Цвірінь• Изменено 03 ноября в 19:24

Допомога на опалення

Дівчата, хтось вже отримував 19600.00 на опалення? Особливо цікавлять сім´ї без статусу ’сім´я з дітьми’?
Пес Патрон• 03 ноября в 19:26
Що це за сума і хто її повинен платити?
Лепешечка• 03 ноября в 19:27
Це у прифронтових?
автор Цвірінь • 03 ноября в 19:33
Ответ дляПес Патрон
Що це за сума і хто її повинен платити?
автор Цвірінь • 03 ноября в 19:34
Ответ дляЛепешечка
Це у прифронтових?
Так
автор Цвірінь • 03 ноября в 19:46
Вот смысл лепить сюда свои рукалицо??
Мамаша в бигудях• 03 ноября в 19:50
Так написано, що виплачується протягом вересня -жовтня. А уже листопад.Коли виплатять?
автор Цвірінь • 03 ноября в 20:22
Ответ дляМамаша в бигудях
Отож. Мені цікаво, чи комусь виплатили.
Мамаша в бигудях• 03 ноября в 20:28
У нас ще не виплачували, а сьогодні запросили пенсіонерів з документами, зареєстрували на цю допомогу. Запропонували замість грошей пелети. Люди відмовлялись, бо хочуть грошей.
автор Цвірінь • 03 ноября в 20:33
Ответ дляМамаша в бигудях
У нас пелети по блату типа давали, раніше. Але це паралельно з грошима.
автор Цвірінь • 03 ноября в 20:35
Сім´ям з дітьми, хто отримував минулого року, вже автоматично виплатили таку саму суму. А от іншим категоріям, хто цього року оформив, не знаю. Мені не виплатили, наприклад.
Моторошні троянди• 04 ноября в 00:53
Нам нет