Шпондєр• 08 ноября в 19:57

Какой у вас мобильный оператор?

И как долго держится сеть при отключении света?
Зробіть вибір:
вже голосів: 68
Водафон
Лайфсел
Киевстар
Ламборджини• 08 ноября в 19:59
Основной Водафон, резервный Киевстар.
Без образів• 08 ноября в 20:00
Водафон і лайф. Перебої зі зв´язком були лише при довгому повному блекауті в 22 році.
миссАрфография• 08 ноября в 20:00
У меня водафон и лайф, переключаются сами на лучшую связь. И оптический вайфай.
автор Шпондєр • 08 ноября в 20:02
Ответ дляБез образів
У нас киевстар до сих ложиться как только отключают свет. Водафон даже в начале отключения до последнего работал
Напланетянка• 08 ноября в 20:06
Киевстару 23 года.
Был и водафон, но два я не потяну и выбрала киевстар
Їжак в панчохах• 08 ноября в 20:13
Основной Киевстар. Мобильный Водафон не тянет при отключении света. У меня подключен тариф до апреля Водафон, потом откажусь.
Пасхальний тролік• 08 ноября в 20:23
Ответ дляШпондєр
В нас Київстар, сьогодні без світла чудово працював і звʼязок, і мобільний інтернет, навіть здивувалася. Бо в 22 р в блекаут лягав за пів години і звʼязок, і інтернет
Лика-прилипка• 08 ноября в 20:24
На водафане как света нет так и инета нет и связь еле-еле.. Они у нас все вышки поснимали, а те что остались ловят не ахти..
Лялька в колисці• 08 ноября в 20:27
Водафон основний і київстар. І був ще лайф у 22.
В 2022 лягали одразу всі.
Зараз пашуть нормально водафон і київстар, лайфа більше немає.
Київстар домашній інтернет взагалі 16 годин без увімкнення світла витримав.
Щира українка• 08 ноября в 20:36
В мене Київстар. Останні півроку це треш. Зв´язок поганий, коли розмовляю, то інтернет взагалі не працює. При відключенні світла може не працювати і зв´язок і інтернет . Подумую перейти на лайф
Tata-nita• 08 ноября в 21:09
Водафон вже більше 20 років, я задоволена, всі рідні також на цьому операторі. То вже перевірена десятками років довіра до стабільності і жодного нарікання по обслуговуванню не було, завжди такі ввічливі і в магазині і в тел режимі.
Пенсіонер• 09 ноября в 16:49
Лайф
Київстар резервний.