Два-три тижні і фсьо• 18 октября в 13:09
Як вас ім´я Романія?
Дай подивлюся• 18 октября в 13:11
Ну як манія. В іноземних мовах як країна. Спотворене Романа якесь.
Нетутешня• 18 октября в 13:18
Как раз сегодня обсуждали с девочкой, у нее дочка Романна. Они довольны
Губи з філером• 18 октября в 13:27
Не очень
У иностранцев это название Румынии
Не поймут😁, что вы про имя
У иностранцев это название Румынии
Не поймут😁, что вы про имя
Нехай щастить• 18 октября в 13:39
Не подобається. Як скорочено називати - Ромка? Романка? Романочка? Ромашка? Виросте - переназве себе, бо асоціація з чоловічим іменем
Україна наше все• 18 октября в 13:39
Не подобається, як і Романка. В мене була сусідка Романка з виликими вусами, її рома всі називали, от їй це їм´я підходило😂
from Ukraine• 18 октября в 14:18
Мою колегу , найнеприємнішу, мерзенну та підлу людину так звуть. Тому у мене лише негатив до цього імені.
Margaret Rose• 18 октября в 15:06
Непогано, в принципі, часто траплялося ім´я Романа/Романна і постійна плутанина - там одне ’н’ чи два.
Щодо асоціацій з Румунією я би не переживала. От в англомовних трапляється ім´я Індія, Айрленд (Ірландія), різні Франсуази/Франциски і Германи навряд чи когось здивують.