:13
Ответ длямиссДавеча
Очень важная история!
Та не, она забыла из за чего все
Сойдеться вспомнит и по новой хуи тыкать
Уходя дверю не хлопать• 03 ноября в 19:13
Ответ дляКвітка Миру
Вам дали право на все, повну свободу але вам воно нафіг не треба. Але життя іноді вміє жартувати. Я навіть не уявляю які у вас труднощі, коли на плани достатньо грошей? Господи яка зануда...
Гага Газу• 03 ноября в 19:14
Ответ длямиссДавеча
Очень важная история!
Так! Тому я прошу автора не поспішати.
Спробувати зрозуміти партнера. Пожити в його шкурі
миссДавеча• 03 ноября в 19:14
Ответ дляКвітка Миру
Вы чего-то хотите, но сама не знаете чего.
Перекладывание ответственности и всё(
А Вы как живёте, не так, как Ваши родители? Что-то новенькое изобрели?
Перекладывание ответственности и всё(
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября в 19:15
Ответ дляГага Газу
На підсвідомості таке не вибачити
Пойдите к нему
Извинитесь и скажите, что если он сможет простить, то вы бы хотели пойти с ним в семейную психотерапию
Потому что поняли, что любите его
Квітка Миру
• 03 ноября в 19:15
Ответ дляпицунда
Надо заинтересовать….. чем??? Опять женщина должна об этом переживать, хорошо если он не сопротивляется и готов получать новые знания, а если в штыки?