Успокойся_Успокойся• 08 ноября в 22:32
Как вы, реагируете на ублюдков с отпугивателями?
Особенно если ваше животное очень чувствительное а бродячие собаки даже не реагируют? Вот за неделю 2 случая.и оба раза с подлыми #лядками и их мамашами. А самое интересное сто эти оба раза мы были одни , никаких бродячих.
Злая ,пипец.
СМСница• 08 ноября в 23:35
Ответ дляСоветчица Года
Это в вас так говорит непринятие профессии сына?
Столько агрессии в сторону собак и их хозяев
Вже перевзулись? Ні, в мене агресії нема. Виключно шкода всіх тварин, котрі потрапили в силу прогалин в законодавстві в руки неадекватів. Через що і страждають
Советчица Года• 08 ноября в 23:35
Ответ длямаминаБубочка
Це досить дивно, що вам вже писала панянка і я напишу - не має собака ніяких прав нікого кусати. Стежте за нею. В тому числі, щоб ніякі діти до неї не підходили.
У мен нет собаки))
А бездомная дворняжка укусит какого-то любопытного отпрыска с палкой
И будет права ж по-своему
И никто ей ничего не сделает
И будет права ж по-своему
И никто ей ничего не сделает
Научительница• 08 ноября в 23:35
Ответ дляФайна дівка
Не заважаю, але читаючи коментарі, то я в шоку…
І що вас привело до «шокУ»?
Огірок та Помідорчик• 08 ноября в 23:36
Ответ дляСоветчица Года
Это понятно, что за животного отвечает хозяин
Я вам не о том, причем тут это?
Я о том,что если у ребенка и его мамани есть мозги, то к чужой собаке они лезть без спроса не будут
Ибо пальцев не досчитаютчя в случае чего
Нужно думать о своей безопасности прежде всего
Я вам не о том, причем тут это?
Да, з точки зору здорового глузду лізти до чужого собаки не можна. Але якщо дитина полізе і її вкусять, то все одно буде винний власник. Це як з дуриками що бігають через дорогу не на переходах. Тому власник повинен сам турбуватися про забезпечення відсутності небезпеки від свого собаки. Ну або потім розбиратися зі штрафами та поліцією (там ще вет нагляд доречи додається) і це влетить власнику у копійку.
Тому оці всі розмови ’вкусить і правильно зробить’ то рівно до моменту реального інцидентна... свій реальний приклад я навела... і це нам ще пощастило що у собаки були дійсні ’свіжі’ щеплення, регулярний вет огляд, паспорт і все таке...
маминаБубочка• 08 ноября в 23:36
Ответ дляСоветчица Года
У меня нет собаки, вы мне этот вопрос не адресуйте
Тоді навіщо ви пишете всілякі нісенітниці?
Советчица Года• 08 ноября в 23:36
Ответ дляАБВГДейка
Бедная автор(
А вы видели первую страницу до того как её ответы поудаляли? Там она не такая белая и пушистая была почему-то. Вот отсюда и такая реакция
Так вы своим комментом это и провоцировали
Детей своих приплели
Ответ дляБанка з медом
Мій чоловік просто майже задушив собаку, коли вона кинулася на нашу дитину. Ми спокіно гуляли по шкільному стадіону і одне чувирло спустило свою собаку якогось фіга на території школи. Я завжди вважала, що мій чоловік тормоз, але він в ту мить просто вхопив собаку в останню секунду за голову.
Коли всякі виродків почнуть своїх собак тримати на проводках, то в не треба буде всякий засоби проти собак носити з собою.
А где вы прочитали про что то подобное в теме автора ?
Советчица Года• 08 ноября в 23:37
Ответ дляСМСница
Где я переобулась?
Постарайтесь не теряться, если ведёте диалог конструктивный
СМСница• 08 ноября в 23:37
Ответ дляСоветчица Года
И чего ж вас не научил?
Так мене не треба вчити, я ж веду себе по людськи, батьки так виховали.
Научительница• 08 ноября в 23:37
Ответ дляБанка з медом
Правильно зробив .
Ще потрібно було й господареві надавати .
Забембали з тими псами .
