Бамбарбия! Кергуду.• Изменено 2 часа назад
Звідки стільки грошей у вірян протестантських церков?
Чесно, не дуже розбираюся в течіях - хто там п´ятидесятники, хто ще які....Але часто натрапляю на рілси сімей, де жінки тільки в сукнях і голова трохи прикрита широкою стрічкою, або от підписана на сторінку жінки, що живе в США, вона взагалі виглядає абсолютно стандартно, але знаю, що теж належить до якоїсь церкви. По машинах, будинках, застіллях видно - грошей неміряно там. І от мені цікаво, я знаю, що вони мають сплачувати десятину церкві. Але виглялає так, наче їм хтось сплачує:))
Витворунка• 2 часа назад
Де ви бачите? В інстаграмі? Ну так бідні не виставляють своє життя на показ. Колись товаришувала з дівчиною з пятидесятників, то до церкви дуже багато ходить бідних людей, многодітних, колишніх наркозалежних. Не всі там багатії, хоча такі теж є.
Форточка• 2 часа назад
Авторе, вони працюють і у більшості мають багато дітей. Ну і десятину ніхто не відміняв, сплачують.
Це стериотип, що віряни- це якісь кволі, голі і голодні
Форточка• 2 часа назад
Ответ дляВитворунка
І всі працюють, беруть участь у громадських закладах не бухають та інше
Бамбарбия! Кергуду.
• 2 часа назад
Ответ дляМрію про космос
так мужья зарабатывают, бизнес у многих
Та все одно. Жінки там як правило не працюють. Прямо у всіх такій успішний бізнес....
Витворунка• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
Як і в кожному віросповіданні є люди які дійсно живуть по законах Божих, так і ті які лише Богом прикриваються. Ця дівчина з якою я товаришувала то вона дійсно була віруючою, а було багато дівчат які прийшли до церкви з метою вийти заміж за порядного, забезпеченого. І тоді ще було в них таке що ззакордону приїздили хлопці для пошуку дружин, і от дівчата були зацікавлені в тому щоб вийти заміж і поїхати закордон.
Бамбарбия! Кергуду.
• 2 часа назад
Ответ дляВитворунка
Розумію. Але звідки такі багатії, вони навіть не пастори:))
Нехай щастить• 2 часа назад
Так они богатые не потому что протестанты, а потому что бизнес у них.
PORKA• 2 часа назад
То у верхушек. Десятину платят. У нас так бабушка-селянка платила едемесячно. А их попы- баптисты приезжали на дорогих машинах)
Бамбарбия! Кергуду.
• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
Тут дітей не дуже багато, це не сектанти. І мова не про кволі, але ж і їздити на Теслах і мати величезні будинки - це навіть дуже успішними треба бути.
Виннипуховна• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
У меня много одноклассников бывших, тех кто в параллели учился и плюс-минус 2 года в школе ( мы все в целом были дружные) подались еще давно в баптисты. Все семьи очень хорошие и состоятельные. Все где-то друг друга помогли. У кого-то была возможность с самого начала, кто-то кого-то куда-то подтянул. И да, у всех дома, машины, они классно проводят время и ничем не отличаются от других людей. НО это совершенно не значит, что в их церкви нет бедных, бывших наркоманов и тд
Бамбарбия! Кергуду.
• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
У всех бизнес. Фермерство, торговля. У них из поколения в поколение накопления и блага передаются, а не как у нас - каждые 20 лет какая-то жопа и начинать с нуля
Але ж вони живуть в тіх самих країнах, де і всі живуть :))
Форточка• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Про кредитну систему США погугліть, дуже цікаво
Виннипуховна• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вы так странно удивляетесь. Религия которую они исповедуют никак не связана с их бизнесом. Если бы к них просто был бизнес, но они не были религиозными Вас бы это не удивляло?
Бамбарбия! Кергуду.
• 2 часа назад
Ответ дляФорточка
Це не тільки в США.
Витворунка• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Подивіться відео на ютуб канал Катря @katryakul, дівчина з України викладає відео про життя на Алясці, вона вийшла заміж за віруючого хлопця з Аляски. Вони теж живуть в будинку, їздять на авто, але чоловік в неї електрик, а вся його родина займається будівництвом будинків, здається в 90 х роках вони поїхали до Америки. Живуть досить добре, працюють, літають на Гаваї регулярно відпочивати.
Акукарача• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
в сша - у многих
плюс их помощь и поддержка от государства многодетным семьям - не такая как у нас
плюс, часто они очень все друг другу помогают в самой общине
ну и да, не тратят кучу бабла на бухло, папиросы и прочую дрянь
Розбещена цяточка• 2 часа назад
У нас в классе была девочка из семьи 50. Советское время, но видно было, что семья небедная. 5 детей, папа работал фотографом. До 9 класса, пока училась с нами эта девочка, все фотографии бесплатно были. Еще и цветные. Как приезжаем из предки приносит пачку фото и все раздает. Потом они в начале 90-х в Америку уехали и одноклассница вышла замуж за миллионера. Там свадьба как в кино была. Очень шикарная. На свадьбу она пригласила свою подругу, девочку тоже из нашего класса. Оплатила ей перелет.
Мрію про космос• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ну вот выше написали: фермерство. женщина еще как работает, только не в офисе, а кур-коров кормит, огород растит
Клептоманка• 2 часа назад
Тому що вони націлені змалечку на сімʼю і багато роботи, зазвичай у чоловіків це будівництво. Не пʼють не курять, один одного беруть на хороші обʼєкти
Бамбарбия! Кергуду.
• 2 часа назад
Ответ дляМрію про космос
Ну от для прикладу декілька. Тут не схоже, що жінки працюють в коровнику чи на городі...
Мрію про космос• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ну у этих явно мужья пашут на всю семью
Бамбарбия! Кергуду.
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Автор - а якщо не протестантська сім´я живе дуже заможно - то як ви пояснюєте в них наявність грошей?
Ну просто в них прямо масово. Як поживитись, як приїздять до дому молитви, так такі автівки....