Миллениалка• 03 ноября в 23:44
Праска залишає жовті плями на білому одязі?
Що робити?
Sandra_6594• 03 ноября в 23:48
В неї в середині де наливається вода щось заржавіло, була така сама проблема. Я праску повернула в магазин ( був чек) вони її спочатку віддали в сервіс і вже потім повернули гроші за неї. В моєму випадку причиною жовтих плям була якась ржавчина внутрі і коли я відпарювала одяг то ржавчина краплями з водою давала ці жовті плями.
Играю у края• 04 ноября в 06:45
Заливати лише очищену фільтровану воду. І не залишати її там надовго.
Тепер треба промити систему зволоження.