Ответ дляАБВГДейка
Бедная автор(
Не врите. Я с первого комента в теме. Здесь у таких каа вы принято провоцировать шоблой а потом этой же шоблой жаловаться.
Огірок та Помідорчик• 08 ноября в 23:38
Ответ длямаминаБубочка
Я прям втомились. А сказати, щоб тварину не чіпали, вам що конкретно не дозволяє?
Ну явщо справедливості заради то це не завжди допомогає. в мене була далматинка, як раз після виходу того мультфільму -діти ліпли до неї, а вона кусюча була ппц. А в них же асоціація з цуценятими з мультика... Тому намордник так, і тільки на повідку і слідкувати за діями дітей. І заздалегідь унеможливлювати контакт. Це власне і є бути відповідальним власником, а не ’вкусить так і сам винний’
Советчица Года• 08 ноября в 23:38
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не будет виноватый собственник
Заберёт собаку и уйдет домой
Ну а вы в травмпункт
Заберёт собаку и уйдет домой
Ну а вы в травмпункт
Советчица Года• 08 ноября в 23:38
Ответ длямаминаБубочка
Пишу что считаю нужным
СМСница• 08 ноября в 23:39
Ответ дляБанка з медом
Тому й кажу, що треба вводити законодавчо норму: хочеш тварину - давай довідку від психіатра.
Советчица Года• 08 ноября в 23:39
Ответ дляНаучительница
Правильно зробив .
Забембали з тими псами .
Как вы забембали своими детьми невоспитанными
СМСница• 08 ноября в 23:40
Ответ дляТайТаке
Воно видно хто ви і ким там він працює.
То відійдіть від дзеркала, там ваше відображення, не моє))))
Научительница• 08 ноября в 23:40
Ответ дляСоветчица Года
Ви пишете аби писалося?
Авторка того комента розповіла що собака кинулася зненацька . Розумієте чи ні?
Научительница• 08 ноября в 23:41
Ответ дляСоветчица Года
Не будет виноватый собственник
Заберёт собаку и уйдет домой
Ну а вы в травмпункт
Заберёт собаку и уйдет домой
Ну а вы в травмпункт
Не факт .
Апрель Ивановна• 08 ноября в 23:42
Почитала тему, пішла гуглить що таке ’відлякувач’. Можете і на мене нападати. Я не дитина, але вчора біля дому на мене кинувся собака. Собака був на повідку, я йшла з роботи. Хазяїн розмовляв з кимось. Я не знаю, що саме собаці не сподобалось, але він так різко кинувся на мене і вчепився в джинси, що власник навіть не встиг відреагувати. Точніше встиг, добре, що повідок в руках і він намагався його відтягнути якнайдалі, тому я не постраждала фізично.
Але я злякалась дуже сильно.
Мені б в той момент цей ’відлякувач’ не завадив би...
Але я злякалась дуже сильно.
Банка з медом• 08 ноября в 23:42
Ответ дляНаучительница
Правильно зробив .
Забембали з тими псами .
Мій чоловік не може на вулиці влаштовувати бійки, то він займається тренерством і наслідки можуть бути для нього дуже погані.
АБВГДейка• 08 ноября в 23:42
Ответ дляТайТаке
Да что вы. Я видела и ваши комментарии. Их тоже поудаляли, интересно почему)
Сама доброта же и порядочность. Никаких оскорблений и перехода на личности)
Советчица Года• 08 ноября в 23:42
Ответ дляНаучительница
Ви пишете аби писалося?
А вы обобщили про всех собак в целом
Понимаете?
маминаБубочка• 08 ноября в 23:42
Ответ дляТайТаке
Це прям в старт пості написано) але що там...
Успокойся_Успокойся
• 08 ноября в 23:43
Ответ дляСМСница
Хочешь детей, психиатр в начале.
Научительница• 08 ноября в 23:43
Ответ дляАпрель Ивановна
Але я злякалась дуже сильно.
То ви ж невихована .
Так у цій темі пишуть . Собаки кидаються на дітей невихованих.
І тільки .Вибачте . Сарказм …
lyusiko-lyu• 08 ноября в 23:43
Ответ дляСМСница
Думаю, что и когда детей заводим такая справка не помешает.